Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
176 odpowiedzi w tym temacie

#141 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 26 sierpnia 2010 - 12:02

złośnica,extra ta pierwsza narzutka,fajnie że jest nieco dłuższa,do jeansów idealna.Kolorek także przyjemny.Bardzo oryginalna.

#142 złośnica

złośnica
  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 01 września 2010 - 16:50

o znów coś dodam :D deszczowa pogoda sprzyja przeglądaniu ubranek :mrgreen:
2 pasiaste tuniki sukienki.

Nr 1. szerokie pasy, długość ok 70 cm
http://img20.allegro...3/92/1198439250


Nr 2. węższe paski, rękawy 3/4 bufki, długość ok 80 cm


http://img20.allegro...6/45/1195964591
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko.

#143 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 01 września 2010 - 16:59

złośnica, pierwsza bardzo ladna i nie za dluga jak dla mnie :-> A zeraz jak patrze na te druga to wyobrazam sa sobie do wysokich butow i rajstopek i jakims paskiem,albo koralami .

Podalabys prosze linka do tej drugiej na pw ;-) ?

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#144 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 września 2010 - 16:59

2 jest fajna :) ma fajny krój
i te rękawki są teraz modne

#145 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 01 września 2010 - 17:12

te rękawki są teraz modne

ja mam juz 2 bluzki z takimi rekawkami-bufkami <ookk></span> i uwielbiam bluzki w paski, więc strasznie mi sie podobają <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span>
bedą super wygladać z rurkami czy legginsami :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#146 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 01 września 2010 - 17:53

Super są <ookk></span> Podobają mi się obie, ale ta z bufkami chyba bardziej. Dzięki tym bufkom ma swój urok <ookk></span> Proszę na pw linka do obu :lol:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#147 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 01 września 2010 - 17:58

obie bluzeczki są ładne, choć nr 2 podoba mi się bardziej <ookk></span>
wydaje się, że będzie bliżej ciała - czyli bardziej seksi <jezorek11></span>
i te rękawki 3\4 ładnie się prezentują wraz z bufkami :D

uwielbiam bluzki w paski

to tak jak ja :D a szczególnie właśnie czarno-białe :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#148 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 01 września 2010 - 20:20

Bufki uwielbiam, ale paski już niekoniecznie. Wydaje mi się, że wyglądam w nich tak na oko na 5 kilo grubszą <bezradny></span>

#149 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 01 września 2010 - 20:36

ta druga jest boska :)
widziałam taką w new yorkerze :D
fajnie się prezentuje :->

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#150 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 01 września 2010 - 20:36

Śliczne są.
Choć podobno poprzeczne paski skracają optycznie sylwetke <bezradny></span>
Ale bluzeczki są cudne!

#151 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 02 września 2010 - 08:26

złośnica, obie są ładne, ale druga lepsza <ookk></span>
Rękawki mają swój urok, no i jest chyba lepiej skrojona od pierwszej :)
Proszę o pw na tą drugą ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#152 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 września 2010 - 19:03

mnie się okropnie podobają te sukienki/ tuniki w paski planuję sobie taką kupic!! świetnie wyglądają na szczupłych dziewczynach i do leginsów pasują i na gołe nogi :)

[ Dodano: 2010-09-02, 20:04 ]
ja też bym chciala pw z tą drugą tuniką

#153 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 04 września 2010 - 17:03

obie są fajne, ale druga jest ładniejsza ;-) idealna do legginsów i z tymi bufkami wygląda świetnie <ookk></span>
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#154 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 15:19

Latem,był modny styl country.Co myślicie o takim stylu ubierania?.

#155 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 15:51

viola, mysle ze wybralabym cos dla siebie z tego stylu :-) Jedynie te buty z fredzlami sa dla mnie nie do zniesienia :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#156 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 16:08

viola nie jest to ulubiony styl ubioru, ale np. dżinsowa sukienka jak najbardziej w moim guście :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#157 Rina

Rina
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 16:23

Z takiego stylu pewnie coś bym dla siebie wybrała. Znając mnie to pewnie jakąś torebkę albo chusty :)
"Everybody lies"

Dołączona grafika

#158 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 17:28

A ja tam uwielbiam styl country, choć szczerze mówiąc jeszcze w mojej szafie nie zagościł :-P kapelusz kowbojski chciałam od zawsze, ale nie znalazłam do tej pory tego jedynego. A kozaczki z frędzlami wypatrzyłam ostatnio w jednym sklepie tylko, że jakbym kolejna parę butów przywlekła do chaty to by mnie P. chyba wyklął :lol: Dżins rządzi! :mrgreen: to jest po prostu nieśmiertelne
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#159 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 18:40

viola, podoba mi sie. :)
Choc nie mam nic w szafie takiego
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#160 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 08 stycznia 2011 - 10:45

Choc nie mam nic w szafie takiego


Ja mam,2 spódnice falbaniaste,długie i paseczek z taką dużą klamrą. ;-) .
Ten styl wydaje mi się niezwykle kobiecy,mimo,że dużo w nim jeansu.Ale same spódnice,czy sukienki to dla mnie rewelacja.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych