[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P
#142
Napisano 03 marca 2009 - 19:39
#143
Napisano 03 marca 2009 - 19:40
niedawno wróciłam z zajęć...powoli się rozkręca semestr
madzia najpierw języczek specjalnie dla mnie,teraz buziaki
nie(d)oceniona ale będziesz miała co wspominać
maartekkk, strasznie długo się czeka na egzamin
Czekam na brata,bo ma problemy i musi z kimś pogadać...ale się spóźnia
[ Dodano: 2009-03-03, 19:41 ]
Mirabelka__22, coś pisałaś o przeprowadzce....powiedz coś więcej?
#144
Napisano 03 marca 2009 - 19:43
#146
Napisano 03 marca 2009 - 19:43
Ostatnio jak mówiłam D., że ma kupić to mnie wyśmiał :[
#148
Napisano 03 marca 2009 - 19:48
Tilia, no w sumie musze sie pozniej uczyc do egzaminu a w takim tlumie moze byc ciezko. Tylko u kolezanki tylko ona ma net..
[ Dodano: 2009-03-03, 19:50 ]
Asiiia, ja kaze P to mi kupuje.. W sumie powinien Cie zrozumiec..
#149
Napisano 03 marca 2009 - 19:51
Mirabelka__22 no faktycznie nie ciekawie, ale dasz radę
[ Dodano: 2009-03-03, 19:51 ]
ide po ten test, chociaz jestem chora. Ten brzuch jakiś taki wielki mam ...
#150
Napisano 03 marca 2009 - 19:52
taki w sumie nie daje zadnej pewnosci ze jest ok..Tilia bo stwierdził, że ja zawsze panikuje ... no i dostałam okres, ale na 1,5 dnia
#154
Napisano 03 marca 2009 - 19:57
Lece babole do pracy. Musze sie ogarnac.. bo cos mi sie dzieje z organizmem..
#157
Napisano 03 marca 2009 - 20:03
ale chyba by sie nie smial.
kiedys wrocilam zaplakana od ginekologa a on myslal ze jestem w ciazy.
i mprzytulil mnie, powiedzial ze nie mam sie martwic bo bedzie dobrze.
#158
Napisano 03 marca 2009 - 20:07
#159
Napisano 03 marca 2009 - 20:08
Mój na 100% by mi kupiłjesli chodzi o mojego to nie wiem jakby zareagował gdybym mu powiedziała ze chce zrobić test.
Idę obejrzeć Brzydulę więc zmykam na jakiś czas. A brat napisał,że będzie przed 21
#160
Napisano 03 marca 2009 - 20:11
na poczatku wspolzycia, kazda minuta spoznienia okresu byla jednoznaczna
u mnie tez i bardzo sie bałam, bo nie wiedziałam do końca czego sie spodziewać po moim poprzednim w takiej sytuacji.
D. jestem juz pewna także jakoś specjalnie nie panikuje nawet jak mi sie spóźnia @.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












