Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
191 odpowiedzi w tym temacie

#181 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:18

Mirabelka__22, ja was podziwiam że dajecie radę :) życzę dalszych sukcesów hehe :)

#182 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:20

Mirabelka__22, a widzieliscie sie przypadkiem na Walentynki? pol miesiaca temu?
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#183 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:21

Mirabelka__22
po pierwsze poklony dla Was ze potraficie tak na odleglosc ja nie jestem wytrzymala nie dalabym chyba rady.. <bezradny></span>
a po drugie wierze w Was w Ciebie ze dasz rade a ta Tesknota umacnia Wasz zwiazek:*

#184 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:22

a ta Tesknota umacnia Wasz zwiazek:*

czasami też niszczy :) ale nie życzę tego nikomu :)

#185 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:25

Olenka, no fakt to dwa tyg..a dla mnie jak wiecznosc.. Bo teraz nam nie wypada zeby sie spotkac przez jego ch..a robote :evil:

krowka17, w sumie to nasz ostatni miesiac na taka odleglosc :-D

WweronikaA, mozna przywyknac.. ale w sumie lepiej nie..lepie jak sie widzi ciagle..

#186 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:27

w sumie to nasz ostatni miesiac na taka odleglosc :-D

eee no to dacie radę :)

#187 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:29

krowka17, dalismy rade prawie dwa lata.. damy wiec i teraz ;-) Ale fakt.. lepsze sa zwiazki blizej..

#188 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:37

Był u mnie brat....nie umiem mu zbyt wiele pomóc....on nie daje sobie zbytnio pomóc. Czuję się kompletnie bezsilna :cry:
Ale muszę walczyć...muszę

Uciekam chyba z forum na dziś. Może później wpadnę. Ale dawno takiego doła nie miałam <bezradny></span>

Misiak na dodatek ma dziś urodziny i jeśli do mnie napisze na gg będę musiała udawać,że wszystko ok,bo nie chcę psuć mu urodzin...
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#189 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:38

krowka17, oj tak czasem niszczy odleglosc zalezy to od ludzi czy dadza rade czy nie
Mirabelka__22, to ostatni miesiac dacie na pewno:)

ja sie zegnam dobrej noski i snow superasnych zycze;)

#190 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:39

Tilia, a co się bratu dzieje ?

#191 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:39

Tilia, <przytul></span> <pocieszacz></span>
Nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje ze bedzie dobrze...
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#192 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:41

Tilia, a co się bratu dzieje ?

nie powinnam pisać

Nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje ze bedzie dobrze...

Dzięki,ja też..

papa
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych