striptiz przed swoim facetem?
#381
Napisano 07 września 2009 - 16:39
#382
Napisano 07 września 2009 - 19:25
a to strój na przebieranke kupiony
[ Dodano: 2009-09-07, 20:26 ]
dodam, że jakoś nigdy nie miałam odwagi przed facetem robić striptiz... a taniec wygibaniec i ruszanie brzuchem to trudne
#383
Napisano 07 września 2009 - 19:27
#386
Napisano 07 września 2009 - 19:37
a strój niespotykany
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#387
Napisano 07 września 2009 - 19:38
oglądalam na youtube filmik z tańcem brzucha
#388
Napisano 07 września 2009 - 20:05
#389
Napisano 07 września 2009 - 23:46
Nawet miałam kiedyś taki na allegro upatrzony, ale mi go sprzątnęli sprzed nosaja bym juz miala tanczyc to chyba wolalabym w stroju jakiejs pokojowki czy policjantki...
Kochana, na pewno się nie ośmieszysz. Nawet jesli coś nie wyjdzie idealnie, to Twój mężczyzna będzie tak zachwycony tym, że zdecydowałaż się dla niego zatańczyc, że tego nie zauważyboszz nie chcę się osmieszyć
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#390
Napisano 08 września 2009 - 09:47
bardzo możliweChciaż może po kielichu nabrałabym odwagi
Ale za to A. nadrabia za nas dwoje, on nie ma oporów jeśli chodzi o te sprawy
#392
Napisano 09 września 2009 - 17:40
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#393
Napisano 11 września 2009 - 20:50
#394
Napisano 11 września 2009 - 22:50
Koniecznie daj znac jak Ci poszło ;> Chociaż jestem pewna, że Twój luby będzie zachwyconyJutro wieczorem surprice
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#395
Napisano 11 września 2009 - 22:51
napisz jak było, może tez sie wezme za siebie i spróbuje
tylko jeszcze strój trzeba wykombinowac
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#396
Napisano 12 września 2009 - 13:01
#398
Napisano 12 września 2009 - 18:09
mysle ze to bardzo dobry pomysł i bedzie to niespodzianka fajna dle niego.myślicie że fajnie byłoby coś takiego zafundować na pierwszą noc w nowym mieszkanku
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#399
Napisano 13 września 2009 - 20:53
Do wstydliwych nie należę
Muzyka do mojego ostatniego show to Pussycay dolls " Don't cha "( zremixowane ) . Poprzednio było Slow Kylie Minogue.
Co do arabskego stroju i tańca brzucha - nauczyć sie z filmiku jest trudno ( ucze sie w szkole tanca od 3 lat), ale powodzenia. I tak pewnie to dla faceta czarna magia.
A muzyka arabska swietnie pasująca do takiego show i baaaardzo erotyczna to "Om om"
Polecam
#400
Napisano 21 września 2009 - 16:57
Ale teraz chcę mu zrobić striptiz-niespodziankę na dzień chłopaka
akurat bedziemy cały weekend razem, więć ma nadzieję, ze wszystko wyjdzie
[ Dodano: 2009-09-21, 17:57 ]
Wiecie co ,, wtedy jak miałam mu go zrobić to nie zrobiłam .. nie zasłużyl na to swoim zachowaniem.
Ale teraz chcę mu zrobić striptiz-niespodziankę na dzień chłopaka
akurat bedziemy cały weekend razem, więć ma nadzieję, ze wszystko wyjdzie
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych




















