Moda 2010
#81
Napisano 01 maja 2010 - 13:29
#82
Napisano 01 maja 2010 - 13:49
jak by to powiedziała babka ze sklepu- owijacze
jakoś mi nie podchodzą, musiałby być nie wiem jaki wzorek żeby mi sie podobałA jak Wam się podobają legginsy we wzorki?
chociaż jak dziś widziałam dziewczynę która miała na sobie legginsy w kwiatki a ogólnie skromnie na górze ubrana to jeszcze nie wyglądała źle, najgorzej przedobrzyć ze wzorami i dodatkami
za to czarne ze skromnymi cekinkami nawet mi sie podobają
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#83
Napisano 01 maja 2010 - 13:49
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#84
Napisano 01 maja 2010 - 14:28
Jak facet mówię stanowcze NIE dla legginsów we wzory:P Nie wszystko co jest w modzie jest fajne, trzeba umieć selektywnie wybierac i mieć swój styl;)
wiadomo, nie wszystko wszystkim pasuje
To pytanie o wzorki nasunęło mi się, zauważyłam, że u mnie na wydziale kilka dziewczyn wyróżnia się właśnie takimi "odmieńcami" na nogach
Sama osobiście często chodzę w czarnych długich, czuję się w nich wygodnie i kobieco
ja mam czarne i granatowe długie. Świetnie pasują do wszystkiego
A ten strój z pierwszego zdjęcia ten błyszczący jest okropny
Paskudztwo, nie dość, że lateks, to jeszcze różowy
wouldn't wanna be anybody else!
...
#85
Napisano 01 maja 2010 - 16:24
z tym że ja najbardziej lubie takie kończące się zaraz za kolanem, jak ma ona ( Herbuś
a te we wzorki widziałam na dziewczynach, i jak dla mnie nie wyglądaja rewelacyjnie, jeszcze panterka by uszła z czymś stonowanym, ale te kwiatki
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#86
Napisano 04 maja 2010 - 08:35
oczywiście zależy to od reszty ubioru, bo jeśli jest bardzo stonowana i w jednym kolorze to może jeszcze by uszło - ale na kimś
osobiście preferuję czarne, szare, granatowe - jednokolorowe i raczej ciemne
mam zarówno długie do kostek, takie na pół łydki jak i takie za kolanko (jak pokazała Lady)
wygodnie mi się w nich chodzi, bo nie krępują ruchów
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#87
Napisano 04 maja 2010 - 11:10
#88
Napisano 04 maja 2010 - 11:38
oj nie, takim ja zdecydowanie mówię duże nielateksowe
ale jak wiadomo to kwestia gustu
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#90
Napisano 04 maja 2010 - 17:22
A co do lateksowych to zawsze mnie smieszy jak widze w tym dziewczyny , szczególnie jak jest cieplo
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#92
Napisano 04 maja 2010 - 18:54
leginsy i tunika albo dłuższa bluzka
legginsy z tuniką i dłuższą bluzką wyglądają dobrze, ale niektóre dziewczyny zakładają je zamiast spodni i wyglądają wtedy, jakby wyszły w samych rajstopach. Ja tam bym wolała, żeby wszyscy przechodzący nie oglądali jaką mam na sobie dziś bieliznę, no ale cóż...
a co do
lateksowe
też mam takie legginsy (czarne, niedawno kupiłam) i dobrze się je nosi (oczywiście, nie nadają się na upały
wouldn't wanna be anybody else!
...
#93
Napisano 04 maja 2010 - 19:24
Pozostaje po obejrzeniu pozostaje tylko jedno.
Pogratulować gustu.
Legginsy świetne, ładnie wyglądają, eleganckie a zarazem łobuziarskie, no i sexy są.
#94
Napisano 04 maja 2010 - 19:39
Te wzorkowate odpadaja
Najchetniej wybralabym dluzsze, czarne zakonczone koronka
Nie wiem czy nie bede wygladac w nich jak slon
#95
Napisano 05 maja 2010 - 08:11
#96
Napisano 08 maja 2010 - 15:58
Torii,twoje nie przypominają kalesonów dzięki tym ozdobnym nogawkom.
#97
Napisano 08 maja 2010 - 16:11
#98
Napisano 09 maja 2010 - 09:37
tiaaa zauważyłam ta tendencję u młodych dzieczyn i widząc to zastanawiam się kiedy zaczną łazić z gołymi tyłkaminoszę je do krótkich bluzek bo to pasuje i fajnie wygląda
#99
Napisano 09 maja 2010 - 09:40
a mnie się to kojarzy z getrami, które były zmorą mojego dzieciństwa, i kazano mi je nosic w przedszkolu i na początku podstawówki, tylko teraz nie nazywa się getry tylklo legginsynoszę je do krótkich bluzek bo to pasuje i fajnie wygląda
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#100
Napisano 09 maja 2010 - 09:42
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












