Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
191 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:06

no i juz wtrokowo sie zrobilo ja przenosze sie juz do spialni wiec <zarazwroce></span>

#2 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:10

oj to juz ta godzinka. Ale się zasiedziałam.
D. wlasnie skonczyl prace wiec za pol godziny bedzie w domu. Poczekam na Niego na gg jeszcze. Jutro i tak dopiero na 14 :lol:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#3 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:11

A ja wróciłam od sąsiadów (graliśmy w pokera :-P ),zjadłam kolacyjkę i zaraz pójdę pod prysznic :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:20

graliśmy w pokera

w rozbieranego ;> :lol: ?

tomek juz jest gdzies pod domem mowi ze jeszcze sobie kupi kebaba wiec pewnie zaraz mnie zrzuci z kompa bo bedzie chcial poczytac swoje forum :roll:

#5 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:25

w rozbieranego ;> :lol: ?

Nie,ale na pieniądze :-P groszaki ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#6 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:26

Olciiia, tak rzucilam okiem na Twoj suwaczek... Chyba znowu wariuje <omg23></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#7 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:28

Tilia, heheh to jest najfajniejsze na takie groszaki :P
bo jakiej one wartosci nabieraja :mrgreen:

Olenka, ehhhh no faktycznie
wczesniej mialam suwaczek na tym portalu na ktorym tymasz swoj i bylo wszystko si a ten jakis trefny jest <bezradny></span>

#8 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:30

Olciiia, a nie zaokrągla Ci się np miesiąc na tym suwaczku?i wtedy pokazuje now?chociaż w sumie to bez sensu :-/
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#9 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 00:33

Tilia, miesiac mi sie przedluzyl bo zauwazylam ze nie bral pod uwage tego ze luty ma 28 dni

a z tym z jest NOW to ostatnio bylo to samo a jutro albo za jakas godzinke pewnie wroci juz do normy
spierniczony maja ten portal :roll:

#10 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 06:19

Ojej :D Chyba jeszcze nikogo nie ma... Powinnam spac conajmniej do 8... a tu dupa... Dzien Dobry :) Dzisiaj mam na 13, na 11 jade na ten zapis... to narazie trzymcie kciuki, co bym jakis sensowny termin dostala.... a jak brzyjade, to napisze, co i jak. Narazie chyba sie jeszcze poloze.... o spaniu moge zapomniec, ale przynajmniej cieplo bedzie, bo teraz mi dupa marznie :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 07:21

Dzien dobry.
Ja juz na nogach:) ide sie myc i ubierac bo jeszcze trzeba przed szkola cos posprzatac:)
Misia juz powitalam:)
Pogoda ladna sloneczko swieci milutko ale pewnie zimno:( <bezradny></span>

#12 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 07:23

Witam ;)
Wpadłam się tylko przywitac i ponadrabiac parę postów bo się ich troszkę nazbierało.

Miłego dnia !

#13 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 07:26

Madziuś, milego dnia wzajemnie:)
Ahh jak mi sie nie chce isc do szkoly:/ buu i to o 10 jade dopiero i wracam znow o 17:30:/

#14 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 07:56

<hello></span> <hello></span> <hello></span>
witam Was
humorek nadal ok <ookk></span> dopoki nie pomysle, ze znowu musze sie uczyc <zleee></span> <emc></span> no, ale trudno, musze przez to przejsc <bezradny></span>

pogoda juz dzis brzydka, tzn.cieplo, ale deszczyk pada <deszcz></span> ale czuc, ze to taki wiosenny, wiec nawet fajny jest <sloneczkoo></span>

teraz wytrzymac do 15.30 w pracy i bedzie gites, a P.ma fajnie, wlasnie niedawno sie polozyl, bo w tym tygodniu ma nocki <spie1></span>

milego dzionka zycze wszystkim <buzki></span>
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#15 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 03 marca 2009 - 07:59

Dzień dobry

Dziś dzien zaczynam wczesniej
Pyszna kawka już gotowa
<kawka1></span> <kawka1></span>

Na dworze <deszcz></span> <deszcz></span> <deszcz></span>
Dziś jade do banku aby sprawdzic jakie warunki maja dla mnie tam gdzie mam konto w razie kredytu

Miłego dnia <buzki></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#16 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:09

A u mnie jak wczoraj bylo sloneczko, to dzisiaj jest zachmurzone... wiecie, zaczyna mnie stres lapac... nie daj Bog, zebym jakas gafe strzelila -- w koncu z dzisiejsza mam tylko 4 h... zaczynam sie bac :P To chyba przed examem to ja na zawal zejde...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:16

maartekkk, nie denerwuj sie;)
Bedzie dobrze zdasz za pierwszym razem:*

#18 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:20

WweronikaA, heh ale mnie stres zaczyna brac, co ja dzisiaj jade sie dopiero zapisac :P

Przed chwila zadalam sobie sprawe z tego, ze wychodze z domu po 10, a wracam przed 21... nie podoba mi sie to wcale... zwlaszcza, ze wieczorem ciemno, a tu idz na busa, pelno meneli na pkp... mam nadzieje, ze mezczyzni z klasy beda tak mili, ze ze mna poczekaja, bo sie troche boje.... chyba, ze babka mnie pusci wczesniej, to zdaze na busa przed 19...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:21

maartekkk, nie stresuj sie:) na stres jeszcze bedzie czas :pp

#20 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:23

WweronikaA, alez ja to doskonale wiem :P Powiedz to moim nerwom :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych