Moda 2010
#41
Napisano 19 marca 2010 - 10:14
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#42
Napisano 19 marca 2010 - 10:48
akurat taką jak ta modelka, jakby miała wybierać to zdecydowanie te ostatnie
żółty z czarnym mi się nie podoba
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#43
Napisano 20 marca 2010 - 00:10
żółty z czarnym mi się nie podoba
A mi wrecz przeciwnie
dekolt superrrr
hmm czy ja wiem...nie jest zly , ale moglby byc ciutke mniejszy
#44
Napisano 21 marca 2010 - 16:19
Wibrujące radosne kolory: czerwony, ciemny fiolet, odcienie zieleni, brązu, łącznie wszystkie barwy krajobrazu Ameryki Południowej. Duże inspirowane Indiami kształty, moda lat 50, wzorki i ozdoby, Bad Boys w wersji latino- to wszystko już w przyszłym roku.
źródło: excluzive.plkolekcja H&M wiosna-lato 2010
[img]http://http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23593_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23594_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23595_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23596_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23597_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23598_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23599_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23600_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23602_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23604_2.jpg[/img]
[img]http://www.stylistka.pl/img/artykul/2523/kolekcja-h-m-na-sezon-wiosna-lato-2010_23606_2.jpg[/img]
na razie wystarczy
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#45
Napisano 21 marca 2010 - 16:45
fot 1. Zakiecik calkiem calkiem, gora troszke mi nie odpowiada, mianowicie kolnierz...ale zle nie jest
fot 5. komplecik spodni+zakiecik ładne, szczegolnie spodnie mi sie podobaja
fot 8. Ciekawa sukieneczka, radosne kolory- w sam raz na lato
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#46
Napisano 21 marca 2010 - 20:13
#47
Napisano 21 marca 2010 - 21:35
ja tez , al ja wybitnie nie lubie ciuchów z h&m malo kiedy podobaja mi sie ciuchy z tego sklepu.albo jestem taka wybredna,albo nie znam się na modzie,ale nic mi się nie podoba co wisi na tych modelkach.
Ja słyszałam ze falbany beda modne w tym sezonie.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#50
Napisano 22 marca 2010 - 19:42
(to że je wrzucam, nie znaczy że mi się podobają, temat o tegorocznej modzie, więc pokazuję co modne
ciąg dalszy trendów, kolekcja wiosna lato 2010
źródło: stylistka.pl
płaszcze, kurtki wiosna lato 2010
http://www.stylistka...010_24765_2.jpg
http://www.stylistka...010_24769_2.jpg
http://www.stylistka...010_24772_2.jpg
http://www.stylistka...010_24771_2.jpg
http://www.stylistka...010_24768_2.jpg
http://www.stylistka...010_24773_2.jpg
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#51
Napisano 22 marca 2010 - 19:56
te kolorowe kurteczki są fajne, nie wszystkie ale generalnie ok, choc jak znam siebie, też bym sobie takiej żadnej nie sprawiła... chyba jestem konserwatywna jesli chodzi o ubranie
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#52
Napisano 22 marca 2010 - 20:05
#53
Napisano 22 marca 2010 - 20:10
Ja bardzo bym chciala, ale nie dam radyno coooo wyyyyy nie chcecie być trendy
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#54
Napisano 22 marca 2010 - 20:21
#55
Napisano 22 marca 2010 - 22:13
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#56
Napisano 23 marca 2010 - 01:09
Wiesz to ja chyba poczekam na kolejny rok i może wtedy zastanowię się nad "modnymi" ciuchami, bo rzeczywiście ten zasłonkowy styl i wzory po tytułemnie chcecie być trendy
nie są dla mniewzory "wieś tańczy i śpiewa"
Ty juz się tak strasznie nie tłumacz- przecie my bardzo tolerancyjne i rozumiemyto że je wrzucam, nie znaczy że mi się podobają
Powiem tak- wzory na tych kieckach są po prostu paskudne
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#57
Napisano 23 marca 2010 - 08:12
a z kurtek i płaszczyków to wszystkie mi się podobają
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#58
Napisano 23 marca 2010 - 09:01
wieczorem może poszperam za kolejnymi "rodzynkami" modowymi
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#59
Napisano 23 marca 2010 - 10:50
na ulicy będzie można dostać oczopląsubo jak wszyscy pójdą w tym kierunku, to
Kwieciste wzory totalnie mi się nie widzą, wieś Polska. (przynajmniej te co Cenionka pokazała)
Kurtki jakieś takie workowate. Jak worki na kartofle. Płaszczyki nawet przeciętne
#60
Napisano 23 marca 2010 - 23:41
w kwiaty bardzo mi sie podobaja np. 7 od gory jest ladna. reszta ciuchow natomiast
odpada. Z plaszczykow najbardziej podoba mi sie ten zielony
moooooj ci on
do tego motywy kwiatowe sa u mnie na 1 miejscu
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











