Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
191 odpowiedzi w tym temacie

#61 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:44

potem uaktualnię CV i jutro na miasto szukać pracy.

przypomniałas mi ....... byłas na tej poczcie w sprawie pracy ???
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#62 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:49

byłas na tej poczcie w sprawie pracy ???

Widzisz zapomniałam ci napisać.
Poszłam i pytam się tej babki co i jak,
ale coś tam odburknęła pod nosem i odesłała mnie na główną pocztę.
Wredne babsko, nie chciałabym z nią pracować i w końcu nie zostawiłam cv <bezradny></span>
Jestem w Peru...

#63 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:52

ja tez sie rozgladam za pracka, bo za miesiac bede juz bez, a nie moge pozwolic sobie na darmowy urlop do konca zycia :mrgreen: tylko, ze u mnie zadnych ciekawych ofert nie ma, baaa nawet nieciekawych nie ma :-/ :cry:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#64 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:53

ale coś tam odburknęła pod nosem i odesłała mnie na główną pocztę.
Wredne babsko, nie chciałabym z nią pracować i w końcu nie zostawiłam cv

pierwsze wrażenie wazne a ona najwyrazniej dobrego nie zrobiła <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#65 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:00

pierwsze wrażenie wazne a ona najwyrazniej dobrego nie zrobiła <bezradny></span>

No niestety. Przegoniła mnie stamtąd skutecznie ;-)

u mnie zadnych ciekawych ofert nie ma, baaa nawet nieciekawych nie ma :-/ :cry:

Teraz dosyć ciężko o pracę. Wszyscy tłumaczą to kryzysem :roll:

Ja zawsze mogę wrócić do mojej starej firmy, ale nie chcę.
Jestem w Peru...

#66 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:01

dziewczyny mam pytanie... Moja koleżanka od kilku dni skarzy sie że bolą ja nogi, rece, brzuch, nie ma na nic siły, nic jej sie nie chce i caly czas by tylko spała...czy to mogą byc obiawy ciązy?

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#67 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:04

czy to mogą byc obiawy ciązy?

Mogą być. Ale najlepiej jeśli zrobi test ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#68 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:05

Mogą być. Ale najlepiej jeśli zrobi test

tez jej tak doradziłam :-)

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#69 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:06

Witam się w wyrka.
Wczoraj do 3 siedzialam z Miśkiem na gg i rozmawialismy. Tylko ze ja sie moglam wyspac, a on na 9 na zajęcia <diabelek></span>
Zaraz wstaje zjesc siniadanko i na 14 na zajęcia.

calineczka, śliczniusi avatarek :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#70 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:06

nie wiem czy to też moze mniec z tym wspolnego ale strasznie jej dłonie zrobily sie suche normalnie skóra schodzi

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#71 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:07

Melodia19, niech zrobi test. Jeśli wyjdzie negatywny to niech idzie do lekarza z tymi objawami. Na forum za wiele nie doradzimy <bezradny></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#72 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:08

Melodia19, niech zrobi test. Jeśli wyjdzie negatywny to niech idzie do lekarza z tymi objawami. Na forum za wiele nie doradzimy <bezradny></span>

oki dziekuje przekaże:) :lol:

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#73 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:09

malutka-iwona, ciezko ciezko, musze cos znalezc

bolą ja nogi, rece, brzuch, nie ma na nic siły, nic jej sie nie chce i caly czas by tylko spała...

tez tak mam bardzo czesto, ale w ciazy nie jestem, moze to ta na ta pogode

nie wiem czy to też moze mniec z tym wspolnego ale strasznie jej dłonie zrobily sie suche normalnie skóra schodzi

jak skora schodzi to moze niech lepiej uda sie do lekarza
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#74 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:14

Moja koleżanka od kilku dni skarzy sie że bolą ja nogi, rece, brzuch, nie ma na nic siły, nic jej sie nie chce i caly czas by tylko spała...czy to mogą byc obiawy ciązy?

Ciąży raczej nie. Bardziej stawiałabym na jakieś przeziębienie lub grypę.
Wystarczy wizyta u lekarza pierwszego kontaktu.

ciezko ciezko, musze cos znalezc

Ja też, bo zaczynam wariować w domu.
Jestem w Peru...

#75 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:16

Ja też, bo zaczynam wariować w domu.

a długo już nie pracujesz?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#76 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:40

a długo już nie pracujesz?

Prawie dwa lata.
Jestem w Peru...

#77 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:49

Ja zmykam na zajęcia :-) będę wieczorkiem

<byebye></span>

Miłego dzionka Babeczki :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#78 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 marca 2009 - 13:14

musialam po siostre do szkoly pojechac bo sie zle czuje.. zarejestrowalam ja do lekarza i zaraz musze ja zawiesc...

a o Jej dolega ???

wczoraj z miskiem mielismy cudwony wieczor

to podobnie jak my :lol:


hm.. ma jakies nerwobole w kregoslupie .. czy cos.. dostala masc i tabletki.. zobaczymy

niooo cudowny wieczor naprawde...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#79 Asiiia

Asiiia
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 03 marca 2009 - 13:35

Tilia papa
Ja też się dziwnie czuje siedząc w domu... ehh to już mój 6 dzień na bezrobociu :/ w Piątek zamiast do szkoly polece na rozmowe kfalifikacyjną, chociaż wątpie, że coś z tego wyjdzie :/ Chętnych pewnie będzie z 50 :/ a jak dzwonilam do tego faceta to pierwsze pytanie "Czy ma Pani jakieś doświadczenie w handlu?" yyy niee
"potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego "

#80 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 marca 2009 - 13:43

ja siedzę na uczelni... poza nudą jeszcze jest nuda, no i nuda a poza tym musze siedzieć na zajęciach z których nic i tak nie wyniosę, bo nie znam portugalskiego :roll: wczoraj wieczorkiem była mała impreza - w sumie zmyłam sie dość wczesnie, ale nie załuję , bo dzisiaj szukałabym znowu żołądka... a tak mam go tylko przekręconego na drugą stronę :-P zajebiaszczos ludzios i w ogólos jest superos <umieraam></span> więcej relacji wieczorem, bo póki co pada mi bateria. no chyba że gniazdko gdzie znajdę ... chociaż tak szczerze nie chce mi sie szukać ... <bezradny></span> polazłabym spać ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych