[ Dodano: 2009-12-21, 10:27 ]
chwyta mnie brąz... i to beż żadnych plam tylko równo i ładnie
Napisano 06 stycznia 2010 - 12:11
Napisano 07 stycznia 2010 - 10:58
Napisano 11 stycznia 2010 - 20:02

Napisano 14 stycznia 2010 - 22:08
Napisano 15 stycznia 2010 - 09:56
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 27 stycznia 2010 - 01:16
Napisano 17 maja 2010 - 16:35
Napisano 21 maja 2010 - 20:37
Napisano 25 maja 2010 - 18:42
Napisano 08 czerwca 2010 - 17:24
Napisano 09 czerwca 2010 - 08:47
Napisano 09 czerwca 2010 - 09:19
Napisano 09 czerwca 2010 - 11:54
Napisano 09 czerwca 2010 - 15:07
Napisano 09 czerwca 2010 - 15:45
tfu tfu tfu ... przecież to śmierdzi niesamowicieŚliczny zapach
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 09 czerwca 2010 - 16:00
tfu tfu tfu ... przecież to śmierdzi niesamowicieŚliczny zapach
zresztą jak wszystkie tego typu balsamy ...
Ale kolor rzeczywiście bardzo ładny wychodzi, i równomiernie i powoli schodzi.
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych