Samoopalacze
#141
Napisano 21 lipca 2008 - 16:56
#142
Napisano 20 października 2008 - 20:20
#144
Napisano 20 października 2008 - 20:41
#145
Napisano 20 października 2008 - 20:56
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#146
Napisano 30 października 2008 - 19:57
If you don't know my name, you can call me baby
#147
Napisano 02 listopada 2008 - 10:29
dobry samoopalacz to polowa sukcesu druga polowa to umiejestonsc nalozenia
#149
Napisano 30 grudnia 2008 - 21:29
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#150
Napisano 30 grudnia 2008 - 22:14
czyli TYLKO chusteczką? nie wmasowywać tego rękoma?gdy 'pojezdzisz' chusteczką po nodze to staraj sie juz nie dotykac skóry dłonią
aha, a po peelingu nawilżać skóre balsamem a potem samoopalacz, czy balsam lepiej sobie darować?
#151
Napisano 31 grudnia 2008 - 11:22
ja robiłam sam peeling i odrazu samoopalacz
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#154
Napisano 02 stycznia 2009 - 22:57
zrobiłam sobie peeling, potem użyłam chusteczki peelingującej (tak dla pewności
no i samoopalacz w chusteczkach. powinny starczyć na całe ciało, ale mi starczyło jedynie na nogi. przestraszyłam się, bo myślałam, że za dużo nałożyłam. bezsensu jest to, że te chusteczki są nasączone takim przeźroczystym płynem co bardzo utrudniało mi równomierne rozsmarowanie. kurcze, tyle czasu spuszczałam się nad tym rozsmarowaniem, ale w końcu się udało. smug nie było żadnych, ale to chyba tylko dlatego że tej przeklętej opalenizny praktycznie nie było widać!! jak sie naprawde dobrze przyjrzałam to leeedwo, ale to ledwo było widać "granicę" gdzie się kończyła. normalnie jestem strasznie zawiedzione, ale chociaż wiem żeby następnym razem używać kremu.
#155
Napisano 05 stycznia 2009 - 02:10
ja zawsze biore do ciemnej i efekt jest.. (na opakowaniu też pisze, ze jak sie chce mieć intensywniejszą opalenizne to należy kilka razy użyć tych chusteczek.. np. co dwa/trzy dni używać i wcierać ale nowe nie te same co sie wczesniej uzywało)
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#156
Napisano 05 stycznia 2009 - 19:42
szczerze mówiąc nie wiema do jakiej karnacji miałaś te chusteczki?
kupiłam te z rossmanna, bo któraś wcześniej polecała. tam pisało że jak chce się mieć intensywną opaleniznę to należy posmarować drugi raz po 3 godzinach. ale ja się bałam tej intensywności
#157
Napisano 06 kwietnia 2009 - 17:30
I zawsze mi zostawały jakieś plamy.
Ale teraz zakupiłam sobie taki żel samoopalający:

Dzisiaj pierwszy raz wypróbowałam,ciekawe jakie będą efekty.
Wpierw zrobiłam peeling,bo słyszałam,że jak sie peeling zrobi to potem nie zostaną plamy.
Jeszcze zakupiłam do wypróbowałania chusteczkę samoopalającą,ale jak narazie jej nie będę używac,bo mam troszkę trądziku na czole,i nie wiem jaki by był tego efekt.
#158
Napisano 06 kwietnia 2009 - 17:41
A szczerze jestem blada jak sciana:( taka mam karnacje
#159
Napisano 10 kwietnia 2009 - 16:22
Żadnych smug nie było po nim,opalenizna jako tako ładna.
Dopiero jeden raz go używałam więc za wiele o nim powiedziec nie mogę,ale jak na pierwszy raz to bez żadnych zarzutów.
#160
Napisano 12 kwietnia 2009 - 18:21
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














