Samoopalacze
#61
Napisano 21 marca 2008 - 18:21
#62
Napisano 21 marca 2008 - 19:02
#64
Napisano 22 marca 2008 - 10:49
#65
Napisano 22 marca 2008 - 13:04
#66
Napisano 22 marca 2008 - 13:25
#67
Napisano 22 marca 2008 - 13:28
#68
Napisano 23 marca 2008 - 10:03
#69
Napisano 27 marca 2008 - 21:05
tez mam ten i też nie jestem z niego zadowolonaOstatnim razem mialam Johnsonna (czy jak sie to pisze), taki w zoltym opakowaniu... i przenigdy wiecej go nie kupie
No po prostu paskudny - nieladny zapach, plamy i jeszcze bardzo mnie uczulal, wszystko mnie swedzialo
![]()
#70
Napisano 04 kwietnia 2008 - 16:02
#71
Napisano 06 kwietnia 2008 - 13:13
no ja używam dove summer glow i jestem bardzo zadowolona
to tak jak ja
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#72
Napisano 15 kwietnia 2008 - 14:32
#73
Napisano 15 kwietnia 2008 - 14:47
Ostatnio się nim posmarowałam w czwartek i do dzis widzę że jeszcze go mam na skórze choć już tyle razy sie myłam
#74
Napisano 15 kwietnia 2008 - 15:15
[ Dodano: 2008-04-15, 16:16 ]
Dziekuje za rade Donn
#75
Napisano 21 kwietnia 2008 - 09:18
no ja używam dove summer glow i jestem bardzo zadowolona
ja tez go używam,rewelacyjny jest i na drugi dzień widać już efekty i długo się utrzymuje
a do twarzy używam LOREAL NUTRIBRONZE
#76
Napisano 22 kwietnia 2008 - 21:10
#77
Napisano 22 kwietnia 2008 - 21:35
#78
Napisano 22 kwietnia 2008 - 21:40
#79
Napisano 22 kwietnia 2008 - 21:42
#80
Napisano 22 kwietnia 2008 - 21:44
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















