striptiz przed swoim facetem?
#421
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:01
#422
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:13
#423
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:18
Möj T cały czas mi powtarza że one mu sie podobają jakie są
Jeżeli tak mówi, to się uwierz mu na słowo
#424
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:25
właśnie o to chodzi że nie potrafie w to uwierzyć skoro mi sie nie podobają to jak jemu sie mogą podobać?Möj T cały czas mi powtarza że one mu sie podobają jakie są
Jeżeli tak mówi, to się uwierz mu na słowo
#425
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:30
#426
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:33
#427
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:38
#428
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:45
Jeśli chodzi o striptiz to tak jak powiedział motown25 uwierz na słowo swojemu facetowi i zrób mu małe przedstawienie
Do striptizu zaakceptuj siebie. Musisz kochać swoje ciało tak jak kocha go Twój partner. Stań przed lustrem i powiedz: "Jestem niezłą laską!" bo na pewno jesteś!
#429
Napisano 15 grudnia 2010 - 18:49
#431
Napisano 15 grudnia 2010 - 22:50
#432
Napisano 16 grudnia 2010 - 08:19
Kurcze nie odważyłam się jeszcze po 5 latach zwiazku
muszę to zmienić.
kleopatra, no po takim czasie to na pewno powinnaś się odważyć :->
Jeśli chodzi o mój wygląd to ja zawsze byłam, jestem i pewnie będę mega zakompleksiona. Ale jeżeli chodzi o striptiz przed swoim nie miałam problemu, bo zawsze czułam się akceptowana- mi wręcz takie zabawy zawsze samoocenę na trochę podnosiły
niż tym, czy coś wam nie wyjdzie
Zawsze można utrzymywać, że wbrew temu co on myśli to było zaplanowane
#433
Napisano 16 grudnia 2010 - 08:54
#434
Napisano 16 grudnia 2010 - 11:14
Ja jestem bardzo zakompleksiona i zawsze powtarzam swojemu facetowi, że ma spaczony gust skoro mu sie podoba moje ciało
#435
Napisano 16 grudnia 2010 - 14:01
#436
Napisano 16 grudnia 2010 - 16:17
#437
Napisano 23 grudnia 2010 - 13:33
Jeśli chodzi o taniec to ruchy muszą być płynne dopasowane do muzyki. ruchy bioder, piersi itp
#438
Napisano 23 grudnia 2010 - 13:39
ale jakoś się bym krępowała
i totalnie nie wiedziałabym od czego zacząć i jak ... ehh
#440
Napisano 25 grudnia 2010 - 18:26
Któregoś dnia chyba będę musiała się za to zabrać
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














