Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
176 odpowiedzi w tym temacie

#61 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 24 marca 2010 - 08:03

ja mam tylko nadzieję że to nie będą jedyne wzory dostępne w sklepach

nooo, powiem Ci że sie przestraszyłam, wlazłam wczoraj do 5 czy 6 sklepów, a tam łąka... :shock: :shock: :shock: masakra, gdzie ja sobie ubrania będę kupować... ale też inne rzeczy są modne teraz :-P porwałam siostrze jakis glamour wczoraj żeby sprawdzić :-P :-P
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#62 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 24 marca 2010 - 09:53

te wzorki jakoś do mnie nie przemawiają <bezradny></span>
natomiast kurtki i płaszczyki są oki ;) i fason i kolory

#63 Weronika19

Weronika19
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 kwietnia 2010 - 11:00

A może takie cuchy marki Moodo Wam się spodobają?

Załączone miniatury

  • 74025898.jpg
  • 17505713.jpg
  • 06209209.jpg


#64 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 08 kwietnia 2010 - 14:24

Jak dla mnie nic specjalnego - jedynie tunika wpadła mi w oko ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#65 wsooo

wsooo
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 09 kwietnia 2010 - 21:33

Mi nic się nie podoba, nie moje kolory i fasony, takie pospolite ciuchy a ja raczej lubię się wyróżniać.

#66 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 12:07

Weronika19,pierwszy zestaw ciekawy,nie jest krzykliwy,fajne zestawienie bluzy i bucików na koturnie.Reszta propozycji odpada. ;-)

#67 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 13:41

trochę mody ;-) zestawy ciuszków :-D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#68 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 13:50

Z tego wszystkiego najbardziej podobaja mi sie bransoletki <umieraam></span> , ciuchy odpadaja , nie mai nic co chciałabym mieć. <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#69 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 13:56

Miminka,a mnie podoba się zestaw 4,tj.spodnie rurki i kurteczka brązowa,oraz zestaw ostatni z krótką spódniczką.Obie te propozycje są ciekawe,nie ekstrawaganckie.W ostatniej propozycji fajnie komponuje się ta bluzeczka wraz z marynarką.

#70 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 14:10

1 strój bo jest luźny i wygodny, ja bym do tego nawet adidaski dała :-)
potem długo długo nic i ostatni bo elegancja została przełamana nowoczesnym młodzieżowym t-shirtem <ookk></span>

#71 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 15:37

a mi się wszystko podoba :shock: może nie koniecznie w takich zestawach ale wszystko bym zaakceptowała :)

oczywiście najbardziej zestaw z rurkami :mrgreen: bardzo ładny, elegancki ;)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#72 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 15:49

2,4,7,9 podobają mi się te stroje.
Reszta zdecydowanie odpada.
A na pierwszym zdjęciu takie alladyny połączone z elegancją to całkowicie mi się nie podoba.
Mam takie ale na WF w nich biegam a nie :roll:

#73 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 17:59

miminka mi się podoba zestaw 2 , jest bardzo wiosenny ,no i może jeszcze 4 ,a reszta nie w moim stylu,tylko buty bym sobie zmieniła na takie z niskim obcasem,bo na wysokim niestety nie mogę chodzić :evil:

#74 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 14 kwietnia 2010 - 08:30

a mnie sie podoba z tego co wrzucila miminka 2,3,4 i ostatnie
pokusilabym sie i zalozyla takie ciuchy :mrgreen:

201407101662.png


#75 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 14 kwietnia 2010 - 14:03

Nie no, widzę mój orsay daje radę :-P Jak tak patrzę to prawie wszystko jest w sprzedaży, część już nawet na przecenach więc warto zajrzeć ;-) 3,4,5 i ostatnie zestawienie najlepsze jak dla mnie. Żałuję tylko że butów nie sprzedajemy :-|
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#76 Julek

Julek
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 23:07

Mieszkam na zachodzie Europy. Coraz częściej widzę że kobiety ubierają się w nimi spódnicę i leginsy w różnych kolorach. Czy ta moda dotarła już do Polski?

#77 MatiX07

MatiX07
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 30 kwietnia 2010 - 23:32

Tak dotarło to już do Polski:P Ale jak się czasami kobiety widzi w lateksowych leginsach o kolorze złotym, to szyderczy uśmiech nie znika z twarzy. Leginsy fajna sprawa,, sexy kobieta w nich wyglada, ale niech beda czarne, a nie jakieś o kolorze sinokoperkowego różu;P
Przyszły PUA! Już dużo nie brakuje;)

#78 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 01 maja 2010 - 10:19

a nie jakieś o kolorze sinokoperkowego różu;P


a są takie? :lol: :lol:

Co do legginsów, to zgadzam się, że najlepiej wyglądają czarne, ewentualnie jakieś takie stonowane kolory, szary, granatowy. Innych bym nie ubrała, a już na pewno nie różowych albo białych :-P

Okropieństwo :shock:
Dołączona grafika

Podobają mi się takie zakończone koronką u dołu

Dołączona grafika

A jak Wam się podobają legginsy we wzorki?

http://e.snobka.pl/s...027c16846eec887

Dołączona grafika

http://e.snobka.pl/s...001e7344a26dfa3

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#79 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 01 maja 2010 - 10:27

Ja nie jestem zwolenniczką leginsów czy jak to się pisze.
Nie lubię ich i nie posiadam.
A ten strój z pierwszego zdjęcia ten błyszczący jest okropny :shock:

#80 MatiX07

MatiX07
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 01 maja 2010 - 12:12

Jak facet mówię stanowcze NIE dla legginsów we wzory:P Nie wszystko co jest w modzie jest fajne, trzeba umieć selektywnie wybierac i mieć swój styl;)
Przyszły PUA! Już dużo nie brakuje;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych