Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[03.03.2009] wtoreczek bezwstydny rozporeczek :P


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
191 odpowiedzi w tym temacie

#141 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:36

Asiiia, a nie wiedzialm, ze kogos masz... nie ma sie co denewowac, szkoda zycia :) No chyba, ze naprawde jest denerwujacy... ;)saja, nie watpie :) Zeby mi tylko Tomasz kiedys tak sprawil, ze slowami do placzu szczescia doprowadzil... ach :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#142 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:39

Rozwalilam sobie organizm tym ostatnim maratonem.. mam nadzieje ze jutro to sie skonczyi jakos juz dociagne.. Nie mam sil poprawiac juz tej pracy a musze.. Przekazcie mi troche energii :-P Do domku razej nie pojade...

#143 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:40

Hej hej wieczorkowo :-)

niedawno wróciłam z zajęć...powoli się rozkręca semestr :-P

madzia najpierw języczek specjalnie dla mnie,teraz buziaki :oops: :-P
nie(d)oceniona ale będziesz miała co wspominać :-)
maartekkk, strasznie długo się czeka na egzamin :roll:

Czekam na brata,bo ma problemy i musi z kimś pogadać...ale się spóźnia :-|

[ Dodano: 2009-03-03, 19:41 ]
Mirabelka__22, coś pisałaś o przeprowadzce....powiedz coś więcej?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#144 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:43

Tilia, Tilia, wyszlo tak ze dawno mialam sie wyprowadzic.. wiec wprowadzil sie koles.. mamy wiec nadmiar, a ze obrona za jakies dwa tyg to nie bede tu siedziec.. <bezradny></span> U kumpeli pojawil sie wolny pokoj wiec emigruje do niej. Bede miala swoj kat chociaz..

#145 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:43

Mirabelka__22, wspolczuje, naprawde <przytul></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#146 Asiiia

Asiiia
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:43

Ja chyba ide do apteki kupic test ciążowy :/ pomimo iż zabezpieczaliśmy się. taki jakiś brzuch mam wielki od kilku dni, niedawno odstawiłam tabletki, dzisiaj mało zjadłam ale brzuch mam tak wydęty, że niewiem :/
Ostatnio jak mówiłam D., że ma kupić to mnie wyśmiał :[
"potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego "

#147 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:46

Mirabelka__22, jeśli tam będziesz miała lepsze warunki to czemu nie? ;-)

Ostatnio jak mówiłam D., że ma kupić to mnie wyśmiał :[

Bo? :shock:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#148 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:48

maartekkk, gniezdzimy sie we 3 w jednym pokoju a lozka sa dwa.. ja jeszcze ta prace pisze..

Tilia, no w sumie musze sie pozniej uczyc do egzaminu a w takim tlumie moze byc ciezko. Tylko u kolezanki tylko ona ma net.. :roll:

[ Dodano: 2009-03-03, 19:50 ]
Asiiia, ja kaze P to mi kupuje.. W sumie powinien Cie zrozumiec..

#149 Asiiia

Asiiia
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:51

Tilia bo stwierdził, że ja zawsze panikuje ... no i dostałam okres, ale na 1,5 dnia :/
Mirabelka__22 no faktycznie nie ciekawie, ale dasz radę :)

[ Dodano: 2009-03-03, 19:51 ]
ide po ten test, chociaz jestem chora. Ten brzuch jakiś taki wielki mam ... :/
"potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego "

#150 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:52

Tilia bo stwierdził, że ja zawsze panikuje ... no i dostałam okres, ale na 1,5 dnia

taki w sumie nie daje zadnej pewnosci ze jest ok..

#151 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:52

Asiiia, ee... a czy to wg niego jest smieszne?... Watpie, zeby to byla ciaza - od razu sie tak znienacka brzuszka nie dostaje, ale skoro cos moze byc na rzeczy to lepiej sprawdzic :) A no Twojemu facetowi to sie dziwie... naprawe... :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#152 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:55

A no Twojemu facetowi to sie dziwie... naprawe... :roll:


faceci nie są tacy jak kobiety.
to nie jest dla nich smieszne, ale nie podchodzą do wszystkiego ze śmiertelną powaga.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#153 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:55

Mirabelka__22, a net jest Ci tak niezbędny?
Asiiia a już myślałam,że gorzej ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#154 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:57

Tilia, nie.. w sumie przezyje. ;-) Ale i tu juz nie bede.

Lece babole do pracy. Musze sie ogarnac.. bo cos mi sie dzieje z organizmem.. :-/

#155 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:58

Ismail, no wiem, widze po moim chlopie :P ale znam wielu takich, ktorzy na to akurat zareagowaliby inaczej...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#156 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 19:59

Mirabelka__22, skoro koleżanka przyjęła Cię pod swój dach to i pewnie pozwoli Ci niekiedy do nas zajrzeć ;-)
Papapa :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#157 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 03 marca 2009 - 20:03

maartekkk, jesli chodzi o mojego to nie wiem jakby zareagował gdybym mu powiedziała ze chce zrobić test.
ale chyba by sie nie smial.
kiedys wrocilam zaplakana od ginekologa a on myslal ze jestem w ciazy.
i mprzytulil mnie, powiedzial ze nie mam sie martwic bo bedzie dobrze.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#158 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 20:07

Ismail, a no i tak wg mnie powinien zachowac sie facet, ktory kocha swoja kobietke :) Tzn, ze sie przejmuje :) Ja mialam czasami jakies dziwne fazy na poczatku wspolzycia, kazda minuta spoznienia okresu byla jednoznaczna :P Jakiez to bylo dziewcze niedouczone i niemadre :P Ale zawsze Tomasz pocieszyl, pzrekonal, ze bedzie dobrze i bylo ;)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#159 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 marca 2009 - 20:08

jesli chodzi o mojego to nie wiem jakby zareagował gdybym mu powiedziała ze chce zrobić test.

Mój na 100% by mi kupił ;-)

Idę obejrzeć Brzydulę więc zmykam na jakiś czas. A brat napisał,że będzie przed 21 ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#160 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 03 marca 2009 - 20:11

na poczatku wspolzycia, kazda minuta spoznienia okresu byla jednoznaczna :P


u mnie tez i bardzo sie bałam, bo nie wiedziałam do końca czego sie spodziewać po moim poprzednim w takiej sytuacji.
D. jestem juz pewna także jakoś specjalnie nie panikuje nawet jak mi sie spóźnia @.
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych