rozczarowania nie było bo to pierworodny
dla mnie płeć jest bez znaczenia liczy się to żeby dzieciątko było zdrowe
Napisano 28 sierpnia 2007 - 17:33
Napisano 28 sierpnia 2007 - 21:31
Napisano 29 sierpnia 2007 - 14:43
Napisano 29 sierpnia 2007 - 14:46
Napisano 29 sierpnia 2007 - 15:45
Napisano 15 listopada 2007 - 10:53
Napisano 15 listopada 2007 - 10:58
Napisano 16 listopada 2007 - 14:08
Dorotko, przecież nie jesteś stara jeszcze się doczekasz wymarzonego maluszka może za bardzo tego chcesz i dlatego nic nie wychodzi
Napisano 16 listopada 2007 - 14:13
Napisano 16 listopada 2007 - 14:45
może wkrótce da się przekonać faceci muszą dojrzeć do takiej decyzji, albo go zaskocz i postaw przed faktem dokonanym
Napisano 16 listopada 2007 - 15:03
Napisano 16 listopada 2007 - 17:43
Napisano 16 listopada 2007 - 19:49
racjaMadzia...jakby to powiedzieć...hmmmm....robicie Offa
Napisano 17 listopada 2007 - 20:34
Napisano 20 listopada 2007 - 13:54
no własnie, ten czas a ile lat ma Twój partner ?
Napisano 18 sierpnia 2008 - 10:27
Napisano 18 sierpnia 2008 - 10:40
ja marze o dziewczynce pierwszej, Lukasz chce synka
Napisano 18 sierpnia 2008 - 15:57
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych