Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#361 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 00:03

No ja tak jak Melodia19 i Tilia wstydze sie ... niby tak jak dziewczyny mam poczucie rytmu i umiem sie ruszac ale jakos tak dziwnie ... bo bym chyba nie potrafiła sie skupic ..

#362 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 11:54

hm.. moj maz wczoraj mnie wlasnie poprsil o taki taniec ... zaskoczyl mnie.. (co prawda jeszcze czyms ale cii).. :) obiecalam ze zatancze.. ale musi poczekac na odpowedni moment.. wiec teraz planuje kiedy .. jaka muzyke i stroj dobrac.. rady mile widziane :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#363 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 21:35

saja, poczytaj sobie ten temat od 1 strony tam jest wiele wskazowek i dziewczyny wklejaly rowniez muzyke ja sobie z tego korzystalam kiedy sie przygotowywalam ;-)

#364 asiunia

asiunia
  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 11:03

a ja raz zatanczylam mu.a musze przyznac ze umiem swietnie to robic.krecic biodrami.moj piotrus byl zszokowany ze ja tak umiem.podniecil sie.leciala jakas muza nawet nie pamietam jaka a bylam normalnie ubrana jak zaczynalam striptiz a jak konczylam w bieliznie.sama nie wiem skad tak umiem nigdzie sie nie uczylam samo jakos tak

#365 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 14:51

Olciiia, fakt racja... musze od poacztku poczytac.. zadam relacje.. jak juz dojdzie do czegos haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#366 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 14:56

saja, grunt to, żebyś dobrze się bawiła tańcząc dla partnera, w końcu to ma być też przyjemność dla Ciebie ;-) nie stresuj się, jestem pewna, ze Twój mąż będzie uradowany jak tylko Cię zobaczy w seksownym stroju, a jak zaczniesz sie ruszać to odpłynie od razu :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#367 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 14:58

kjujiczek, niby to wszystko wiem ale mam jakies opory.. nie chodzi o to ze sie wstydze mojego meza... jestesmy ze soba juz troche znamy sie naprawde dobrze i przezylismy juz rozne sytuacje.. poprstu jakos krepuje sie bo wiem ze nie mam zbyt poczucia rytmu ...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#368 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 15:04

saja, to wybierz coś wolniejszego, wić się przecież umiesz :-D wszystko będzie ok
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#369 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 15:06

kjujiczek, no moze moze.. zobaczymy :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#370 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 grudnia 2008 - 09:51

saja, wiec czekamy i powodzenia :mrgreen: :mrgreen:

#371 pattka16

pattka16
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 11:41

Mój juz od dawna się o to prosi, ale zawze coś wypadnie i tego nie zrobię.
Ale dzisiaj nadszedł ten dzien. Nic nie wie, że chcę przed nim zatańczyc.
Powiedziałam tylko że mam dla niego przyjemna niespodziankę na wieczór :-)

jednak bardzooo się bojęęę :-(
możecie mi coś doradzić ?? Bardzo się stresuję :-((
Chcę żebyw szystko wyszło idealnie

#372 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 13:04

Chcę żebyw szystko wyszło idealnie

pattka16, wyluzuj kobitko to wtedy wszystko będzie tak jak trzeba. Jak będziesz myślec tylko o tym, żeby wszystko było perfekcyjnie to pewnie tak nie będzie. A nawet jeśli będziesz miała jakieś drobne potknięcie to myslę, że Twój facet będzie tak zachwycony niespodzianka, że tego nie zauważy ;-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#373 Marta2012

Marta2012
  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 13:55

Wstyd się przyznać, ale ja zrobiłam mojemu chłopakowi striptiz jak byłam wstawiona..:P
Był to pierwszy i ostatni raz.. alkohol zadziałał na mnie jak płachta na byka:P
Wcześniej M. nie mógł się doprosić, a jak wypiłam sobie troszkę to samo jakoś przyszło:)
Do tej pory wspomina to z wypiekami :mrgreen:

#374 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 15:19

Wstyd się przyznać

Dlaczego? :shock:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#375 Marta2012

Marta2012
  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 17:39

Wstyd oczywiście nie dlatego, że zrobiłam mojemu misiowi ten striptiz tylko dlatego, że byłam pijana :oops: On tak mnie wcześniej o to prosił i w ogóle a ja mu ciągle odmawiałam.
Wolałabym, żeby odbyło się to w trzeźwości umysłu :-P Najważniejsze jest to, że był zadowolony :mrgreen: Mam nadzieję, że nie chwiałam się za mocno ;-)

#376 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 21:34

Marta2012, a no to wszystko jasne :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#377 asiunia

asiunia
  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 27 sierpnia 2009 - 14:56

ja robilam striptiz przed swoim facetem.bierze go to :-)

#378 LadyBe

LadyBe
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 07 września 2009 - 14:40

Ja również to robiłam i misiek był mega zachwycony... nie potrafił utrzymac łapek przy sobie :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#379 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 07 września 2009 - 15:15

Ostatnio pisałam z nim żeby on mi zrobił <umieraam></span> już bym to chciała widziec i jego mega checi :shock:

moze kiedys ja mu striptiza zafunduje jak zasłuży :-P :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#380 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 07 września 2009 - 16:35

Ja bym sie wstydziła:) Chciaż może po kielichu nabrałabym odwagi
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych