Samoopalacze
#22
Napisano 14 stycznia 2008 - 11:49
#24
Napisano 14 stycznia 2008 - 13:01
Po raz pierwszy skora jest brazowa a nie pomaranczowa a do tego swietnie sie rozprowadza
Dzięki dziewczyny! Pomogłyście mi w wyborze. Mam w marcu wesele brata i chcę zacząc poprawiać koloryt skóry żeby za blado nie wyglądać. Do tej pory używałam Garniera -skóra muśnięta słońcem-ale ten zapach bardzo przeszkadzał mojemu Misiakowi. Wypróbuje Nivea!To prawda, ja też odkryłam go niedawno ale kupiłam dla ciemnej karnacji i naprawdę jestem mocno opalona i to bez solarium. Jeszcze ma ładny zapach.
#26
Napisano 15 stycznia 2008 - 23:52
#28
Napisano 30 stycznia 2008 - 14:37
kupiłam go wczorajNiedawno okdrylam balsam brazujacy firmy Nivea
Po raz pierwszy skora jest brazowa a nie pomaranczowa a do tego swietnie sie rozprowadza
#29
Napisano 05 lutego 2008 - 17:28
moze jeszcze sie kiedys skusze
#30
Napisano 05 lutego 2008 - 22:24
#31
Napisano 05 lutego 2008 - 22:25
#32
Napisano 05 lutego 2008 - 22:28
#33
Napisano 05 lutego 2008 - 22:40
mi niektóre pobrudziły ubrania i to już nie zeszło
Bo po pierwsze musisz odczekać z godzinkę a nawet 30 min dopóki się nie wchłonie i najlepiej nakładać na noc.
Ja od dobrych 7 lat używam non stop samoopalacza i dla mnie nie ma znaczenia jaki. Samoopalacz wolę niż balsam brązujący.
#34
Napisano 05 lutego 2008 - 22:44
#35
Napisano 05 lutego 2008 - 22:50
#36
Napisano 05 lutego 2008 - 22:54
#37
Napisano 05 lutego 2008 - 23:07
a tak z ciekawości...ile taka przyjemność
#39
Napisano 05 lutego 2008 - 23:10
[ Dodano: 2008-02-05, 23:11 ]
kulturyści to sie czymś takim specjalnym smarują to sie odrazu zmywa i bardzo brudzi
#40
Napisano 05 lutego 2008 - 23:12
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















