Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[7.10.2oo8] WtoreK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#121 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:05

nie wyspalam i rano juz czasu nie mialam na kawe :->

Ja wstałam 20 min przed swoim wyjściem, więc gdzie tu mowa o przebudzeniu czy kawie, a do tego pogoda działa na mnie jak płachta na byka.

#122 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:10

ja sie z Wami juz zegnam, bo zaraz mykam do domku <jupi></span> koniec pracy na dzis <tancze></span>
<byebye></span>

#123 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:12

666ilonka777, pa miłego popołudnia życzę :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#124 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:14

666ilonka777 pa pa! Milego popołudnia :lol:

Elodi ja tak samo :-/ w ogole ta jesień jest brzydka.. wczoraj przez ten deszcz jak wrcałam do domu to buty mi przemokły a dzisiaj mam juz katar wiec nic tylko czekać na jakaś gorączke :-(
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#125 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:16

kasiatoja, ja dopiero co po chorobie, a do końca i tak mi nie przeszło. Obyś ty się nie doprawiła ;) Nic, ja zbieram manatki na jakąś drzemkę, bo oczy mi się same kleją...

#126 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:17

A ja sie w kozakach pierwszy raz wybralam, a tu slonce..

#127 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:25

Roxi, niby fajnie niby nie, wszyscy mowia:"fajnie masz, malo robisz, niczym sie nie martwisz", ale ja wolalabym cos jednak wiecej porobic, bo jak sie tak siedzi bezczynnie to naprawde nieraz ciezko wytrzymac te 8 godzin :-?


bardzo dokłądnie Cię rozumiem, ja też tak mam w pracy i to nawet często gęsto.

<ookk>


#128 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:28

Mam nadzieje bo teraz do szczescia jeszcze chorob mi brakuje ;-) ja mam ochotke na kawke :-P
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#129 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:28

A ja z kolei moje Dziewczynki kochane pęcherz mam przeziębiony, wrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

<ookk>


#130 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:30

Uuuu nie dobrze że tak was chorupska dopadają, ja jak narazie się trzymam ;-) o właśnie czas na kawę :-P

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#131 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:40

Juz jestem z powrotem z kawusią :-P ja tak mam, że zawsze choruje o tej porze roku :-/
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#132 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:46

kasiatoja, ja to tak bardziej podatna jestem na początku marca, na wszelkie choroby najcześciej jest to grypa ;-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#133 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:55

ojj w marcu tez bo to takie pierwsze słoneczko juz powoli przygrzewa juz czapki nie nosze i od tego sie zaczyna ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#134 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 07 października 2008 - 15:50

hallo, az wstyd, ale mam takie zaleglosci na BS ze szok...
Zaczelo sie, caly czas biegam ucelnia-mieszkanie... zajecia od rana do wieczora...
ale dzis jakos was poczytam ;)

#135 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 października 2008 - 16:03

hej babeczki,kurcze jak mi brakuje tego babskiego...tak bym chciala sobie tu z wami od ranca siedziec i byc na b8iezaco a tu lipa normalnie..zapierdziel non stop,jak nie w jednej to w drugiej pracy <bezradny></span>

Madzia ciesze sie,ze na strachu sie skonczylo i ze nie masz cukrzycy :*
Dbaj o siebie i o malutka :) Duzo duzo sil zycze i oby te kolejne tygodnie mijaly bezstresowo i bezbolowo :)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#136 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 października 2008 - 17:19

hej babeczki,kurcze jak mi brakuje tego babskiego...

ale super, że teraz jesteś <jupi></span> zawsze coś 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#137 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 października 2008 - 17:20

Witam popoludniowo.

Obiad zrobiony, zjedzony, naczynia umyte, pranie w pralce wiruje <praleczka1></span> , teraz zamierzam sie lenic, no i czas na relaks na BS :-)
Dołączona grafika

#138 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 października 2008 - 17:21

Kita ja też szykuje pranie...ale dziś już nie..pod koniec tygodnia ma być słoneczko wiec czekam aż wyschnie na polku :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#139 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 07 października 2008 - 17:22

witam babeczki....

mam chwile dla was moje piekne... dzis caly dzien zajety... wlasnie wrocilam z jazdy probnej autem rodzicow.. haha... w nic nie uderzylam wiec jest dobrze....

Madzia81 ciesze sie ze to jednka nie ta cukrzyca.. dobrze ze na strachu sie skonczylo... teraz tylko dbaj o siebie i malutka... i zdrowka ci zycze :) ojjj przepraszam WAM :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#140 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 października 2008 - 17:31

Miłego i spokojnego wtorku życzy pan R. ;-)

pan R. a kto to?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych