striptiz przed swoim facetem?
#442
Napisano 25 grudnia 2010 - 19:11
#444
Napisano 26 grudnia 2010 - 17:35
A co striptizu,ja raz zrobiłam mojemu chłopakowi,weszłam dopiero co do pokoju w szlafroku a jemu już stanął.
Gdy ściągnęłam szlafrok jeszcze bardziej mu stanął,byłam ubrana tak jak napisałam na górze,rozebrałam szlafrok,zatańczyłam koło niego a on kazał mi się położyć,i zaczął mnie rozbierać zębami,a potem to już wiecie co było.
#445
Napisano 27 grudnia 2010 - 14:09
#447
Napisano 28 grudnia 2010 - 11:46
buty tak,ale getryWitam,moim zdaniem faceci lubią buty na obcasach,jakieś kolorowe getry.
a nie można jakoś bez tanca to zrobić?
Można,tylko kocie sexowne ruchy w takt miłej dla ucha muzyki.(W jednym miejscu,da radę)
#448
Napisano 28 grudnia 2010 - 14:09
#449
Napisano 28 grudnia 2010 - 14:34
Ale z drugiej strony to może właśnie tak fajnie jest kiedy przed częścią główną taki mały striptizik?
#450
Napisano 28 grudnia 2010 - 17:22
ladyA, mam wrażenie że trochę się zmuszasz. nie powinno tak być. Jeśli uważasz że jest to dla Ciebie za duży krok, to po prostu poczekaj. Nic na siłę!
Angela@, getry... może miałaś na myśli pończochy?
Jeśli buty na obcasie, gorsecik i pończochy to owszem, faceci to uwielbiają
A jeśli mowa o strojach. Wczoraj zakupiłam sobie seksi strój. Mam zamiar go wkrótce wykorzystać i zrobić pokaz dla mojego D.
co myślicie?
#451
Napisano 28 grudnia 2010 - 21:52
Nie nie zmuszam sie bardzo bym tego chciała tylko poprostu boje sie że zrobie coś nie tak
#453
Napisano 28 grudnia 2010 - 22:40
Twój facet będzie zadowolony na pewno
#455
Napisano 29 grudnia 2010 - 10:32
Oj będzie , będzie na pewno udana
Szczęka opadnie
#456
Napisano 29 grudnia 2010 - 15:38
Postanowiłam się przed moim M. rozebrać dokładnie w Walentynki, ale nie wiem czy do tego czasu jeszcze się nie rozmyślę, a czytając Wasze opowieści, to jest na prawdę fajne
#457
Napisano 29 grudnia 2010 - 15:44
#459
Napisano 01 stycznia 2011 - 17:22
#460
Napisano 03 stycznia 2011 - 18:14
Ja miałam też podobny plan kiedy wróciliśmy z sylwestra nad ranem niestety wszystko zepsuła siostra T która ma pokój obok i akurat wróciła kiedy zaczełam i trzebabyło iść grzecznie spać
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














