Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#281 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 00:59

Olciiia, mogłaś go przywiązać kajdankami

kurcze nie pomyslalam o tym :P a mam nawet takie kajdanki z kiciusiem :P

asia21_87, warto naprawde ja troche pokrecilam tyleczkiem i co nie co odslonilam, ale pozniej juz nie mogl wytrzymac a "to i ten jego blagalny wzrok"
byly dla mnie dopalaczem i czyms wspanialym bo czulam jak bardzo mnie pragnie

bierzcie sie do roboty laseczki
ale mysle ze taki erotyczny tanic jest lepszy od striptizu

#282 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 09:19

a ja bym sie nie odwarzyla strasznie by mnie to krepowalo. i chyba tego nie zrobie a na pewno nie w najblizszym czasie choc bym czasami chciala:p

#283 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 10:15

WweronikaA, ja też bym chciałą, ale tak samo się wstydzę jak ty :oops:

<ookk>


#284 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 10:30

Olciiia, gratuluję odwagi .... i cieszę sie ze poszło fajnie ...... mam nadzieje że jeszcze kiedyś przed nim to powtórzysz :-) bo jak miał takie cudne oczka to chyba warto ale następnym razem pomyśl o kajdankach niech sie pomęczy trochę :-)

#285 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 11:02

Olciiia, super gratuluję <jupi></span> <jupi></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#286 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 12:45

Olciiia, super <bravoo></span>
ale zgadzam sie z dziewczynami - nastepnym razem kajdanki w ruch - niech sie troche pomeczy :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#287 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 12:53

Olciia no swietnie...

chyba sie w koncu i ja odwaze.. a co tam.. tylko musze poczekac na dogodny moment :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#288 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 16:43

nastepnym razem kajdanki w ruch - niech sie troche pomeczy

hehe chyba macie racje i dla was tez ta rada bo faceci sa za slabymi stworzonkami i od razu sie rozplywaja :P

ja jeszcze jakis miesiac temu nie zrobilabym tego... nawet balam sie o tym myslec
mysle ze czasami przychodzi taki moment w zwiazku kiedy ma sie na to ochote ja mysle ze czasami moze to poprawic relacje w rutynowym zwiazku, moze urozmaicic zycie sexualne no i co najwazniejsze podniesc wlasna samoocene :mrgreen:

do dziela :D

[ Dodano: 2008-11-15, 16:44 ]
saja, sama wyczujesz kiedy przyjdzie na to czas - POWODZENIA :-D

#289 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 16:59

saja, sama wyczujesz kiedy przyjdzie na to czas - POWODZENIA :-D


tez mi sie tak wydaje... nie dzsiekuje zeby nie zapeszyc :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#290 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 23:23

fajnie, że obojgu Wam się podobało :) gratuluję Olu odwagi :)
ale nie rozumiem jednego stwierdzenia Tomka:

powiedzial ze to krepujace dla obu stron i nie potrzebne

<bezradny></span>

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#291 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 15 listopada 2008 - 23:41

Olciiia, nooo to gratulacje :P ja jakos zbieram sie na to i nie moge zebrac bo nie ma okazji :/

#292 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 10:39

Olciiia, gratuluje, bo chyba jeszcze tego nie zrobilam, a rozmawialysmy nawet o tym. Naprawde mnie zainspirowalas, zamierzam zrobic cos podobnego, tylko czekam az sie @ skonczy, czyli pewnie niespodzianka dla M. bedzie w przyszly weekend ;-) . Juz sie nie moge doczekac :-)
Dołączona grafika

#293 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:19

ale nie rozumiem jednego stwierdzenia Tomka:

Cytat:
powiedzial ze to krepujace dla obu stron i nie potrzebne

ja tez nie moglam tego zrozumiec bo w sumie zawsze mnie do tego namawial ale nie mialam odwagi
a teraz niby dziwnie sie czul patrzac na mnie <bezradny></span> hmmm...
tzn powiedzial ze ja tanczac moge sie dziwnie i nieswojo czuc a on patrzac nie ma pojecia co ze soba zrobic - eee tam wazne jaki byl efekt

a i tak to powtorze tylko ze tym razem bedzie musial siedziec bo innego wyjscia nie bedzie <diabelek></span>

#294 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:32

a i tak to powtorze tylko ze tym razem bedzie musial siedziec bo innego wyjscia nie bedzie

zaopatrz sie w porzadne kajdanki :lol:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#295 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:51

zaopatrz sie w porzadne kajdanki

hehe juz takie mam z czerwonym cicikiem :P
ale jeszcze ani razu nie byly uzywane :P

#296 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:54

hehe juz takie mam z czerwonym cicikiem :P
ale jeszcze ani razu nie byly uzywane :P

te z kiciem to zazwyczaj badziwie i jak bedzie chcial to latwo sie z nich uwolni bo one malo wytrzymale sa,chyba ze masz jakies mocniejesze :->

policyjne by sie przydaly :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#297 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:56

angik1683, o kurka a skad ja mam takie wziac :mrgreen:
matko najwyzej go przywiaze rajstopami i te kajdanki zaloze :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-16, 12:57 ]
a ty juz probowalas tych z cicikiem?

#298 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:58

Olciiia, to może jakiś sznurek-np pasek od szlafroka :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#299 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:59

Tilia, na pewno cos wymysle :D
bedzie siedzial i dopiero jak bede miala na to ochote to go uwolnie :P

#300 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 13:00

albo zamknij go na balkonie i niech przez szybe patrzy ;-)
wtedy to by dopiero bylo <hepi1></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych