Moda 2010
#141
Napisano 26 sierpnia 2010 - 12:02
#142
Napisano 01 września 2010 - 16:50
2 pasiaste tuniki sukienki.
Nr 1. szerokie pasy, długość ok 70 cm
http://img20.allegro...3/92/1198439250
Nr 2. węższe paski, rękawy 3/4 bufki, długość ok 80 cm
http://img20.allegro...6/45/1195964591
#143
Napisano 01 września 2010 - 16:59
Podalabys prosze linka do tej drugiej na pw
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
#144
Napisano 01 września 2010 - 16:59
i te rękawki są teraz modne
#145
Napisano 01 września 2010 - 17:12
ja mam juz 2 bluzki z takimi rekawkami-bufkamite rękawki są teraz modne
bedą super wygladać z rurkami czy legginsami
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#146
Napisano 01 września 2010 - 17:53
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#147
Napisano 01 września 2010 - 17:58
wydaje się, że będzie bliżej ciała - czyli bardziej seksi
i te rękawki 3\4 ładnie się prezentują wraz z bufkami
to tak jak jauwielbiam bluzki w paski
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#148
Napisano 01 września 2010 - 20:20
#149
Napisano 01 września 2010 - 20:36
widziałam taką w new yorkerze
fajnie się prezentuje :->
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#150
Napisano 01 września 2010 - 20:36
Choć podobno poprzeczne paski skracają optycznie sylwetke
Ale bluzeczki są cudne!
#151
Napisano 02 września 2010 - 08:26
Rękawki mają swój urok, no i jest chyba lepiej skrojona od pierwszej
Proszę o pw na tą drugą
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#152
Napisano 02 września 2010 - 19:03
[ Dodano: 2010-09-02, 20:04 ]
ja też bym chciala pw z tą drugą tuniką
#153
Napisano 04 września 2010 - 17:03
wouldn't wanna be anybody else!
...
#154
Napisano 07 stycznia 2011 - 15:19
#156
Napisano 07 stycznia 2011 - 16:08
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#158
Napisano 07 stycznia 2011 - 17:28
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#159
Napisano 07 stycznia 2011 - 18:40
Choc nie mam nic w szafie takiego
#160
Napisano 08 stycznia 2011 - 10:45
Choc nie mam nic w szafie takiego
Ja mam,2 spódnice falbaniaste,długie i paseczek z taką dużą klamrą.
Ten styl wydaje mi się niezwykle kobiecy,mimo,że dużo w nim jeansu.Ale same spódnice,czy sukienki to dla mnie rewelacja.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












