Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

striptiz przed swoim facetem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
466 odpowiedzi w tym temacie

#241 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 13 października 2008 - 08:50

Roxi jeśli chodzi o ruchy to pocwicz przed lustrem jak go nie będzie ;-) nawet jeśli nie wszystko wyjdzie idealnie to i tak będzie zachwycony, że ma przed oczami żywą, w dodatku swoją;) kobietę, niż anonimową laskę i to tylko w telewizji czy na necie. Powodzenia;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#242 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 13 października 2008 - 10:54

Mnie to jakos nie kreci.. Podnieca was fakt zrobienia striptizu?

#243 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 13 października 2008 - 11:10

Podnieca was fakt zrobienia striptizu?

oj Tak 8-)

czego się tu bać i wstydzić?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#244 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 13 października 2008 - 11:12

Donn, tego ze nie ruszam sie jak te na rurze.. Mielismy w weekend taka sytuacje. Zreszta P czesto mowi na ten temat lub tak sobie zartujemy.. Ale ja nie potrafie tego zrobic..i jeszcze patrzec na niego..eh..no nie wyobrazam sobie <bezradny></span>

#245 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:00

Podnieca was fakt zrobienia striptizu?

mnie tak :-) , wiem, ze jemu to bardzo by sie pododbalo i bylby zachwycony, a ja bylabym zadowolona , ze jemu sie podoba i ze go to podnieca, poza tym ja bardzo lubie tanczyc, wiec chcialabym tez sprobowac taki rodzaj tanca ;-)
Dołączona grafika

#246 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:17

Podnieca was fakt zrobienia striptizu?

oczywiscie,ze tak :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#247 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:22

Kurcze dziwczyny, mnie to podnieca, nawet bardzo, ale jeszcze potrzebuję troszkę czasu...<zawstydzony></span>

<ookk>


#248 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:23

Podnieca was fakt zrobienia striptizu?


Podnieca i trochę straszy... Bo u mnie płynność ruchów to nie ta... :D

#249 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:58

Podnieca was fakt zrobienia striptizu?

sama myśl o jego uśmiechniętych oczkach patrzących na mnie to juz mam ciśnienie 200/100 ale kręci mnie to strasznie zabieram sie do tego ale jakoś nie umie przełamać może kiedyś ale na pewno to nastąpi wcześniej lub później ;-) wiem że by mu sie podobało bo jak kiedyś wy paradowałam w swoim kompleciku to miał taki zachwyt w oczach wiec lubi takie atrakcje :-)

#250 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 13 października 2008 - 21:44

Podnieca was fakt zrobienia striptizu?

tak i jestem coraz bliżej aby sie na to zgodzić zwłaszcza , że kiedsyś Krzyśka podpytywałam i wiem , że by chciał :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#251 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 13 października 2008 - 21:50

Jak to się dzieje, że wiele z nas ma na to ochotę, ale tego nie robi?
Ja od dawna to planuję, ale zawsze coś jest nie tak. Boję się, nie ma klimatu...a wiem, że obojętnike jak wyjdzie, on będzie zachwycony. Może brakuje nam wiary w siebie?
Jestem w Peru...

#252 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 13 października 2008 - 22:29

P chyba tez to kreci. Ale ja sie boje ze sie osmiesze bo to na niego nie zadziala..

#253 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 13 października 2008 - 22:44

Ale ja sie boje ze sie osmiesze bo to na niego nie zadziala..

czym sie ośmieszysz?
a jak widzi Cię nago też sie ośmieszasz? wstydzisz? :-)
skąd wiesz czy nie zadziała? zadziała 8-) faceci zapamiętują obrazowo więc będzie Tobą zachwycony 8-)

malutka-iwona a może brak w siebie...
jak nie wyjdzie za pierwszym razem za drugim może być tylko lepiej..
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#254 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 13 października 2008 - 23:12

Donn, nie mam ciala idealnego.. Nie lubie pokazywac sie nago..

#255 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 13 października 2008 - 23:25

nie mam ciala idealnego..

widziałam Cię (oczywiście nie nago :-D ) i sprzeciwie się co tu napisałaś...
ale za to masz ładny uśmiech i to się liczy najbardziej a nie kilogramy... czy coś tam coś tam... :-)

Mirabelka__22 większość z Nas nie ma ciała modelek..
nie powinnaś mieć wstydu przed osobą, którą kochasz :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#256 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 13 października 2008 - 23:29

Donn, :mrgreen: Wiem.. probowalam ostatnio choc improwiazoac ale jakas blokade mam i to wcale nie wyglada sexi ale jakbym sie meczyla. P mowil ze miny strzelalam jak sie platalam w ubraniach:)
Bo to nie taki typowy striptiz byl i sie platalam w koldrze :-D

#257 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 października 2008 - 10:03

Ja sama chcialabym mu taki pokaz zorganizowac ale sie chyba wstydze ( nie jego tylko tego ze nie bede potrafila) buuu szkoda

#258 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 14 października 2008 - 10:16

Wiem.. probowalam ostatnio choc improwiazoac ale jakas blokade mam i to wcale nie wyglada sexi ale jakbym sie meczyla.

:mrgreen: :mrgreen:

ale to takie słodkie...nawet jak wygląda jakbyś się męczyła :-P sam fakt że kobieta jest na tyle kreatywna i odważna jest pociągający dla mnie
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#259 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 14 października 2008 - 12:59

Rozmawiałąm z moim facetem o tym wczoraj wieczorem, powiedział mi że byłby zachwycony, a ja na to że nie uiem tak tańczyć jak panianki na rurze, jak profesjonalistki, on odpowiedział, że wcale by mu to nie przeszkadzało, kurcze no chyba zaczybnam się przekonywać, ale blokada nadal jest, yć może za jakis czas to zrobię :-P

<ookk>


#260 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 14 października 2008 - 20:54

To ja moze cos pocwicze przed weekendem? :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych