[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P
#162
Napisano 03 marca 2009 - 20:15
#163
Napisano 03 marca 2009 - 20:17
Dzis po wykladach zajrzalam to slonecznej nory (zwanej solarium) i jakos chyba sobie buzkie spieklam lekko
maartekkk, to czyli termin juz znamy i mozna kciukacy na wtedy szykowac
#165
Napisano 03 marca 2009 - 20:23
#167
Napisano 03 marca 2009 - 20:26
#169
Napisano 03 marca 2009 - 20:34
Test kupilam, zrobie jutro rano.
No i właśnie D. mnie wkurza bo jest nieodpowiedzialny!
[ Dodano: 2009-03-03, 20:42 ]
idę na m jak milosc
#171
Napisano 03 marca 2009 - 20:45
#172
Napisano 03 marca 2009 - 20:52
Z serii przygotowan slubnych, to dzisiaj zaczelam robic winietki na stol
Za chwilke lece pod prysznic, ale wczesniej jeszcze pranie musze rozwiesic, bo wlasnie mi sie skonczylo prac
#173
Napisano 03 marca 2009 - 21:28
#174
Napisano 03 marca 2009 - 21:38
#175
Napisano 03 marca 2009 - 21:40
#176
Napisano 03 marca 2009 - 21:45
weszłam trochę do was
w salonie fryzjerki jak zwykle nie były zadowolone z mojej nieobecności ...no przesz nie mam prawa byc chora no nie
z D. spędziłam 3 bardzo miłe godzinki bo później musiał jechac do pracy
jutro się z nim też zobaczę
wyspałam się za dnia (4 godziny) i jakoś teraz nie chce mi się spac a jutro na 7:00 mam na praktyki
#178
Napisano 03 marca 2009 - 21:47
#179
Napisano 03 marca 2009 - 22:14
Troche sie wyglupialismy i cos mnie reka boli bo tak ja wykrecilam za mocno:/
#180
Napisano 03 marca 2009 - 22:17
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













