Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#301 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:01

a ty juz probowalas tych z cicikiem?

no probowalam i dlugo nie wytrzymaly :-P
ale masz racje,jakas apaszka albo rajstopy moga zastapic kajdanki :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-16, 12:01 ]

albo zamknij go na balkonie i niech przez szybe patrzy ;-)
wtedy to by dopiero bylo <hepi1></span>


<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> twoj pomysl wygrywa :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#302 szalona

szalona
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:01

Ja właśnie próbowałam z tymi takimi kolorowymi i odrazu się rozwaliły :(
ale mam znajomego w policji więc może od mi ta da jakiś czas hehe

A co do striptizu to się nosze z pomysłem, ale sama nie wiem...

#303 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:05

albo zamknij go na balkonie i niech przez szybe patrzy

ale teraz jest troche zimno to niech sie ciepło ubierze :lol:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#304 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:26

albo zamknij go na balkonie i niech przez szybe patrzy
wtedy to by dopiero bylo

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dobre juz go widze hi hi chyba by zamarzl <umieraam></span>

#305 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:30

Myslalam wcoraj o czyms takim.. Ale nie jestem zadowolona ze swojej figury na tyle zeby sie przelamac :roll: Wiec chyba nic z tego <bezradny></span>

#306 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:38

dobre juz go widze hi hi chyba by zamarzl

prędzej pozbylibyście sięszyby w drzwiach balkonowych

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#307 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:42

Ale nie jestem zadowolona ze swojej figury na tyle zeby sie przelamac

oj przestań ;-)
figura sie "nie liczy"... tylko dobra zabawa i uśmiech na twarzy Was obojga :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#308 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:47

Mirabelka__22, jesli krepujesz sie niektorych niedoskonalosci ciala to zrob tak zeby nie bylo ich tak bardzo widac
np niech bedzie prawie ciemno tylko kilka swiec rozstawionych po pokoju - one tylko troche rozswietlaja i nie widac wszystkiego

i wcale ni musisz sie zorbierac do naga
ja nie mialam przynajmniej tego w planie mialam zamiar tylko sciagnac ta sukienke i zostac juz pozniej w bieliznie

a zanim ja zdjelam bawilam sie jej paseczkiem ktory byl z materialu i
bardzo sexy to wyszlo

a powiem ci jeszcze ze dla faceta nie jest fajne jak kobieta jest nago
oni wola jak rozbudzamy ich wyobraznie najlepiej jak dekatnie odslanie sie czesc ciakla a pozniej znowu zaslania itp

glowa do gory nie ma ludzi doskonalych ;*

#309 szalona

szalona
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:54

oj uwierz mi,ze nie masz co sie przejmować figurą:)
Nie zauwazy twoich niedoskonałości gdy mu onich nie powiesz!
Ja mam grube uda paskudny brzuch ale on nawet tego nie zauważa i uważa,że jestem cudowna itd:D
Więc ubierz seksi bieliznę coś żeby się łatwo ale dlugo zdejmowało zapal pare świeczek i będzie bosko uwierz mi:)

#310 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 14:34

Pomysle..jestem ciekawa jego reakcji :-D

#311 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 14:37

Mirabelka__22, najpierw sama poprobuj przed lustrem ;)

#312 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 14:39

Olciiia, ale to jak w domku bede bo tu nie mam gdzie. W pokoju mam lustro na cala sciane :-D

#313 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 14:40

W pokoju mam lustro na cala sciane

zazdroszcze nigdy tak nie mialam ;-)

#314 szalona

szalona
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 20:22

no wiesz seks rzy lustrze też jest niezły ;D próbowałam i powiem ci, że mozna się napatrzeż :D

#315 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 22:26

OT to nie temat o seksie przy lustrze tylko o striptizie :!:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#316 Cukrowa-wrozka

Cukrowa-wrozka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 23:19

A ja Wam powiem, że w zeszłym roku zatańczyłam rozbierając się dla mojego faceta i wyszło całkiem nieźle :) Niemiłosiernie bałam się, że coś pójdzie nie tak, ale udało się. A po całym pikantnym wieczorze mój chłopak zapytał skąd mam takie ruchy. Prawda jest taka, że wszystko było tak spontaniczne, że nawet się specjalnie nie przygotowywałam i pomimo stresu było warto :D

Myslalam wcoraj o czyms takim.. Ale nie jestem zadowolona ze swojej figury na tyle zeby sie przelamac :roll: Wiec chyba nic z tego <bezradny></span>

Co do tego, to swoje odtańczyłam, gdy baaardzo przytyłam i teraz dziwię się, że mi to nie przeszkadzało, ale naprawdę wiedząc, że facet pragnie Cię taką jaką jesteś, możesz zrobić wszystko! :)

#317 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 17 listopada 2008 - 00:27

Cukrowa-wrozka, gratulacje odwagi :D

#318 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 listopada 2008 - 10:13

że facet pragnie Cię taką jaką jesteś

oczywiście, że tak
ja tez nie jestem miss mazowsza :P a jakoś odtańczyłam i baaardzo mu się to podobalo ;)

Proszę się babki nie wstydzić :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#319 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 17 listopada 2008 - 20:32

cerrata, no dokładnie:D:D ja mu robie teraz pokazik na jego urodzinki... z kasą na prezencik chwilowo krucho... więc postanowiłam "oddać w naturze" haha:D
Dołączona grafika

#320 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 17 listopada 2008 - 20:33

Lolka000, eee
Miły wieczór (nawet bez striptizu) będzie dla niego ważniejszy niż jakikolwiek prezent :)
Powodzenia!

Ja jak na razie najbliższą okazję na mini-pokazik ( :P ) będę miała chyba dopiero na sylwka :P
Ale wytańczę się za wszystkie czasy :P
nie ma mnie tu i nie będzie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych