Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Samoopalacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#141 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 21 lipca 2008 - 16:56

to w anglii duzo drozej :( w przeliczeniu to prawie 30 zł, ale warto, po kilku dniach moja skóra ma piękny brązowy kolor i zapach nie drazni mojego faceta, niestety inne strasznie śmierdzą, ten ma chyba ekstrakt z moreli o ile się nie myle

#142 Dominiczka

Dominiczka
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 20 października 2008 - 20:20

Osobiście nigdy nie używałam żadnych kremów, sprayów i tym podobnych substancji samoopalających, wydawało mi się że to sa buble, które tylko pozostawiają smugi na ciele, aż tu tydzień temu obejrzałam program o chusteczkach samoopalających i postanowiłam spróbować, i okazało się że są świetne. Nie pozostawiają smug a moje ciało jest brązowe, jak po prawdziwym opalaniu. Super :-D

#143 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 20 października 2008 - 20:33

chusteczkach samoopalających

?? co to za chusteczki? gdzie je można kupic i wogóle ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#144 Dominiczka

Dominiczka
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 20 października 2008 - 20:41

Ja wziełam pierwsze lepsze czyli z Rossmana Sun Ozon jakoś tak się nazywają i są tanie 1,90zł za dwie po 7ml. Na początku myślałam, że tanie to beznadzieje, no ale jak nie było innych to wzięłam i jestem zadowolona, ale smaruje sie raz i pożniej za 3 godz drugi raz. Spróbowałam też z Vichy ale jedna kosztuje 4,80zł , niestety za słodki zapach jak dla mnie a opalenizna zbyt delikatna. :-)

#145 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 października 2008 - 20:56

Ja nigdy nie uzywałam. nie miałam nigdy parciana to aby byc opalona.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#146 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 30 października 2008 - 19:57

ja raz spróbowałam i wiecej NIE!!! gówniana jest taka opalenizna smarowana :!:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#147 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 02 listopada 2008 - 10:29

kwestia wprawy, u mnie ludzie sie czesto namierali ze jestem opalona
dobry samoopalacz to polowa sukcesu druga polowa to umiejestonsc nalozenia

#148 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 20:39

dziewuszki jak prawidłowo nałożyć samoopalacz? nigdy nie używałam, a mam w chusteczkach. jutro sylwek, więc wiecie.. ;-) chodzi mi głównie o nogi, bo buzia odpada.
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#149 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 21:29

tuptunio przede wszystkim rownomiernie... najlepiej jesli wczesniej zrobisz peeling a potem nalozysz samoopalacz - wtedy szybciej sie wchłonie i efekt bedzie ładniejszy :-) gdy 'pojezdzisz' chusteczką po nodze to staraj sie juz nie dotykac skóry dłonią.. najlepiej powtórzyc to nakladanie bedziesz miec ladniejsza opalenizne
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#150 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 30 grudnia 2008 - 22:14

gdy 'pojezdzisz' chusteczką po nodze to staraj sie juz nie dotykac skóry dłonią

czyli TYLKO chusteczką? nie wmasowywać tego rękoma?
aha, a po peelingu nawilżać skóre balsamem a potem samoopalacz, czy balsam lepiej sobie darować?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#151 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 11:22

tuptunio no ja jak wmasowałam i pociapkałam rekami to miałam nie rownomiernie i takie plamki dziwne
ja robiłam sam peeling i odrazu samoopalacz
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#152 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 15:45

Donn, dzięki piękna!
;* idę sie wykąpać i wtedy spróbuje. bosz, bylebym tylko nie wyglądała jak dalmatyńczyk ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#153 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 22:44

tuptunio, i jak wyszło?? było fajnie?? bo ja planuje sobie taką kurację zafundowac przed studniówka ale się bojem troszku:P
Dołączona grafika

#154 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 22:57

no to tak,
zrobiłam sobie peeling, potem użyłam chusteczki peelingującej (tak dla pewności ;-) )
no i samoopalacz w chusteczkach. powinny starczyć na całe ciało, ale mi starczyło jedynie na nogi. przestraszyłam się, bo myślałam, że za dużo nałożyłam. bezsensu jest to, że te chusteczki są nasączone takim przeźroczystym płynem co bardzo utrudniało mi równomierne rozsmarowanie. kurcze, tyle czasu spuszczałam się nad tym rozsmarowaniem, ale w końcu się udało. smug nie było żadnych, ale to chyba tylko dlatego że tej przeklętej opalenizny praktycznie nie było widać!! jak sie naprawde dobrze przyjrzałam to leeedwo, ale to ledwo było widać "granicę" gdzie się kończyła. normalnie jestem strasznie zawiedzione, ale chociaż wiem żeby następnym razem używać kremu.
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#155 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 02:10

tuptunio a do jakiej karnacji miałaś te chusteczki?
ja zawsze biore do ciemnej i efekt jest.. (na opakowaniu też pisze, ze jak sie chce mieć intensywniejszą opalenizne to należy kilka razy użyć tych chusteczek.. np. co dwa/trzy dni używać i wcierać ale nowe nie te same co sie wczesniej uzywało)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#156 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 19:42

a do jakiej karnacji miałaś te chusteczki?

szczerze mówiąc nie wiem <bing1></span>
kupiłam te z rossmanna, bo któraś wcześniej polecała. tam pisało że jak chce się mieć intensywną opaleniznę to należy posmarować drugi raz po 3 godzinach. ale ja się bałam tej intensywności :-P i wolałam nie ryzykować smug czy czeguś podobnego. i tak pozostałam z niczym :lol:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#157 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 17:30

Ja nigdy nie miałam szczęścia do samoopalaczy,kremów brązujących.
I zawsze mi zostawały jakieś plamy.
Ale teraz zakupiłam sobie taki żel samoopalający:
Dołączona grafika
Dzisiaj pierwszy raz wypróbowałam,ciekawe jakie będą efekty.
Wpierw zrobiłam peeling,bo słyszałam,że jak sie peeling zrobi to potem nie zostaną plamy.
Jeszcze zakupiłam do wypróbowałania chusteczkę samoopalającą,ale jak narazie jej nie będę używac,bo mam troszkę trądziku na czole,i nie wiem jaki by był tego efekt.

#158 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 17:41

ja nie uzywam takich rzeczy. Jak opalenizna to naturalna :)
A szczerze jestem blada jak sciana:( taka mam karnacje <bezradny></span>

#159 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 10 kwietnia 2009 - 16:22

Ja jak narazie na ten samoopalacz nie mogę narzekac co kupiłam.
Żadnych smug nie było po nim,opalenizna jako tako ładna.
Dopiero jeden raz go używałam więc za wiele o nim powiedziec nie mogę,ale jak na pierwszy raz to bez żadnych zarzutów.

#160 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 12 kwietnia 2009 - 18:21

Ja kupilam samoopalacz z Loreala dalam 13€ jest swietny rewelacja :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych