Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Samoopalacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 00:13

Ja używałam Nivei w sprayu-bardzo dobry, choć mam wrażenie, ze trochę za szybko się zmywa.

Kolastyna-mialam trudności ze zmyciem(trzeba było szorować i szorować) :roll: ale kolor nie jest taki żółty jak np.w przypadku Ziaji.

Dax w piance-całkiem dobry, generalnie nic nie mogę złego napisać na jego temat. Bardzo fajne jest to, że szybko się wchłania, z racji tego, że to pianka of course i już po chwili można się ubrać.

Ziaja-oprócz tego, że jest zbyt żółty odcien,to jeszcze mnie uczula, szczypią mnie oczy, więc u mnie odpada.

Używałam też samoopalacza Venity-ma naturalny (w miarę) kolor, ale tragicznie sie zmywa. :evil:


No dziewczyny, a jakie Wy macie doświadczenia z samoopalaczami? :-)

#2 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 10:02

Ja używałam dwóch

Pierwszy w spray z avonu

Drugi Garnier-raczej to balsam brązujący

w obydwu pzypadkach chyba nie umiem tego "obsugiwać " bo zawsze miałam jakieś plamy :cry: <bezradny></span> <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 13:37

Ja używałam dwóch

Pierwszy w spray z avonu

Drugi Garnier-raczej to balsam brązujący

w obydwu pzypadkach chyba nie umiem tego "obsugiwać " bo zawsze miałam jakieś plamy :cry: <bezradny></span> <bezradny></span>


Aha, czyli chyba są do bani. A może spróbuj wcześnie posmarować się nietłustym balsamem nawilżającym i po wchłonięciu się rozprowadź samoopalacz?Wtedy bardziej równomiernie wychodzi ten odcień. :-)

#4 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:02

Ja samoopalaczy nigdy nie używałam. Ale używam balsamów brązujących teraz mam z Kolastyny (ActiveBody ) i jestem zadowolona, :-D kiedyś używałam Ziaji Sopot, ale ten strasznie smierdział <bleee></span>

#5 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 19:25

Viagra, ale Ty zmieniasz te avatarki, co chwila inaczej wyglądasz i Cię nie poznaję. :-P :-)

Ziaja to niby jest balsam brązujący, ale działa jak samoopalacz. Jak ta Kolastyna łapie w porównaniu z Ziają?

#6 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:36

Jak ta Kolastyna łapie w porównaniu z Ziają?


Słabiej, ale nie taki śmierdziuch :mrgreen: :mrgreen:

Viagra, ale Ty zmieniasz te avatarki, co chwila inaczej wyglądasz i Cię nie poznaję. :-P :-)


NO bo sie nie moge zdecydowac na jeden hehehe. Kobieta zmienna jest ;-) :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2007-08-05, 21:37 ]
A teraz Kotek jest niecierpliwy, bo już chce jechać do Miska :mrgreen:

#7 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 20:59

Słabiej, ale nie taki śmierdziuch :mrgreen: :mrgreen:


NO bo sie nie moge zdecydowac na jeden hehehe. Kobieta zmienna jest ;-) :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2007-08-05, 21:37 ]
A teraz Kotek jest niecierpliwy, bo już chce jechać do Miska :mrgreen:


To Kolastyny nie chcę, skoro słabiej łapie :mrgreen:

Widzę, że dopasowałaś sobie podpis nad avkiem do avatara. :-P

Ciekawe jaki będzie jutro. :mrgreen:

#8 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 05 sierpnia 2007 - 21:18

Ciekawe jaki będzie jutro.


Zobaczymy jaki będzie nastrój ;-) ;-) :mrgreen:

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 sierpnia 2007 - 10:56

nie używam samoopalaczy, ale może i spróbuję na zimę <hmm></span> na pewno to mniej szkodliwe od solarium...

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#10 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 06 sierpnia 2007 - 19:15

samoopalacz :?: nigdy w zyciu :!: :roll: tak samo jak i balsam brązujący . . . moja skóra tego nie trawi <bezradny></span>
Dołączona grafika

#11 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 06 sierpnia 2007 - 20:51

Zobaczymy jaki będzie nastrój ;-) ;-) :mrgreen:


Viagra, widzę, że dzisiaj jest jeszcze gorzej (patrz avatar). :-P

#12 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 06 sierpnia 2007 - 20:58

Viagra, widzę, że dzisiaj jest jeszcze gorzej (patrz avatar).


heheheh im bliżej tym bardziej mi się dłuzy i wlecze czas :mrgreen:

#13 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 06 sierpnia 2007 - 22:12

No tak, rozumiem, oby szybciej zleciał. :mrgreen:

#14 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 10 września 2007 - 18:54

Ja uzywam Balsamu Skóra MUśnięta Słońcem , dla cery śniadej Garniera. Zadnych smug, miły zapach nie to co reszta samoopalaczy , super rozprowadza się po ciele i skóra rzeczywiscie jest musnięta słoneczkiem :)

#15 angolek

angolek
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 01 października 2007 - 18:28

A ja polecam samoopalacz w piance Dax Cosmetics. :-) Świetny kolorek wychodzi, naprawdę. I nie robią się smugi mimo że rzadko kiedy przykładam się to rozprowadzania. :-P

#16 anetta05

anetta05
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 04 października 2007 - 20:21

A czy nadaje się na twarz?

#17 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 04 października 2007 - 23:16

A czy nadaje się na twarz?


Na twarz to ja bym chyba żadnego nie zaryzykowała :-/ Tutaj najprędzej mogą Ci wyjść plamy, no i tego nie ukryjesz.

#18 angolek

angolek
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 06 października 2007 - 08:51

A czy nadaje się na twarz?


Ten z Dax'a się nadaje. ;-) Sama wypróbowałam mimo że to było duże ryzyko, bo mam cerę z problemami że tak powiem. :cry: Ale nic złego się nie stało i nie miałam żadnych plam. ;-)

#19 anetta05

anetta05
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 06 października 2007 - 20:30

Dziekuję za radę. Ja opalałam się zazwyczaj w solarium ale pojawiły mi się przebarwienia i nie mogę się teraz opalac. Dlatego szukam własnie czegoś na twarz. Wypróbuję Dax :-)

#20 eveline

eveline
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 28 listopada 2007 - 18:15

Ja juz tyleprobowalam i ciagle cos bylo nie tak...teraz czaje sie na pianke daxa....:)
słowa niewypowiedziane niesie w milczeniu czas boli mnie , że nasza miłość napotyka na przeszkód las




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych