Samoopalacze
#41
Napisano 05 lutego 2008 - 23:14
#43
Napisano 05 lutego 2008 - 23:21
#45
Napisano 05 lutego 2008 - 23:32
Air Brush jest metodą polegającą na użyciu samoopalacza w formie prysznica. Efekt utrzymuje się tak samo jak po zastosowaniu samoopalacza,ale nie ma zacieków i smug, a opalenizna jest równomierna.
#46
Napisano 06 lutego 2008 - 08:44
#47
Napisano 09 lutego 2008 - 18:55
Ach...pieknie pachnie...jak normalny balsamik a nie opalizujacy.
do tej pory uzywalam Dove Summer Glow zmieszany z samoopalaczem i bylam zadowolona
#48
Napisano 09 lutego 2008 - 20:02
madziu napisz jaki jestTeraz testuje Nivea Body Summer Beauty...zobaczymy jak opala. kupilam bo Calineczka i Jewel polecaly
Ach...pieknie pachnie...jak normalny balsamik a nie opalizujacy.
do tej pory uzywalam Dove Summer Glow zmieszany z samoopalaczem i bylam zadowolona
_________________
#49
Napisano 09 lutego 2008 - 20:24
#50
Napisano 09 lutego 2008 - 20:54
no to chyba normalne, bo wiadomo ze jak sie prysznicujesz co dzien to sie zmywa wiec trzeba uzupelniacale po 4 dniach jak się nie smarowałam, to już zero efektu
jak tono i ten smrodek
ja sie posmarowalam kilka godzin temu i nie "smierdze"na skórze nie pachnie juz tak ładnie jak przed nasmarowaniem się
mam ten z ciemnym koreczkiem
#51
Napisano 09 lutego 2008 - 21:13
Madzia ja "smrodek" czułam dopiero na drugi dzieńja sie posmarowalam kilka godzin temu i nie "smierdze"
#52
Napisano 09 lutego 2008 - 21:17
rozumie:) no coz...zobaczymy co sie bedzie dzialo:)taki specyficzny zapach
#53
Napisano 09 lutego 2008 - 21:18
dokładniezobaczymy co sie bedzie dzialo
#54
Napisano 13 lutego 2008 - 16:15
Jak dla mnie jest super, nie śmierdzi od samego nałożenia az po efekt opalenizny, tak wiec polecam:) i ladny kolorek wychodzi
#55
Napisano 16 lutego 2008 - 21:52
#56
Napisano 16 lutego 2008 - 23:28
#57
Napisano 16 lutego 2008 - 23:56
Wiecie ci kupiłam ostatnio balsam brązujący Johnsons
Kiedyś go kupiłam i efekt było widać już po pierwszym użyciu... Ale niestety miałam straszne uczulenie, tak mnie skóra piekła, że nie szło wytrzymać
#58
Napisano 28 lutego 2008 - 21:36
#59
Napisano 28 lutego 2008 - 22:45
[ Dodano: 2008-03-16, 23:28 ]
Wyrażam swoją opinię - sprawdził się w 100%
#60
Napisano 20 marca 2008 - 09:58
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych













