@elizabeth moja bratowa ma bardzo podobną i jest super przytulna.
Uwielbiamy tam siedzieć i plotkować przy winie (przy soczku na chwilę obecną
).
Ja chciałabym coś bardziej nowoczesnego, ale nie zimnego. ![]()
Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 16 grudnia 2016 - 17:59


















