ja szukam jakiegoś tańca i do nauki
striptiz przed swoim facetem?
#402
Napisano 26 września 2009 - 15:13
#403
Napisano 27 września 2009 - 13:58
#404
Napisano 27 września 2009 - 16:51
co oczywiście dodało mi odwagi, mam ochotę to powtórzyć ale zrobić mu już całe show, czyli jego przywiązać-najlepiej pluszowymi kajdankami
#407
Napisano 29 września 2009 - 11:10
#408
Napisano 29 września 2009 - 12:08
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dojrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
#409
Napisano 16 grudnia 2009 - 14:04
jest ich 5, i wszystkie są fantastyczne (jak ta kobieta potrafi się ruszać, wow) i jestem przekonana że jak trochę poćwiczę to Chlop by oszalałz rodości
najfajniejsze jest to, że nie są one wulgarne tylko ładne i zmysłowe.
Jak dla mnie rewelacja
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#410
Napisano 16 grudnia 2009 - 14:28
#411
Napisano 16 grudnia 2009 - 15:18
lepiej cos samemu dołożyc od siebie, coś przerobic i by było bajunia
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#412
Napisano 16 grudnia 2009 - 15:39
ja nie mówię o bezkrytycznym naśladowaniu jej, bo to by śmieszne było,. Ale jeśli ktoś nie ma pojecia jak się do tego zabrać (jak ja na przykład) to fajna pomoc naukowa to jestwidziała, połowę z tych ruchów bym wycieła
lepiej cos samemu dołożyc od siebie, coś przerobic i by było bajunia
poza tym mam na to ochote, kręci mnie myśl ze facet by sie gapil i podziwial co tam wyczyniam. Tylko jakoś nigdy nie moglam się za to zabrać i nie bylo okazji
#413
Napisano 05 stycznia 2010 - 21:46
#414
Napisano 07 lipca 2010 - 11:20
A ja chyba spełnie 2 swoje fantazje naraz:)
Wezmę miśka na spaceeeeeeeeeeeeer w jakieś odległe miejsce gdzie nie ma ludzi,włacze muzyczke i dawaj;)
Ale nie ubiorę się jakoś super tylko założe bluze sportową a pod nią nic nie bede miała;)
#415
Napisano 07 lipca 2010 - 11:58
ładna, nowa bielizna, delikatna zmysłowa muzyka... i tak dalej i tak dalej....
#417
Napisano 09 lipca 2010 - 15:58
pomyśl jaki były szczęśliwy i wdzięczny później
#418
Napisano 09 lipca 2010 - 19:15
Nie przejmuj sie my jesteśmy po ślubie ponad 5 lat i ja też nigdy w życiu nie tańczyłam przed moim łacznie ze striptizem, sama się wstydzę i nie mogę się przemóc, moze kiedyś...Ojj ile razy próbowałam się przełamać i nie mogę...wstydzę się ale bardzo bym chciała to zrobić...
#419
Napisano 10 lipca 2010 - 13:16
kurczaczek dokladnie..moze kiedys..
#420
Napisano 15 grudnia 2010 - 15:48
Ale może za rok, za dwa
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


















