życzę powodzenia
striptiz przed swoim facetem?
#261
Napisano 14 października 2008 - 22:22
życzę powodzenia
#262
Napisano 14 października 2008 - 22:25
#263
Napisano 14 października 2008 - 22:31
#264
Napisano 14 października 2008 - 22:32
#265
Napisano 15 października 2008 - 14:15
#266
Napisano 15 października 2008 - 14:18
#267
Napisano 15 października 2008 - 19:52
#269
Napisano 22 października 2008 - 20:44
kiedyś przemkneło mi to przez mysł...i poleciało dalejstriptiz przed facetem to nie w mkoim stylu ale nic nie wiadomo może kiedyś
#270
Napisano 13 listopada 2008 - 15:41
i wiecie co stwierdzilam... ze to moze dziac sie na tle sexualnym, poniewaz ostatnio w naszym "lozku" bylo zbyt nudno... albo nic nie bylo....
nie mam pojecia czym bylo to spowodowane... nie wazne ale postanowilam ze musze go do siebie znowu czyms przyciagnac... no i wymyslilam ten striptiz
boje sie jak cholera
kupilam sobie nowa bielizne i pod kolor kolczyki
mam zamiar zatanczyc przed nim przy swietle swiec dzis wieczorem
tylko nie wiem czy powinnam zrobic najpierw kolacje a pozniej zaczac dzialas z tancem czy jak ?
mam do wyboru 2 piosenki ale nie wiem ktora wybrac pomozecie
ja jestem bardziej za brandy ale powiedzcie co o tym sadzicie
http://pl.youtube.co...h?v=Dv3TZaIaaZk
http://pl.youtube.com/watch?v=Dv3TZaIaaZk
lub to
http://pl.youtube.co...h?v=qxVbSbgbYuU
http://pl.youtube.com/watch?v=qxVbSbgbYuU
#271
Napisano 13 listopada 2008 - 16:03
druga to mi sie kojarzy z typowym striptizem w jakims pubie ale tez zla nie jest:)
idz na spontan
ja to ostatnio mam tak, ze zawsze przed wejsciem do lozka (bo on idzie pierwszy) wykonuje jakies wygibasy
a ten sie smieje
#272
Napisano 13 listopada 2008 - 16:45
jak sie bedzie smial to bede jeszcze bardziej powazna
ja tez wlasnie wole ta pierwsza a z reszta juz to pisalam
no to biegne do wanny i wszystko musze ladnie przygotowac no i kolacyke
#273
Napisano 13 listopada 2008 - 17:02
#275
Napisano 14 listopada 2008 - 18:53
#277
Napisano 14 listopada 2008 - 18:54
#278
Napisano 14 listopada 2008 - 23:35
hahaOlciiia, i jak poszło?
no wiec tak ogolnie zecz biorac to niby sie udalo ale do striptizu nie doszlo
Ubralam sie sexy w bluzke ktora lekko zaslaniala mi tylek wysokie butki a pod tym ta nowa bielizna
nastawilam muzyczke kazalam tomkowi sie odprezyc i usiasc sobie, no i zaczelam tanczyc a on wstal i zaczal tanczyc ze mna...
patrzyl na mnie takim wzrokiem ze do tej pory nie moge tego zapomniec
ja oczywiscie twardo prosilam zeby dal mi zatanczyc ze to dla niego tancze i mam patrzec na mnie, wiec usiadl ale dlugo nie wytrzymal
wolal mnie zalosnie i ciagnal za reke...
stawialam opor ale w koncu uleglam...
oplacalo sie bo bylo naprawde goraco....
a po wszystkim spytalam dlaczego nie chcial mnie obejrzec do konca i przerwal wszystko, to odpowiedzial, cytuje "Bo chcialem od razu Cie zjesc"
stwierdzil ze namawial mnie do tego bo chcial zobaczyc czy jestem do tego zdolna, a kiedy juz sie na to zdecydowalam powiedzial ze to krepujace dla obu stron i nie potrzebne bo i bez tego mozna byc niezle najaranym
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wyprzedaż w Moliera2 |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania w Szczecinie |
|
|
|
Sprzedaż mieszkania |
|
|
|
Sprzedaż domu |
|
|
|
Przedszkole w Trójmieście |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















