Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Samoopalacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#81 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 22 kwietnia 2008 - 22:09

sorry ze zapytam iggy, ile masz lat?

#82 bigasia

bigasia
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 kwietnia 2008 - 08:15

Dokładnie tak jak Jewel pisze:)mnie zawsze przed spaniem sparuje moje kochanie:)tak długo aż samoopalacz się całkowicie wchłonie:)jeśli zostawimy miejsca "lepiące" to później powstają plamy :-?

#83 ashaa

ashaa
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 24 kwietnia 2008 - 15:07

Ja używam dove summer glow, zawsze przed rozsmarowaniem stosuje peeling, dzięki czemu ładnie się wchłania i nie zostawia śladów na ubraniach.

[ Dodano: 2008-04-24, 16:26 ]
Ja używam balsamu brązującego dove summer glow, ładnie pachnie nawilża skóre, nie pozostawia smug ani śladów na ubraniach

#84 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 28 kwietnia 2008 - 10:17

A dostałyście krem do buzi gratis ? bo ja jak sobie teraz kupowałam ten balsam dove to właśnie przy kasie pani mi dołożyła całkiem za darmo krem brązujący do buzi, podobno taka promocja, super :mrgreen: , lubię niespodzianki :mrgreen:

#85 iggy

iggy
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 01:07

Olciiia przepraszam,że dopiero teraz odpisuje,nie zauważyłam pytania.Mam 24,a dlaczego pytasz?
Moje hobby,mój relax
http://img410.images...404/malerk0.jpg
paznokietki

#86 sweet Shanti

sweet Shanti
  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 29 kwietnia 2008 - 11:01

ja kupiłam w oriflame żel brązujący i jest strasznie mocny choc ja i tak mam oliwkową cere a jak moja kumpela sie wysmarowała co ma blada cerke to o boze jtragicznie to wyglądało zwłaszcza ze po pewnym czasei on nie równomiernie schodził
Dołączona grafika

#87 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 08:20

Hej iggy faktycznie dawno to bylo nie wiem dlaczego pytam jakos zawsze jak ktos sie wypowiada to patrze na profil tej osoby i wiem mniej wiecej ja ma sie ona do mnie :P
spytalam totalnie z ciekawosci :-D ale gadam nie na temat sorry!!! :mrgreen:

#88 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 30 kwietnia 2008 - 08:24

ja kupiłam w oriflame żel brązujący i jest strasznie mocny


Ja go cały czas używam, ale tego o konsystencji żelu i jest mocny to fakt ale z balsamem dobrze się rozsmarowuje i ładnie wygląda.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#89 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 maja 2008 - 17:19

Dziewczyny kupilam dzisiaj ten samoopalacz Dave (wiem ze troch pozno, ale zawsze)
dzisiaj wyprobuje i zobaczymy jak podziala :-P

#90 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 maja 2008 - 18:03

dzisiaj wyprobuje i zobaczymy jak podziala


oj podziała, podziała :-P

A do jakiej karnacji? jasnej czy ciemnej?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#91 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 maja 2008 - 18:53

w sumie to ja niby mam ciemna karnacje ale teraz jestem taka blada ( na solarium o 1,5 roku nie bylam) i stwierdzilam ze wezme do normalnej cery i z ta babka w sklepie tak ustalilysmy.
nie wiem no zobaczymy czy dobrze zrobilam :)

[ Dodano: 2008-07-01, 17:41 ]
Donn wczoraj uzylam tego balsamu pierwszy raz :P
i nie wiem jak czesto powinno sie go stosowac,
albo czy powinnam np 3 razy i to juz wystarczy...?

#92 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 07 lipca 2008 - 17:09

nie wiem czy polsce juz jest dostepny, bo jak bylam w styczniu nie znalazlam go nigdzie, mam na mysli garnier samoopalacz w mgiełce, rewelacje, nic nie rozprowadza sie rekami tylko pryska, jest nietlusty i ladnie pachnie, a kolor na prawde naturalny, ludzie sie nabieraja ze mam taka karnacje a mam bardzo jasna 8-)

#93 Elka23

Elka23
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 14:44

Moim ulubionym samoopalaczem jest balsam brązujący Garniera. Zamówiłam go sobie ostatnio na merlinie, jest tam tańszy niż w drogeriach.
Polecam!

#94 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 14:50

Elka23, ja też lubię Garniera do cery jasnej.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#95 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 22:02

Takich typowych samoopalaczy nie stosuję, boję się że będę pomarańczowa lub zostaną smugi po niedokładnym nałożeniu. Niestety nie jestem perfekcjonistką w każdym calu :-P
Stosuję czasem balsamy brązujące lub takie stopniowo nadające efekt opalenizny
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#96 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 22:17

Stosuję czasem balsamy brązujące lub takie stopniowo nadające efekt opalenizny

a to nie to samo co samoopalacze?

#97 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 22:22

Nie działają tak od razu tylko po około tygodniu stosowania i są słabsze. Przynajmniej te które używam :->

#98 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 22:26

kayen, ja tez zawsze sie balam samoopalaczy ale stwierdzilam ze raz kozie smierc Donn mi polecila jeden Dove i jest super ii zadnnych smug nie mam jestem zadowolona a tak sie balam jak ty :)

#99 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 22:59

Olciiia może i trzeba będzie się przełamać jak dalej utrzyma się taka pogoda ;-)

Ja szczerze odradzam Johnson`s holiday skin, niestety zostawia smugi i do tego brudzi ubrania. Nie byłam z niego zadowolona
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#100 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 lipca 2008 - 23:06

Johnson`s holiday skin,

powiem ci ze wlasnie przez niego sie zrazilam dosrtalam go od babci i.... pozniej powiedzialam zadnych samoopalaczy az do teraz

jeden minus to to ze jak sie posmaryje to dlugo czuje sie taka lepka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych