ale to chyba w każdej firmie tak jest...jeśli chodzi o te balsamy brązujące...jeden minus to to ze jak sie posmaryje to dlugo czuje sie taka lepka
po Dove też ma się to odczucie...i ten zapach też jest taki wyczuwalny (niesmaczny
ale ciesze się Olciiia, że Dove Ci spasował i że jesteś z niego zadowolona
ja nigdy z Johnson`s holiday skin nie kupiłam...to nie wyraże się o nim...
















