Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kuchnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
386 odpowiedzi w tym temacie

#381 Amelia000

Amelia000
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 13 październik 2017 - 14:39

Cześć :-) z racji tego, że urządzamy remont szukam fajnych sposobów na urządzenie kuchni. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś fajne? I zastanawiam się nad panelami. Warto? Jeśli tak to jakie? Będę wdzięczna za pomoc :-)

jeśli chodzi o kuchnię to zaplanuj sobie dobrze oświetlenie blatu, bo przy nim spędza się najwięcej czasu. U mnie kuchnia ciemna, więc ledy się sprawdzają. No i nie radziłabym białych płytek na podłodze. Fajnie wyglądają panele, tylko poszukaj takich dobrej jakości, żeby sobie pod nie też zamontowac np. ogrzewanie podłogowe

#382 facet

facet
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 21 październik 2017 - 16:49

jeśli chodzi o kuchnię to zaplanuj sobie dobrze oświetlenie blatu, bo przy nim spędza się najwięcej czasu. U mnie kuchnia ciemna, więc ledy się sprawdzają. No i nie radziłabym białych płytek na podłodze. Fajnie wyglądają panele, tylko poszukaj takich dobrej jakości, żeby sobie pod nie też zamontowac np. ogrzewanie podłogowe

Terakota w kuchni łatwo się sprząta, ale panele też też są fajne, tylko klasa ścierlaności chyba ac 5 tutaj. Na pwno jest cieplej, przytulniej w pomieszczeniu. Jakoś stosunku do ceny masz bardzo dobrą w przypadku swiss krono. 

#383 remontteraz

remontteraz
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2017 - 13:32

Ja mam w kuchni dąb jaśminowy ze swisskrono i polecam wszystkim w trakcie remontu. Klasa ścieralności AC5, facet w sklepie powiedział, że są mega wytrzymałe a gwarancja na nie jest do 30 lat  w mieszkaniach. Nie wiem czy macie jakieś doświadczenia z panelami na ścianach, bo zamierzam wziąć się za sypialnie i wyremontować jedną ścianę w ten sposób. Ktoś tego już próbował?

#384 Amelia000

Amelia000
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 24 październik 2017 - 21:16

Ja mam w kuchni dąb jaśminowy ze swisskrono i polecam wszystkim w trakcie remontu. Klasa ścieralności AC5, facet w sklepie powiedział, że są mega wytrzymałe a gwarancja na nie jest do 30 lat  w mieszkaniach. Nie wiem czy macie jakieś doświadczenia z panelami na ścianach, bo zamierzam wziąć się za sypialnie i wyremontować jedną ścianę w ten sposób. Ktoś tego już próbował?

30 lat to bardzo dużo, i z pewnością wystarczająco:D choć i tak nie znam kobiety, która przez 30 lat będzie patrzyła na te same ściany czy podłogi;) 

ja ostatnio slyszalam ze swiss krono robi takie scienne panele... moze sprawdz ich ofertte na stronie, moze maja jeszcze cos ekstra!

#385 remontteraz

remontteraz
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2017 - 13:37

30 lat to bardzo dużo, i z pewnością wystarczająco:D choć i tak nie znam kobiety, która przez 30 lat będzie patrzyła na te same ściany czy podłogi;) 

ja ostatnio slyszalam ze swiss krono robi takie scienne panele... moze sprawdz ich ofertte na stronie, moze maja jeszcze cos ekstra!

Dzięki Amelka, zaraz tam zerknę :)))

#386 facet

facet
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 28 październik 2017 - 13:34

Dzięki Amelka, zaraz tam zerknę :-)))

panele na ścianach są już niemodne, datego to się nazwya walldesign i wygląda jak kamień. Tylko zmniejsza pomieszczenie na moje oko, bo nie jest płaskie, więc do większych pomiesczeń typu salon chyba.

#387 Amelia000

Amelia000
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 29 październik 2017 - 09:23

panele na ścianach są już niemodne, datego to się nazwya walldesign i wygląda jak kamień. Tylko zmniejsza pomieszczenie na moje oko, bo nie jest płaskie, więc do większych pomiesczeń typu salon chyba.

walldesign.. brzmi niezle, od razu chce sie coś takiego miec;) w ogole surowe wnetrza sa teraz bardzo na czasie, wiec te wygladajace na kamien moga byc naprawde super. mysle ze wygladaloby to ok nawet na jednej scianie w hallu albo faktycznie, salon..