a poza tym nie wszystko co modne jest ładne
Moda 2010
#121
Napisano 17 lipca 2010 - 16:07
a poza tym nie wszystko co modne jest ładne
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#122
Napisano 17 lipca 2010 - 23:02
wouldn't wanna be anybody else!
...
#123
Napisano 18 lipca 2010 - 09:21
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#124
Napisano 19 lipca 2010 - 05:49
jedyne co mi sie w tym stylu podoba to buty.a co powiecie na obecny w modzie styl retro czy jak kto woli vintage?
sama mam identyczne jak te niebieskie tylko czarne
#125
Napisano 19 lipca 2010 - 09:27
No i buty oczywiście też mam takowe tylko siwo-fioletowe
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#126
Napisano 19 lipca 2010 - 11:25
#127
Napisano 21 lipca 2010 - 10:20
#128
Napisano 27 lipca 2010 - 08:49
ja co pewien czas buszuję na stryszku lub u mamy w szafie i wyciągam stare kiecki - muszę przerabiać bo mama nosi większy rozmiar, ale fajna zabawa
#129
Napisano 27 lipca 2010 - 09:25
#130
Napisano 22 sierpnia 2010 - 11:58
nr 1. dłuższa:
nr 2.
#131
Napisano 22 sierpnia 2010 - 12:12
Mi bardziej podoba się ta 1. Wydaje mi się bardziej elegancka i zwiewna. Ta 2 jest taka zwykła i kolor też mi nie pasuje.Która fajniejsza?
#132
Napisano 22 sierpnia 2010 - 16:08
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
#133
Napisano 22 sierpnia 2010 - 17:36
Kolorek ładny.
Bardzo podobają mi się te "narzutki"
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#135
Napisano 22 sierpnia 2010 - 19:34
Jednak wybrałabym 2
Fajna taka "szmatka"
Wieczorkiem np gdy się już chłodno robi narzucić na siebie
#136
Napisano 22 sierpnia 2010 - 19:39
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#137
Napisano 22 sierpnia 2010 - 19:51
złośnica, pierwsza mi się podoba- jest ciekawa i oryginalna, kolorek też jest sympatyczny. Druga jest taka zwykła i ten mdły kolor mi się nie podoba. Natomiast ogólnie to dwa razy zastanowiłabym się nad produktami z serii japan style, bo osobiście miałam z nimi styczność i wg mnie są niezbyt dobrej jakości i takie... niedorobione- w sensie, że wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Przynajmniej to co ja zakupiłam takie właśnie było
własnie tego się obawiam, że to może być taki ciuszek szmatka na kilka razy bo nie będzie sie już nadawała do noszenia, mam nadzieję, że znajdę coś podobnego i dobrego gatunkowo na mieście
#138
Napisano 22 sierpnia 2010 - 22:19
katti chyba cos kupowała i było ok, ale spotkałam sie z wieloma opiniami ze wiele zastrzezn jest do jakosci i wykonczenia.bo osobiście miałam z nimi styczność i wg mnie są niezbyt dobrej jakości i takie... niedorobione- w sensie, że wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Przynajmniej to co ja zakupiłam takie właśnie było
mnie sie bardziej druga podoba , jesli chodzi o krój bo jesli chodzi o kolor to obie odpadaja
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#139
Napisano 23 sierpnia 2010 - 07:05
pod względem koloru (lubię i beże i róże)
bo pod względem kroju natomiast bardziej przemawia do mnie nr 2, bo tak jak dziewczyny już wcześniej wspomniały nie wiedziałabym co z tym przodem nr 1 robić, za dużo tam tego
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#140
Napisano 23 sierpnia 2010 - 11:06
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










