Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kuchnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#361 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 16 grudnia 2016 - 17:58

@elizabeth moja bratowa ma bardzo podobną i jest super przytulna. :-)  Uwielbiamy tam siedzieć i plotkować przy winie (przy soczku na chwilę obecną :-P ).

 

Ja chciałabym coś bardziej nowoczesnego, ale nie zimnego. :)


Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 16 grudnia 2016 - 17:59

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#362 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 16 grudnia 2016 - 20:09

@elizabeth, piękna taka kuchnia!

Sama mogłabym ją zapisać do moich projektów.

Też zależy mi żeby to było przytulne, ciepłe miejsce do posiedzenia ;)


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#363 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 02 stycznia 2017 - 14:12

@elizabeth kuchnia piękna ;-) chciałam coś w tym stylu, ale stanęło na czymś zimniejszym- białe szafki i blat w kolorze ciemnego betonu.

Nie wysoki połysk, ale kolorystyka biel, czerń, metaliczne dodatki.

 

Można by rzec, że prawie skończona, ale czekam na te nieszczęsną białą cegiełkę na ścianie i doczekać się nie mogę :roll:

 

 

Szafki na wysoki połysk są ciężkie w utrzymaniu czystości z tego co zauważyłam. Bardzo widać odciski palców na frontach szafek. Jednak matowe wykończenie frontów jest wygodniejsze dla leniuszków ;-)


Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#364 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 03 stycznia 2017 - 12:34

Ja mam problem z naszą kuchnią, bo najbardziej by nam pasowała taka nowoczesna na wysoki połysk. Ale ja z tych leniwych i boję się tych białych błyszczących frontów. I marzy mi się prawdziwa czerwona cegła na ścianie, a to też kłopotliwe w czyszczeniu. Nie mogę znaleźć nic, co by mi odpowiadało.  :->


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#365 gija234

gija234
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 maja 2017 - 11:43

My własnie robimy kuchnię na wymiar. Postawiliśmy na bardzo jasne frony i ciemne, grafitowe blaty. Mamy mała kuchnię w bloku, dlatego zdecydowaliśmy się na składany stół w takim stylu jak blaty. Za ok. 4 metrową kuchnię, zabudowaną z dwóch stron płacimy 4000 złotych



#366 Azura

Azura
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 09 czerwca 2017 - 10:04

A co myślicie o tapetach w kuchni o takich jak te w sklepie ....  ? Bo szukam jakiegoś pomysłu na aranżację i powiem, wam, że wszystkie aranżacje które widziałam z tapetami mi się bardzo podobały. Dlatego tez o czymś takim pomyślałam. 



#367 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 30 czerwca 2017 - 22:18

Zależy czy pasuje do całości i czy tapetę da się czyścić, bo w kuchni to dla mnie podstawa



#368 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 23 sierpnia 2017 - 16:08

Miałam się pochwalić, a nigdy nie było wystarczającego porządku żeby zrobić fotkę. Oto moja wymarzona kuchnia :-)

Załączone miniatury

  • 20170823_170148.jpg

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#369 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 23 sierpnia 2017 - 16:13

@halynka fajna! Bardzo podobna do kuchni mojej bratowej, w ktorej uwielbiam siedzieć i plotkować:-) i chyba spójna z Tobą! U nas by nie pasowała, bo robimy wszystko bardziej nowocześnie, ale bardzo mi się podoba.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#370 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 23 sierpnia 2017 - 16:25

@Aspirynkaaa Dzięki. U nas na wsi chciałam klasyczną :) I jestem mega zadowolona, nie zmieniłabym nic.


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#371 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 23 sierpnia 2017 - 17:37

@halynka spore królestwo pani domu! A ile szafek :) ciepła, ma swój urok. Podobają mi się fronty i dużo blatu masz na szaleństwa. Ładnie, ladnie!
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#372 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 23 sierpnia 2017 - 17:44

Swietna, pieknie sie prezentuje :)
U nas miejsca na blat malo było, ale stol w kuchni mnie ratuje :)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#373 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 24 sierpnia 2017 - 11:28

Na początku właśnie blatu najbardziej mi brakowało, dlatego zdecydowaliśmy się na rząd szafek z blatem również pod oknem, by stół mógł służyć jedynie do jedzenia. Cieszę się, że nie robiłam kuchni od razu po wprowadzeniu, bo byłam trochę mądrzejsza. A szafek nawet nie mam wszystkich zapełnionych tyle jest miejsca :P


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#374 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 24 sierpnia 2017 - 16:26

Widzę, że większość z Was jest zwolennikami tradycyjnych kuchni. To ja Wam pokażę coś nowoczesnego, co jest inspiracją do mojej kuchni. Chodzi mi tylko o kolory i styl, bo układ kuchni mamy zupełnie inny :-)

Załączone miniatury

  • 243090_5cf02e07-3b36-462c-8591-aba188f41fa1_max_900_1200_-kuchnia-styl-nowoczesny.jpg

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#375 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 24 sierpnia 2017 - 17:46

@halynka piękna, zdecydowanie w moim klimacie!

@Aspirynkaaa u kogoś taka robi na mnie wrażenie, jest piękna, ale nie dla mnie :)


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#376 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 25 sierpnia 2017 - 08:18

@Aspirynkaaa Jestem dokładnie takiego zdania jak Eli, u kogoś super, ale sama wolę moją. Jak dla mnie za ciemna, ale kuchnia musi podobać się przede wszystkim Pani domu


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#377 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 18 września 2017 - 15:58

@elizabeth @halynka jasne, każdy ma swój gust  :-D  My cały dom mamy zaprojektowany nowocześnie, więc kuchnia musiała być spójna. Białych nie lubię, kolorowych nie chciałam. Mnie się podoba  :mrgreen:


-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#378 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 18 września 2017 - 17:04

@Aspirynkaaa, ładne blaty, ale drewno ma zbyt ciepły  odcień :P Nie podoba mi się ten kontrast akurat. Trochę chłodniejszy odcień byłby lepszy w mojej opinii.



#379 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 18 września 2017 - 17:55

@Wisienkowa akurat kolor drewna tu przypadkowy. Znalazlam najbardziej zblizony do tego, co chcę uzyskać :-) a będzie "dąb naturalny", bo takie mamy meble w jadalni i salonie i chcemy, żeby pasowało.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#380 babeczka20

babeczka20
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 12 października 2017 - 15:58

Cześć :-) z racji tego, że urządzamy remont szukam fajnych sposobów na urządzenie kuchni. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś fajne? I zastanawiam się nad panelami. Warto? Jeśli tak to jakie? Będę wdzięczna za pomoc :)


Użytkownik babeczka20 edytował ten post 12 października 2017 - 16:09






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych