saja, moze takie cos, na allegro widzialam, ze rozrabia sie mase i odciska maluszkowi stopki, raczki....
pozniej zostaje na lata. albo fajne literki widzialam na sciane, uklada sie z nich imie dziecka.
haha... Madziula kochana ty mnie rozbrajasz

mowiac ze nic nie kupilam mialam na mysli ze nie kupilam nic sobie do ubrania... chcialam sobie cos nowego na te chrzciny kupic

haha
A malej dajemy kase... z maty edukacyjnej musielismy zrezygnowac bo brat szwagierki juz kupuje...
Ale ta masa do odciskow stopek jest rewelacyjna.. widzialam