tiaaa zauważyłam ta tendencję u młodych dzieczyn i widząc to zastanawiam się kiedy zaczną łazić z gołymi tyłkami
hmmm... no ja z gołym tyłkiem nie zamierzam chodzić ale lubię tak nosić leginsy i koniec kropka.
Napisano 10 maja 2010 - 11:39
tiaaa zauważyłam ta tendencję u młodych dzieczyn i widząc to zastanawiam się kiedy zaczną łazić z gołymi tyłkami
Napisano 10 maja 2010 - 11:55
Dokładnie.tiaaa zauważyłam ta tendencję u młodych dzieczyn i widząc to zastanawiam się kiedy zaczną łazić z gołymi tyłkami
Napisano 10 maja 2010 - 14:09
Bez przesady... <To równie dobrze można ubrać rajstopy i bluzkę do pępka i tak samo będzie wyglądać
Napisano 10 maja 2010 - 14:12
widziałam już kilkakrotnie dziewczyny w legginsach i krótkich bluzkach i u niektórych naprawdę widać jakie mają pod tym majtki -także to jest możliweMi się rajstopy przeważnie z czymś prześwitującym kojarzą. Leginsów takich nie widziałam...
Napisano 10 maja 2010 - 20:56
to można nosić do sukienki, a nie jak wszyscy do tuniki,Wszyscy wyglądają tak samo- żadna mi oryginalność.
ja też, zależy z czego są, od jakości materiału,widziałam już kilkakrotnie dziewczyny w legginsach i krótkich bluzkach i u niektórych naprawdę widać jakie mają pod tym majtki -także to jest możliwe
Napisano 13 lipca 2010 - 18:23
A takiej akurat bym nigdy nie założyłaprzypominają mi modę na bluzki z napisem: "Królowa jest tylko jedna"
Napisano 13 lipca 2010 - 18:39
jakkos niepodobaja mi siezauważyłam ostatnio wysyp takich bluzek
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 13 lipca 2010 - 20:59
Napisano 14 lipca 2010 - 06:23
a ja fioletowąA ja sama mam identyczną
Niebieską i z krotkim rękawkiem - a nie na ramionkach !
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 14 lipca 2010 - 09:17
Albo dla kogoś z poczuciem humoruale dla małych dziewczynek
Mi też sie podobaja takie koszulki, ale to wszystko jeszcze zależy od tekstu jaki na nich jestmnie ogólnie podobają się takie bluzeczki z przeróżnymi tekstami
Napisano 14 lipca 2010 - 10:04
no bo to teraz jest modnezauważyłam ostatnio wysyp takich bluzek-przypominają mi modę na bluzki z napisem: "Królowa jest tylko jedna"
ja też mam takąeeeeee. A ja sama mam identyczną
![]()
![]()
![]()
![]()
ja tam się nie wstydzeale bluzka taka i chodzic w niej po ulicy. Jakos mi sie nie widzi
malutka-iwona napisał/a:
ale dla małych dziewczynek
Albo dla kogoś z poczuciem humoru
Napisano 14 lipca 2010 - 15:12
tutaj sie zgadzam... jak dla mnie sa po prostu dziecinnedla małych dziewczynek
Napisano 14 lipca 2010 - 16:12
Napisano 14 lipca 2010 - 17:15
Napisano 14 lipca 2010 - 21:21
Napisano 14 lipca 2010 - 21:24
Napisano 17 lipca 2010 - 06:15
ja też nie przepadamwlasciwie to nie lubie jakichkolwiek napisow na bluzkach.
Napisano 17 lipca 2010 - 16:01
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych