Samoopalacze
#242
Napisano 17 lipca 2010 - 14:25
Nie pamiętam już które testowałam
ale generalnie nie są dla mnie.. to równomierne rozprowadzenie.. ehm. bez komentarza
#243
Napisano 18 maja 2011 - 17:16
Ja teraz kupiłam taki, niedrogi, kosztował 12 zł. Ciekawa jestem, czy któraś z Was go używała. Zapach ma łądny, nie śmierdzi jak większość samoopalaczy.
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#244
Napisano 19 maja 2011 - 08:48
Byłam z niego zadowolona, ale niestety ma jedną wadę - śmierdzi jak większość samoopalaczy
Już w 1 godzinę było widać efekty.
#245
Napisano 19 maja 2011 - 12:19
#246
Napisano 02 lipca 2011 - 11:54
ja osobiscie wole balsamy samoopalajace sa delikatniejsze i nie mam smug
Ja nawet po tych mam smugi
#248
Napisano 11 lipca 2011 - 13:07
Jak ktoś ma czas to lepiej trochę się poopalać, lub ewentualnie skorzystać z solarium przy czym to pierwsze rozwiązanie jest lepsze przy zastosowaniu kremów UV.
#250
Napisano 11 lipca 2011 - 22:05
Akurat w przypadku tego samoopalacza, co pokazałam wyżej, to muszę się zgodzić. Po dwóch smarowaniach byłam nieźle opalona, może ciut za mocno, po tygodniu zaczęło mi to złazić, a właściwie chamsko widoczne to się zrobiło, bo schodzić to schodziło po każdej kąpieli stopniowo, ręcznik zabrudziny był. A po tym tygodniu to mi plamami złaziło, wyglądało to okropnie, dobrze, że było wtedy zimno, to w długich spodniach chodziłam.Samooopalacze są dobre jak chce się uzyskać szybki efekt na krótki czas. Później to wszystko schodzi i fatalnie to wychodzi.
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#251
Napisano 13 lipca 2011 - 09:45
#252
Napisano 13 lipca 2011 - 09:50
możesz także użyc rajtop w spreyu do kupinia na Allegro i w niektórych drogeriach, przy tym nie ma mowy o zaciekachnogi
przed nałożeniem tam samoop. posmaruj oliwkąbędzie wyglądał na kostkach, na stopach,
myślę żę się da tylko trzeba ćwiczyć , na YT są filmikinie da rady chyba tak idealnie rozsmarować?
#253
Napisano 13 lipca 2011 - 10:05
#254
Napisano 13 lipca 2011 - 10:14
prosżęDzięki za rady
też słyszałam, żę w miejscu zgięcia kolana lekko jaśnieje ale nie mocno, to musisz cały czas nogę na nogę zakładać ?mają taki minus, że siedząc i mając nogę na nogę - wtedy się poci noga i w tym miejscu już nie ma tego ciemniejszego koloru.
#255
Napisano 14 lipca 2011 - 10:58
#256
Napisano 15 lipca 2011 - 13:02
#257
Napisano 21 lipca 2011 - 09:32
aż wierzyć mi się nie chce, generalnie sama nie używam samoopalaczy (kiedyś ale ten smurd mi tak przeszkadzał, że uznałam że wolę być biała niż smierdzieć, wolę przejść się kilka razy na solarium ) ..ale wierzyć mi się nie chee że wanilią pachnie gdyż testowałam wiele, i moje koleżanki używały chyba wszsytkie (no oprócz follesku) i mówiły że wszsytko nawet troszkę smierdząnie ma tego charakterystycznego zapachu tylko ładny waniliowo-czekoladowy zapach
#258
Napisano 21 lipca 2011 - 12:57
#259
Napisano 08 sierpnia 2011 - 15:37
#260
Napisano 05 września 2011 - 13:15
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














