Samoopalacze
#261
Napisano 04 października 2011 - 16:10
#262
Napisano 27 maja 2012 - 13:26
#263
Napisano 27 maja 2012 - 13:28
- po pierwsze zawsze wychodziły mi jakieś szmery nierówne
- po 2 po kąpieli byłam biała jak ściana
może teraz robią już lepsze kosmetyki.
#265
Napisano 27 maja 2012 - 18:46
Dlatego przede wszystkim naturalne słoneczko
Chociaż na dniach muszę podrasować nogi balsamem brązującym przed sobotnim weselem
#267
Napisano 29 maja 2012 - 16:50
nigdy tak nie miałam...po pierwsze zawsze wychodziły mi jakieś szmery nierówne
a ja sądziłam,że balsamy brązujące to rodzaj samoopalacza....ja zdecydowanie wolę balsamy niż samoopalacze....
ten z Ziaji Sopot to też balsam właśnie
#268
Napisano 29 maja 2012 - 18:11
#269
Napisano 29 maja 2012 - 19:18
Samoopalacze są mniej "hardkorowe".a ja sądziłam,że balsamy brązujące to rodzaj samoopalacza....
Balsam brązujący, to taki balsam + samoopalacz, tylko bardziej delikatny
#270
Napisano 29 maja 2012 - 19:19
a ja sądziłam,że balsamy brązujące to rodzaj samoopalacza....
dobrze myslalas
#271
Napisano 30 maja 2012 - 13:02
#272
Napisano 30 lipca 2012 - 11:21
#273
Napisano 30 lipca 2012 - 13:12
Nie wszystkie brzydko pachną czy zostawiają po sobie dziwny zapach na skórzenie stosuję samoopalaczy ze względu na ten smród
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#274
Napisano 30 lipca 2012 - 13:19
a jaki to balsam ? Sopot Sun? Bo jak tak, to dla mnie ma zapach jak każdy samoopalacz...Wg mnie jednak np balsam brązujący z Ziaji pachnie bardzo przyzwoicie, a i skóra po nim nie ma typowego zapachu 'spalonej frytki'
#275
Napisano 30 lipca 2012 - 14:02
TakSopot Sun
O, ten:
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#276
Napisano 18 grudnia 2012 - 12:53
Opalenizna wygląda naturalnie, jest równa - efekt zgodny z zamierzonym
#277
Napisano 25 grudnia 2012 - 05:28
#278
Napisano 26 grudnia 2012 - 20:01
#279
Napisano 29 maja 2015 - 19:47
Chciałam posmarować sobie nogi samoopalaczem, ale jakoś tak się boję, że będę miała smugi. Nie mam kiedy wyjść na słońce. Najbardziej obawiam się jak ten samoopalacz będzie wyglądał na kostkach, na stopach, bo to przecież nie da rady chyba tak idealnie rozsmarować?
Byłam niedawno w perfumerii Douglas jest fajna promocja własnie na rajstopy w sprayu st.moriz i nie tylko, można kupić super zestawy podróżne od razu w kosmetyczce. Ale warto kupić sobie jeszcze rękawice, która pozwala na równe rozprowadzenie bez smug.
#280
Napisano 30 maja 2015 - 06:05
Tym bardziej, że teraz w douglasach st. moriz jest w promocji. Co chwilę coś innego, ale jest. Po kilku razach ma się cały komplet
Truskaweczka a ta rękawica jest ciągle w promocji po 19,90??
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















