Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#381 ivonka

ivonka
  • Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 07 września 2009 - 16:39

Ja raczej nie posunęłabym się do takiego czegoś.... znając mnie zaczęłabym się śmiać i tak czy tak nic by z tego striptizu nie wyszło :mrgreen:

#382 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 07 września 2009 - 19:25

dziewczyny czytam tu, jak się przygotować. za chwile przyjdzie ciuszek, który mój W dla mnie kupił za obopólną zgodą. Mam zrobić sexi taniec przed nim i zaczynam mieć cykora, czy nie zacznę się smiac i jak wszystko przygotować :roll: Jaką muzykę dobrać i w ogóle <bezradny></span>
a to strój na przebieranke kupiony

[ Dodano: 2009-09-07, 20:26 ]
dodam, że jakoś nigdy nie miałam odwagi przed facetem robić striptiz... a taniec wygibaniec i ruszanie brzuchem to trudne

Załączone miniatury

  • aisha-niebieska.jpg

lilian

#383 ivonka

ivonka
  • Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 07 września 2009 - 19:27

lily, fajny ten strój....podoba mi się ;-)

#384 LadyBe

LadyBe
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 07 września 2009 - 19:35

Pewnie że fajny...a muzyka jakas indyjska najlepiej by pasowała..
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#385 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 07 września 2009 - 19:37

podoba mi się


mi tez :-) choc jak ja bym juz miala tanczyc to chyba wolalabym w stroju jakiejs pokojowki czy policjantki... nie wiem czemu ale tak mi sie jakos ubzduralo ze to sexi :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#386 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 07 września 2009 - 19:37

lily, powiem ci że też nie obiłam, też mam obawy czy ktoś z nas nie wybuchnie śmiechem ale jak pomysle jaka mnie trema złapie to do smiechu już mi nie będzie ;-) a facet raczej bedzie patrzył z zaciekawieniem ;-) ;-)

a strój niespotykany ;-) ;-) :mrgreen: :mrgreen:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#387 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 07 września 2009 - 19:38

no strój fajny, ale czy ja tak zatańczę <bezradny></span> ... boję się, ze się zawstydze choć nie ma czego <bezradny></span>
oglądalam na youtube filmik z tańcem brzucha :roll: boszz nie chcę się osmieszyć bede musiała chyba winko popic na odwagę :oops:
lilian

#388 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 września 2009 - 20:05

ale fajny strój :) ja bym możliwe że dała radę z tym tańcem :) może kiedyś M. zrobię taką niespodziankę :)

#389 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 07 września 2009 - 23:46

lily, strój fajny, ale ja podobnie jak kashira

ja bym juz miala tanczyc to chyba wolalabym w stroju jakiejs pokojowki czy policjantki...

Nawet miałam kiedyś taki na allegro upatrzony, ale mi go sprzątnęli sprzed nosa ;-)

boszz nie chcę się osmieszyć

Kochana, na pewno się nie ośmieszysz. Nawet jesli coś nie wyjdzie idealnie, to Twój mężczyzna będzie tak zachwycony tym, że zdecydowałaż się dla niego zatańczyc, że tego nie zauważy ;* Prędzej uwierzę, że tak Wam obojgu się to spodoba, że będziecie chcieli to powtórzyc ;-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#390 daglezja

daglezja
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 08 września 2009 - 09:47

Ja jeśli już zaczynam striptiz to pokręcę trochę pupą, biodrami i na tym koniec... trema mnie zaczyna zrzerać, nogi zaczynają się plątać, a na koniec wybucham śmiechem :-P

Chciaż może po kielichu nabrałabym odwagi

bardzo możliwe :-P

Ale za to A. nadrabia za nas dwoje, on nie ma oporów jeśli chodzi o te sprawy ;-)
Dołączona grafika

#391 LadyBe

LadyBe
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 08 września 2009 - 14:15

Mi po winku wychodziło najlepiej :oops:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#392 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 09 września 2009 - 17:40

strój super , taki orginalny <ookk></span> co do muzyki to na pewno indyjska :-) a co do tamca to nie musi byc to tamiec brzuha wazne zebyś sie dobrze bawiła , improwizacja najwazniejsza :-) mysle ze on i tak nie zrwróci uwagi na jakies wpadki :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#393 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 11 września 2009 - 20:50

dobra, dzisiaj był maly trening :shock: ubrałam się, odpaliłam muze arabską i troche poćwiczylam, zmęczyłam się przy tym dość mocno, bo wygibasy brzuchem - no cóz trudne, ale mniej więcej wiem co mam robić :-> Jutro wieczorem surprice :-P
lilian

#394 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 11 września 2009 - 22:50

Jutro wieczorem surprice :-P

Koniecznie daj znac jak Ci poszło ;> Chociaż jestem pewna, że Twój luby będzie zachwycony :mrgreen:
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#395 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 11 września 2009 - 22:51

lily, trzymam kciuki ;-) widac że zalezy ci żeby jak najlepiej wypasc :-P najgorzej chyba zacząc :mrgreen:

napisz jak było, może tez sie wezme za siebie i spróbuje ;-)
tylko jeszcze strój trzeba wykombinowac <hmmm1></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#396 ivonka

ivonka
  • Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 12 września 2009 - 13:01

lily, powodzenia ;-) na pewno go miło zaskoczysz i wszystko pójdzie tak jakbyś chciała ;-) 3mam kciuki :!:

#397 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 12 września 2009 - 13:34

myślicie że fajnie byłoby coś takiego zafundować na pierwszą noc w nowym mieszkanku? dostałam taką seksi różową koszulkę ze stringami od koleżanek na 18 i nigdy ich nie wykorzystałam...
tylko pomysłu mi brak jak to wszystko wykorzystać

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#398 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 września 2009 - 18:09

myślicie że fajnie byłoby coś takiego zafundować na pierwszą noc w nowym mieszkanku

mysle ze to bardzo dobry pomysł i bedzie to niespodzianka fajna dle niego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#399 Scarllet

Scarllet
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 13 września 2009 - 20:53

Ja juz z 4 razy robiłam striptiz mojemu ukochanemu :) Ostatni parę dni temu . generalnie stresowałam się, ale on był zadowolony ( jak zawsze ) :) Ze strojami nigdy nie mam problemów bo mam strók pokojówki, uczennicy plus trzy komplety z sex shopu :D
Do wstydliwych nie należę 8-)

Muzyka do mojego ostatniego show to Pussycay dolls " Don't cha "( zremixowane ) . Poprzednio było Slow Kylie Minogue.

Co do arabskego stroju i tańca brzucha - nauczyć sie z filmiku jest trudno ( ucze sie w szkole tanca od 3 lat), ale powodzenia. I tak pewnie to dla faceta czarna magia.
A muzyka arabska swietnie pasująca do takiego show i baaaardzo erotyczna to "Om om"
Polecam :)
Excelentissima

#400 pattka16

pattka16
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 21 września 2009 - 16:57

Wiecie ci ,, wtedy jak miałam mu go zrobić to nie zrobiłam .. nie zasłużyl na to swoim zachowaniem.
Ale teraz chcę mu zrobić striptiz-niespodziankę na dzień chłopaka :)
akurat bedziemy cały weekend razem, więć ma nadzieję, ze wszystko wyjdzie

[ Dodano: 2009-09-21, 17:57 ]
Wiecie co ,, wtedy jak miałam mu go zrobić to nie zrobiłam .. nie zasłużyl na to swoim zachowaniem.
Ale teraz chcę mu zrobić striptiz-niespodziankę na dzień chłopaka
akurat bedziemy cały weekend razem, więć ma nadzieję, ze wszystko wyjdzie





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych