piękna pogoda dzisiaj była u mnie i bardzo ciepło było
w szkole do późna sie wymęczyłam
Napisano 07 października 2008 - 19:23
Napisano 07 października 2008 - 19:29
Napisano 07 października 2008 - 19:31
Napisano 07 października 2008 - 19:34
Napisano 07 października 2008 - 19:40
Napisano 07 października 2008 - 19:47
Napisano 07 października 2008 - 20:02
Napisano 07 października 2008 - 20:16
Napisano 07 października 2008 - 20:18
leniuszki z nasz Ta motywacja do ćwiczen czy basenu to podobnie jak u mnie ......... byłam dwa razy jakis miesiąc temu i na razie na basen mi sie nie chce
Napisano 07 października 2008 - 20:21
też prawdaale za chwile przez te wszystkie przygotowania, jak juz sie na dobre zaczna, to czasu tez nie bedizemy mialy za wiele ani glowy do tego
_________________
Napisano 07 października 2008 - 20:22
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych