Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
191 odpowiedzi w tym temacie

#41 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:47

zbieram sie do szkoly:)
Buziaczki Kochane:) do wieczorka:)

#42 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:53

że tak nie wyrozumiała


Najgorsze to, że ja w swetrach i tak już do pracy chodzę- chyba jej zdaniem jeszce ze dwa powinnam zakładac...

WweronikaA, <byebye></span>

#43 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:58

czesc:) niedawno wstalam:) słoneczko pieknie świeci ale dalej jest zimnoo:( ide sobie zrobic sniadanko i troche was poczytam:)

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#44 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:10

Melodia19, zazdroszczę słoneczka, u mnie pochmurno i deszczowo.

Dzień dobry :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#45 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:23

Dzień dobry :-)

Witaj co u ciebie słychac?: :-)

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#46 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:31

witam


kurcze ale pogoda do d...
dziś A. pojechał do pracy ale wrócił cos źle się czuje :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#47 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:31

Hej hej heloł :mrgreen:

u mnie śliczna pogoda,5 stopni :-)

calineczka, świetny avek :-)



wiecie co...tak czytam to forum i ostatnio mam wrażenie,że wiele postów jest napisanych tylko po to aby coś napisać i chyba sobie posty nabić... :roll: nie mówię o pogaduchach,bo to wiadomo off top,ale w innych tematach...ehh

Ale nic ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#48 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:32

wiecie co...tak czytam to forum i ostatnio mam wrażenie,że wiele postów jest tylko napisanych aby coś napisać... :roll: nie mówię o pogaduchach,bo to wiadomo off top,ale w innych tematach...ehh

hehe też maam takie wrażenie :-P

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#49 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:35

Witaj co u ciebie słychac?: :-)

Chora jestem, katar męczy, wyczekuję wiosny;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#50 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:39

hehe też maam takie wrażenie :-P

ufff nie jestem sama ;-)

Chyba zaraz idę okupować łazienkę. Bo zanim dojdą do mnie pliki do wydrukowania to minie chyba z godzina :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#51 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:43

A ja wracam do łóżka, dzisiaj sobie robię dzień leniuchowania ;-)

miłego dnia :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#52 Asiiia

Asiiia
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:50

Witam <hello></span>
Ja jestem chora:/ 38 st, katar, i ból gardła i mam dosyć:/
"potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego "

#53 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 10:59

calineczka, świetny avek :-)

dziekuję
No i wrocilam ........ w banku kolejka nie chciało mi sie czekac pojade innym razem :-P
zatankowałam autko kupilam mega wielką drożdzowke i wcinam własnie :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#54 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:01

No i wrocilam ........ w banku kolejka nie chciało mi sie czekac pojade innym razem :-P

Do mnie to cały czas na komórkę dzwonią i mówią jaki mi kredyt proponują,a jak odmawiam-wtedy kartę kredytową :lol: teraz już wpisałam sobie ich numer do telefonu i nie odbieram ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#55 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:04

Ja akurat bede w najblizszym czasie kredyt brać więc musze się zorientowac co jak i za ile a akurat jeden juz tam mam i chcialam wziać wiecej aby jeden splacic i placic jedna rate a nie dwie
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#56 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:08

calineczka,ale miałam na myśli to,że Ty potrzebujesz to nie zadzwonią,a mi niepotrzebny i telefonują jak najęci ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#57 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:13

Tilia, wiem ale niestety tak bywa , że jak potrzebujesz to nie zawsze chcą dac a kiedy nie chcesz to dzwonią :mrgreen: u nas w rodzinie to mój tato ciagle dostaje telefony , że taki dobry klient i takie tam gadu gadu :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#58 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:31

witam kochane :)

dzis biegam biegam i nie mam czasu nawet usiasc...
musialam po siostre do szkoly pojechac bo sie zle czuje.. zarejestrowalam ja do lekarza i zaraz musze ja zawiesc... obiad powoli mi sie robi... ale naprawde powoli..
nie wiem w co rece wlozyc.. :)

wczoraj z miskiem mielismy cudwony wieczor.... :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#59 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:33

musialam po siostre do szkoly pojechac bo sie zle czuje.. zarejestrowalam ja do lekarza i zaraz musze ja zawiesc...

a o Jej dolega ???

wczoraj z miskiem mielismy cudwony wieczor

to podobnie jak my :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#60 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 11:42

wczoraj z miskiem mielismy cudwony wieczor.... :)

Zazdroszczę. Mój mąż był padnięty i poszedł spać a dziś od rana awantura...eh !

Poleciałam na zakupy.
Na dworze już fajnie jest. Cieplutko, tylko słoneczka brakuje <sun_></span>
Za chwilę polecę do mamy pofarbować włoski,
potem uaktualnię CV i jutro na miasto szukać pracy.
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych