Samoopalacze
#81
Napisano 22 kwietnia 2008 - 22:09
#82
Napisano 23 kwietnia 2008 - 08:15
#83
Napisano 24 kwietnia 2008 - 15:07
[ Dodano: 2008-04-24, 16:26 ]
Ja używam balsamu brązującego dove summer glow, ładnie pachnie nawilża skóre, nie pozostawia smug ani śladów na ubraniach
#84
Napisano 28 kwietnia 2008 - 10:17
#85
Napisano 29 kwietnia 2008 - 01:07
#87
Napisano 30 kwietnia 2008 - 08:20
spytalam totalnie z ciekawosci
#88
Napisano 30 kwietnia 2008 - 08:24
ja kupiłam w oriflame żel brązujący i jest strasznie mocny
Ja go cały czas używam, ale tego o konsystencji żelu i jest mocny to fakt ale z balsamem dobrze się rozsmarowuje i ładnie wygląda.
#89
Napisano 07 maja 2008 - 17:19
dzisiaj wyprobuje i zobaczymy jak podziala
#90
Napisano 07 maja 2008 - 18:03
dzisiaj wyprobuje i zobaczymy jak podziala
oj podziała, podziała
A do jakiej karnacji? jasnej czy ciemnej?
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#91
Napisano 07 maja 2008 - 18:53
nie wiem no zobaczymy czy dobrze zrobilam
[ Dodano: 2008-07-01, 17:41 ]
Donn wczoraj uzylam tego balsamu pierwszy raz
i nie wiem jak czesto powinno sie go stosowac,
albo czy powinnam np 3 razy i to juz wystarczy...?
#92
Napisano 07 lipca 2008 - 17:09
#93
Napisano 10 lipca 2008 - 14:44
Polecam!
#94
Napisano 10 lipca 2008 - 14:50
#95
Napisano 10 lipca 2008 - 22:02
Stosuję czasem balsamy brązujące lub takie stopniowo nadające efekt opalenizny
#96
Napisano 10 lipca 2008 - 22:17
a to nie to samo co samoopalacze?Stosuję czasem balsamy brązujące lub takie stopniowo nadające efekt opalenizny
#97
Napisano 10 lipca 2008 - 22:22
#98
Napisano 10 lipca 2008 - 22:26
#99
Napisano 10 lipca 2008 - 22:59
Ja szczerze odradzam Johnson`s holiday skin, niestety zostawia smugi i do tego brudzi ubrania. Nie byłam z niego zadowolona
#100
Napisano 10 lipca 2008 - 23:06
powiem ci ze wlasnie przez niego sie zrazilam dosrtalam go od babci i.... pozniej powiedzialam zadnych samoopalaczy az do terazJohnson`s holiday skin,
jeden minus to to ze jak sie posmaryje to dlugo czuje sie taka lepka
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















