Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

rowerek czy bieżnia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 30 październik 2009 - 15:05

Hej forumki drogie doradźcie na czym osiągne lepsze efekty?

Mam zamiar w niedługiej przyszłości zakupić jakiś sprzęt (używany bo nowe są strasznie drogie)
Waham się między bieżnią a rowerkiem, co pozwoli mi szybciej zrzucić niechciane kilogramy i wyrzeźbić sylwetkę ? Chciałabym zrzucić"oponkę" i poprawić swoją kiepską kondychę :-/

#2 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 30 październik 2009 - 15:19

mloda, ja bym tam wolała rowerek :mrgreen:
wygodna jestem wiec bym wolała siedziec i przebierac girkami <hoho2></span>
no i mniej miejsca zajmuje pewnie a ja zbytnio nie miałabym gdzie trzymac :roll:

choc pewnie bieżnia daje lepsze efekty :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#3 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 30 październik 2009 - 15:22

wygodna jestem wiec bym wolała siedziec i przebierac girkami <hoho2></span>
no i mniej miejsca zajmuje pewnie a ja zbytnio nie miałabym gdzie trzymac :roll:


heeej ale ja pytam w kwestiach co dało by lepsze efekty- gotowa jestem do poświęceń ;-)
no i nie ważne ile miejsca by zajmowało

choc pewnie bieżnia daje lepsze efekty :-P

no mi też się tak wydaje, choć pewności nie mam <bezradny></span>

#4 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 30 październik 2009 - 16:00

mloda, wydaje mi się, że bieżnia daje lepsze efekty. Na logikę patrząc w trakcie ćwiczeń na bieżni pracuje więcej partii mięśni a co za tym idzie szybciej można zrzucić niechciane kilogramy :) od rowerków szybko 'rozrastają' się łydki i wg mnie to nieestetycznie wygląda u kobietki :P

aa no i oczywiście jako przyszła pani dietetyk :mrgreen: przypominam o tym by stosować również odpowiednią dietę, by efekty były zadowalające :) bo nie ma sens ćwiczyć jednocześnie zajadając się niezdrowymi rzeczami :P

tak na przyszłość: trzymam kciuki za zrealizowanie planów 'zrzucania' :P :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#5 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 30 październik 2009 - 16:16

Hejka,ja proponowalabym bieznie,moze dlatego ,ze sama na nia choruje.Na biezni mozesz biegac,uprawiac szybki marsz pod roznym katem nachylenia.Moj rowerek jest gdzies u ludzi pozyczony,tylek mnie od niego bolal i jeszcze takie pedalowanie (NUDNE).Decyzja nalezy do Ciebie,najwazniwjsze zebys sie ruszala,a jaka to bedzie forma ruchu ,zalezy od Ciebie

[ Dodano: 2009-10-30, 16:20 ]
MLODA,a moze zapisalabys sie na jakis aerobic,w grupie sie inaczej cwiczy,samemu to raczej po pewnym czasie ma sie slomiany zapal,co ty na to?

#6 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 30 październik 2009 - 17:38

przypominam o tym by stosować również odpowiednią dietę, by efekty były zadowalające :)


sie wie :-D

MLODA,a moze zapisalabys sie na jakis aerobic,w grupie sie inaczej cwiczy,samemu to raczej po pewnym czasie ma sie slomiany zapal,co ty na to?


mieszkam na wsi gdzie nie ma nic takiego a nie mam możliwości dojeżdżania do miasta kilka razy w tygodniu żeby uczeszczać na tego typu rzeczy <bezradny></span>

slomiany zapal


to nie będzie słomiany zapał, już nie moge sie doczekać żeby mieć sprzęt bo za każdym razem jak mnie "nosi" jestem zła , mysle sobie jakbym chciała wyładować negatywne emocje włąsnie w ten sposób :-)

#7 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 30 październik 2009 - 17:52

ostatnio tez myslalam nad zakupem biezni ale niestety nie mam tyle wolnej przestrzeni <bezradny></span> rowniez uwazam, ze jesli masz warunki, powinnas zakupic bieznie, faktycznie daje ona wieksze efekty niz sam rowerek
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#8 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 30 październik 2009 - 18:54

powinnas zakupic bieznie, faktycznie daje ona wieksze efekty niz sam rowerek


no tak właśnie myślę...

znalazłam nawet fajną na allegro za niecałe 300 zł, co prawda manualną ale z pomiarem czasu, dystansu, licznikiem kalorii i pomiarem pulsu- napaliłam się na nią :-P

#9 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 04 listopad 2009 - 19:51

to nie będzie słomiany zapał, już nie moge sie doczekać żeby mieć sprzęt bo za każdym razem jak mnie "nosi" jestem zła , mysle sobie jakbym chciała wyładować negatywne emocje włąsnie w ten sposób

życze zeby tak było.

pomiarem czasu, dystansu, licznikiem kalorii i pomiarem pulsu- napaliłam się na nią

takie sa fajne bo widzisz jaki jest efekt ile spaliłas.
ja kiedys u brata na biezni cwiczyłam , ale ja sama nie lubie biegac bo szybko sie mecze wiec pewnie wybrałabym rowerek, choc zapewne efekty daje lepsze bieznia.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#10 żaba

żaba
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 28 listopad 2009 - 16:30

Każdy sprzęt aerobowy daje dobre efekty, trzeba tylko ćwiczyć...

#11 albatrosik

albatrosik
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 17 luty 2010 - 19:52

Ja wolę bieżnie, lepiej sie po niej czuje- jakby pracowało całe ciało, a nie tylko nogi.

#12 Aghata

Aghata
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 marzec 2010 - 07:30

Ja myślę, że bieżnia. rower wydaje mi się być nudny - sprawdza się jedynie w lesie bo mogę się na przyrodę pogapić :lol: . ja w domu mam stepper i jak się przykładam to kg lecą, aż słychać :mrgreen:

#13 wsooo

wsooo
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 17 marzec 2010 - 23:39

ja jestem zwolenniczką roweru bo pracują i nogi i ręcę a w domu ze sprzętu mam wioślarza ale rzadko z niego korzystam bo brak chęci do ćwiczenia

#14 fergi

fergi
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 maj 2010 - 11:18

ja polecam bieganie a do tego zakup butów reebok easy tone ze specjalną wkładką balansującą, która zwiększa napinanie mięśni nóg, przez co ćwiczenia są bardziej efektywne.

#15 cytrus

cytrus
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 07 maj 2010 - 06:33

Ja polecam bieżnię .... na rowerku w między czasie też można sobie pojeździć ale zawsze wysiłek wypocony przy bieganiu daje większe efekty :lol: :lol: :lol:

#16 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 07 maj 2010 - 08:51

ja też za bieżnią. Szczególnie dla osób którym stawy kolanowe przysprawiają problemów w czasie jazdy na rowerku;/
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#17 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 07 maj 2010 - 09:47

Mam rowerek stacjonarny. Nie jest za wielki, zajmuje malo miejsca.
Nie jezdze na nim regularnie, wiec nie powiem jak dziala na figure ;-)

Bieznia chyba zajmuje sporo miejsca <hmm></span>
Jak ktos ma duzo miejsca w domu, to mozna zainwestowac.
Ja jak chce pobiegac, bo bieganie chyba najlepiej wplywa na sylwetke <hmm></span> to ide na swieze powietrze :-)

#18 cytrus

cytrus
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 08 maj 2010 - 07:52

Hmmm w pewnym sensie zgadzam się z Madzią :) No ale jeżeli jest ulewna pogoda cały miesiąc to lepiej pobiegać sobie na bieżni w domq :D:D:D

#19 Jadźka

Jadźka
  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 19 maj 2010 - 09:33

A ja kupiłam sobie bieżnie. Przymierzałam się do tego długo, chodziłam do sklepów ale ceny były za wysokie. W końcu znalazłam okazje w necie, jakaś sprowadzaną z Niemiec za 1800zł - nową Reeboka. Ogólnie miejsca trochę zabiera, ale moja składa się, także nie jest źle :) stoi za szafą:)
"Ludzkość to my, czy nam się to podoba czy nie" - Samuel Beckett

#20 Avelina

Avelina
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 02 czerwiec 2010 - 19:24

Można też postarac się o urządzenie wielofunkcyjne. Moja siostra kupiła używane i są tam: rower, wiosła, bieżnia i twister. Dla urozmajcenia można codziennie na czymś innym cwiczyc. Przyznam, że byłam zdziwiona że jest to tam małe urządzenie, a jednocześnie ma tak wiele funkcji, no i zapłaciła bardzo mało.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych