ale jest super
normalnie tak pięknie pachnie na skórze
jak wąchałam tak o to mi się nie podobało
i mam skórę jak pupka niemowlęcia
jest super
jestem bardzo zadowolona
Napisano 17 lipca 2008 - 13:01
Napisano 17 lipca 2008 - 13:02
Napisano 17 lipca 2008 - 13:08
Napisano 17 lipca 2008 - 14:11
Napisano 17 lipca 2008 - 17:35
Black_Angel, może inaczej skóra reaguje jak się umyjesz, chodzi mi o wode a potem gdy smarujesz się to dostajesz to uczulenie...
nie mam pojecia
a po zwykłym balsamie np. nawilżającym też tak masz?
Napisano 17 lipca 2008 - 20:53
Napisano 17 lipca 2008 - 20:57
o patrz, nie pomyslalam... ehhhpodrażnione od golenia
Napisano 17 lipca 2008 - 20:59
Napisano 18 lipca 2008 - 13:56
Napisano 18 lipca 2008 - 14:41
Elka23, ja też lubię Garniera do cery jasnej.
Napisano 18 lipca 2008 - 15:04
Napisano 18 lipca 2008 - 16:03
ło jezu to bez sensu w ogólez Avonu, ale on szybciej brązowił skórę i robił straszne zacieki.
Napisano 18 lipca 2008 - 16:04
balsamu bronzującego z NIVEA
Napisano 18 lipca 2008 - 16:24
Napisano 18 lipca 2008 - 16:50
są specjalne kremy do twarzy brązująceNajgorsze, że wszystkie samoopalacze śmierdzą dlatego nie stosuję ich na twarz, bo się duszę
Napisano 18 lipca 2008 - 16:55
Napisano 18 lipca 2008 - 17:07
Napisano 21 lipca 2008 - 16:30
Napisano 21 lipca 2008 - 16:35
balsam garniera
Napisano 21 lipca 2008 - 16:46
oł noł to mnie promocja ominęładuzy za 15,99
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych