nooo, powiem Ci że sie przestraszyłam, wlazłam wczoraj do 5 czy 6 sklepów, a tam łąka...ja mam tylko nadzieję że to nie będą jedyne wzory dostępne w sklepach
Moda 2010
#61
Napisano 24 marca 2010 - 08:03
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#62
Napisano 24 marca 2010 - 09:53
natomiast kurtki i płaszczyki są oki
#64
Napisano 08 kwietnia 2010 - 14:24
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#65
Napisano 09 kwietnia 2010 - 21:33
#66
Napisano 13 kwietnia 2010 - 12:07
#67
Napisano 13 kwietnia 2010 - 13:41
wouldn't wanna be anybody else!
...
#68
Napisano 13 kwietnia 2010 - 13:50
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#69
Napisano 13 kwietnia 2010 - 13:56
#70
Napisano 13 kwietnia 2010 - 14:10
potem długo długo nic i ostatni bo elegancja została przełamana nowoczesnym młodzieżowym t-shirtem
#71
Napisano 13 kwietnia 2010 - 15:37
oczywiście najbardziej zestaw z rurkami
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#72
Napisano 13 kwietnia 2010 - 15:49
Reszta zdecydowanie odpada.
A na pierwszym zdjęciu takie alladyny połączone z elegancją to całkowicie mi się nie podoba.
Mam takie ale na WF w nich biegam a nie
#73
Napisano 13 kwietnia 2010 - 17:59
#75
Napisano 14 kwietnia 2010 - 14:03
#76
Napisano 30 kwietnia 2010 - 23:07
#77
Napisano 30 kwietnia 2010 - 23:32
#78
Napisano 01 maja 2010 - 10:19
a nie jakieś o kolorze sinokoperkowego różu;P
a są takie?
Co do legginsów, to zgadzam się, że najlepiej wyglądają czarne, ewentualnie jakieś takie stonowane kolory, szary, granatowy. Innych bym nie ubrała, a już na pewno nie różowych albo białych
Okropieństwo
Podobają mi się takie zakończone koronką u dołu
A jak Wam się podobają legginsy we wzorki?
http://e.snobka.pl/s...027c16846eec887
http://e.snobka.pl/s...001e7344a26dfa3
wouldn't wanna be anybody else!
...
#79
Napisano 01 maja 2010 - 10:27
Nie lubię ich i nie posiadam.
A ten strój z pierwszego zdjęcia ten błyszczący jest okropny
#80
Napisano 01 maja 2010 - 12:12
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










