[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P
#1
Napisano 03 marca 2009 - 00:06
#2
Napisano 03 marca 2009 - 00:10
D. wlasnie skonczyl prace wiec za pol godziny bedzie w domu. Poczekam na Niego na gg jeszcze. Jutro i tak dopiero na 14
#4
Napisano 03 marca 2009 - 00:20
w rozbieranego ;>graliśmy w pokera
tomek juz jest gdzies pod domem mowi ze jeszcze sobie kupi kebaba wiec pewnie zaraz mnie zrzuci z kompa bo bedzie chcial poczytac swoje forum
#6
Napisano 03 marca 2009 - 00:26
#7
Napisano 03 marca 2009 - 00:28
bo jakiej one wartosci nabieraja
Olenka, ehhhh no faktycznie
wczesniej mialam suwaczek na tym portalu na ktorym tymasz swoj i bylo wszystko si a ten jakis trefny jest
#9
Napisano 03 marca 2009 - 00:33
a z tym z jest NOW to ostatnio bylo to samo a jutro albo za jakas godzinke pewnie wroci juz do normy
spierniczony maja ten portal
#10
Napisano 03 marca 2009 - 06:19
#11
Napisano 03 marca 2009 - 07:21
Ja juz na nogach:) ide sie myc i ubierac bo jeszcze trzeba przed szkola cos posprzatac:)
Misia juz powitalam:)
Pogoda ladna sloneczko swieci milutko ale pewnie zimno:(
#12
Napisano 03 marca 2009 - 07:23
Wpadłam się tylko przywitac i ponadrabiac parę postów bo się ich troszkę nazbierało.
Miłego dnia !
#13
Napisano 03 marca 2009 - 07:26
Ahh jak mi sie nie chce isc do szkoly:/ buu i to o 10 jade dopiero i wracam znow o 17:30:/
#14
Napisano 03 marca 2009 - 07:56
witam Was
humorek nadal ok
pogoda juz dzis brzydka, tzn.cieplo, ale deszczyk pada
teraz wytrzymac do 15.30 w pracy i bedzie gites, a P.ma fajnie, wlasnie niedawno sie polozyl, bo w tym tygodniu ma nocki
milego dzionka zycze wszystkim
#17
Napisano 03 marca 2009 - 08:16
Bedzie dobrze zdasz za pierwszym razem:*
#18
Napisano 03 marca 2009 - 08:20
Przed chwila zadalam sobie sprawe z tego, ze wychodze z domu po 10, a wracam przed 21... nie podoba mi sie to wcale... zwlaszcza, ze wieczorem ciemno, a tu idz na busa, pelno meneli na pkp... mam nadzieje, ze mezczyzni z klasy beda tak mili, ze ze mna poczekaja, bo sie troche boje.... chyba, ze babka mnie pusci wczesniej, to zdaze na busa przed 19...
#19
Napisano 03 marca 2009 - 08:21
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty
















