Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
176 odpowiedzi w tym temacie

#101 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 maja 2010 - 11:39

tiaaa zauważyłam ta tendencję u młodych dzieczyn i widząc to zastanawiam się kiedy zaczną łazić z gołymi tyłkami :roll:


hmmm... no ja z gołym tyłkiem nie zamierzam chodzić ale lubię tak nosić leginsy i koniec kropka. :) do tego trzeba też mieć odpowiednią figurę bo kobieta przy kości raczej tak się nie ubierze a ja uważam że dobrze w nich wyglądam więc je noszę :) każdy lubi co innego

#102 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 10 maja 2010 - 11:55

tiaaa zauważyłam ta tendencję u młodych dzieczyn i widząc to zastanawiam się kiedy zaczną łazić z gołymi tyłkami :roll:

Dokładnie.
To równie dobrze można ubrać rajstopy i bluzkę do pępka i tak samo będzie wyglądać <bezradny></span>
Jestem przeciwna legginsom i raczej zdania nie zmienię <bezradny></span>

#103 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 10 maja 2010 - 14:09

To równie dobrze można ubrać rajstopy i bluzkę do pępka i tak samo będzie wyglądać

Bez przesady... < :roll: >
Mi się rajstopy przeważnie z czymś prześwitującym kojarzą. Leginsów takich nie widziałam...

A ja leginsów nie noszę, nie posiadam. Chociaż na wiosnę mam zamiar sobie sprawić jakieś krótsze do łydki jak pokazywała Lady, bo są uniwersalne i można je założyć teoretycznie do wszystkiego ;-) ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#104 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 10 maja 2010 - 14:12

Mi się rajstopy przeważnie z czymś prześwitującym kojarzą. Leginsów takich nie widziałam...

widziałam już kilkakrotnie dziewczyny w legginsach i krótkich bluzkach i u niektórych naprawdę widać jakie mają pod tym majtki -także to jest możliwe ;-)

#105 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 10 maja 2010 - 20:56

Wszyscy wyglądają tak samo- żadna mi oryginalność.

to można nosić do sukienki, a nie jak wszyscy do tuniki,
to że wszyscy noszą spodnie to też żadna oryginalność :?:

widziałam już kilkakrotnie dziewczyny w legginsach i krótkich bluzkach i u niektórych naprawdę widać jakie mają pod tym majtki -także to jest możliwe ;-)

ja też, zależy z czego są, od jakości materiału,
jak są naprawdę cieniutkie to widać gatki, lepiej mieć tyłek zakryty, tak uważam ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#106 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 18:11

zauważyłam ostatnio wysyp takich bluzek-przypominają mi modę na bluzki z napisem: "Królowa jest tylko jedna" :roll:

Załączone miniatury

  • 1101693254.jpg


#107 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 18:23

mloda,
eeeeee. A ja sama mam identyczną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Niebieską i z krotkim rękawkiem - a nie na ramionkach !
I już nie raz wychodziłam w niej z tatuśkiem na zakupy czy gdzieś :lol:

Ostatnio widziałam nawet 'Córeczka mamusi" i też chętnie bym sobie taka sprawiła !


przypominają mi modę na bluzki z napisem: "Królowa jest tylko jedna" :roll:

A takiej akurat bym nigdy nie założyła :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#108 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 18:39

zauważyłam ostatnio wysyp takich bluzek

jakkos niepodobaja mi sie <bezradny></span> moglabym miec taka pizamke ,ale wychodzic bym w niej nie wychodzila.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#109 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 20:59

mloda, całkiem fajne, ale dla małych dziewczynek (moja Karo kiedyś taką miała)
Jestem w Peru...

#110 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 06:23

A ja sama mam identyczną


Niebieską i z krotkim rękawkiem - a nie na ramionkach !

a ja fioletową <jezorek11></span>

co prawda kupiłam ją i jeszcze ani razu nie miałam na sobie <zawstydzony></span>
nie było okazji, żeby założyć <bezradny></span>

a kupiłam ją celowo bo mój tatko dostał kiedyś ode mnie taką za napisem 'najlepszy tata na świecie' :mrgreen:
i stwierdziłam, że np na jakiś wakacjach czy na rodzinnej imprezce jak oboje 'wyskoczymy' w takij koszulkach to będzie dużo śmiechu <ookk></span>
wakacje przed nami więc może koszulka pójdzie w ruch :mrgreen:

mnie ogólnie podobają się takie bluzeczki z przeróżnymi tekstami <ookk></span>
są zabawne i wywołują uśmiech na buźce :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#111 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 09:10

mnie tez takie bluzki sie nie podobaja niestety <bezradny></span>

moglabym miec taka pizamke ,ale wychodzic bym w niej nie wychodzila.

dokladnie pizama jeszcze moze byc ale bluzka taka i chodzic w niej po ulicy. Jakos mi sie nie widzi

201407101662.png


#112 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 09:17

ale dla małych dziewczynek

Albo dla kogoś z poczuciem humoru ;-)

mnie ogólnie podobają się takie bluzeczki z przeróżnymi tekstami <ookk></span>

Mi też sie podobaja takie koszulki, ale to wszystko jeszcze zależy od tekstu jaki na nich jest :P

Dołączona grafika


Dołączona grafika
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#113 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 10:04

zauważyłam ostatnio wysyp takich bluzek-przypominają mi modę na bluzki z napisem: "Królowa jest tylko jedna" :roll:

no bo to teraz jest modne :)

eeeeee. A ja sama mam identyczną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja też mam taką :)
niebieską z napisem "córeczka tatusia" :mrgreen:

i białą i turkusową z myszką miki np :)

ale bluzka taka i chodzic w niej po ulicy. Jakos mi sie nie widzi

ja tam się nie wstydze :P

poza tym ja lubie uwage przyciągać :P
i mam sporo takich koszulek :P

jak help me i am blond :P
czy barbi is not cool?

malutka-iwona napisał/a:
ale dla małych dziewczynek
Albo dla kogoś z poczuciem humoru ;-)

<ookk></span>

#114 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 15:12

Takim bluzeczkom mowie NIE ;-) ;-)

Nie podobaja mi sie, wlasciwie to nie lubie jakichkolwiek napisow na bluzkach.

Przyznam, ze mam jedna z napisem "For You" na cycach, ale kupilam ja jak mialam 18 lat :lol: :lol: :lol:

dla małych dziewczynek

tutaj sie zgadzam... jak dla mnie sa po prostu dziecinne :-P
ja juz za stara jestem na to, wiec moze dlatego nie rozumiem tej mody ;-) ;-)

#115 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 16:12

Mi również one sie nie podobają, i myślę, że winą nie jest brak poczucia humoru. Po prostu nie uważam tego za fajne, nie przepadam za napisami na bluzce.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#116 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 17:15

Nie podobają mi się :/
Też dużo widziałam z napisami I (LOVE zastapione sreduszkiem) i imie :roll:
Dla mnie porażka <bezradny></span>

#117 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 21:21

Lubię bluzki z napisami, ale też każdego bym nie założyła. Jeśli uznałabym coś za zabawne, to czemu nie, można i coś takiego na sobie nosić ;-)
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#118 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 21:24

Jak zobaczyłam taką bluzkę pierwszy raz to nawet mi sie spodobała, a jak już wisiała na połowie mijanych wystaw sklepowych to już nie :lol: nie lubię nosić tego, co jest zbyt popularne ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#119 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 06:15

wlasciwie to nie lubie jakichkolwiek napisow na bluzkach.

ja też nie przepadam ;-) dlatego bluzki bym raczej nie założyła, ale jak widzę napis na kimś, o zawsze się odwracam i czytam :mrgreen: W sumie jest to całkiem fajne, ale nie wtedy, kiedy każdy ma taki sam napis......
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#120 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 16:01

mi ta co młoda wrzuciła się nie podoba, ale niektóre z tej serii mi się podobaja :)
ja też mam kilka koszulek z napisami, ale rzadko je noszę.
Np:
Show your emotion !
im the one ;)
more than love :P
nie wiem czy odważyłabym się na polską wersję, chodź te napisy nie znaczą nic złego :lol:

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych