Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[7.10.2oo8] WtoreK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#161 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:23

heja :) udało mi sie jeszcze wejsc na babski :)
piękna pogoda dzisiaj była u mnie i bardzo ciepło było :)
w szkole do późna sie wymęczyłam :P bog wie ile ten remont bedzie trwal :(

#162 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:29

A ja się witam wieczorowo ;)
Humor lepszy, bo i się wyspałam, i koniec dnia jakby nie patrzeć, ale za to kompletnie nie mogłam skupić się na nauce, a jutro z pewnością całego materiału nie nadrobię i się zastanawiam nad dniem wolnym...

#163 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:31

Elodi, heh ja już sobie za dużo wolnego narobiłam :P teraz musze nadrabiac zaległości :P

#164 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:34

krowka17, ja byłam chora przez cały tydzień jakby nie patrzeć, mam wymówkę, że się nawróciło, ale co nie przyjdę, to nie przyjdę - nie lubię strasznie opuszczać, no ale siła wyższa...

#165 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:34

pocwicz za mnie kochana jak masz tyle sil ;-)

juz poćwiczone :)

teraz jem jabłko i kapać sie ide
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#166 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:36

juz poćwiczone :)

brawo :!: zmeczona :?:
Dołączona grafika

#167 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:40

Dobry wieczór ;)
Witam wszystkich bardzo serdecznie tą wieczorową porą. Byłam na uczelni, olałam angielski (nie czułam powołania, by opowiadać lektorce jak mi minęły wakacje :P ). W końcu poszłam zapisać się na pazurki i umówiłam się z koleżanką na solarium (pierwszy raz w życiu :P ). W czwartek szykuje się imprezka studencka.
Dzień mi minął pozytywnie, poza tym, że strasznie sobie nogi pozdzierałam do krwi i chodzić nie mogę bo mam spuchnięte :P

#168 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:45

brawo :!:

<dziekujee></span> <dziekujee></span> <dziekujee></span>

zmeczona :?:

ani trochę

coraz bardziej mi sie to podoba <silka></span> <silka></span> <silka></span>

choc też chciałabym <plywak1></span> ale u mnie nie ma gdzie musze 30 km gnać

Alisekai, cześć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#169 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:47

Cześć asia21_87 :)
Tak się zastanawiam czy jogurt poziomkowy napocząć... :P

#170 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:00

chciałabym <plywak1></span> ale u mnie nie ma gdzie musze 30 km gnać

no i tu znowu klania sie moje lenistwo, bo ja mam basen nicale 10 min pieszo ode mnie, ale jakos tez nie mozemy sie wybrac :-( Ale postanowilam chociaz na ten aerobik chodzic teraz, a na basen na wiosne :-D
Dołączona grafika

#171 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:00

Kita, ale Ty masz fajnie, wszystko masz na miejscu
ja niestety nie :-?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#172 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:02

asia21_87, hej siora :*
Ja mam na miejscu niby też, ale czasu nie za dużo i chęci też nie... Chciałabym na tę siłownie chociaż chodzić, albo jakiś aerobik, ale ni ma :|

#173 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:05

Elodi, o siemka sisters :*

na areobik tez bym chciała, dziś nawet sobie potanczyłam z siostrą <tanczy7></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#174 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:11

ale Ty masz fajnie, wszystko masz na miejscu

no wlasnie wszystko na miejscu tylko mobilizacji brak <bezradny></span> , ale tak jest najczesciej, jak sie ma to sie tego nie docenia :-/
Dołączona grafika

#175 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:15

Jestem <hello></span>

Madziu81 uff jak dobrze , że juz sie szybko wyjasniło

;* ;*

Kita z Ta motywacja do ćwiczen czy basenu to podobnie jak u mnie ......... byłam dwa razy jakis miesiąc temu i na razie na basen mi sie nie chce <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#176 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:16

asia21_87, podylamy razem? :D

#177 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:17

Elodi, czemu nie :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#178 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:18

z Ta motywacja do ćwiczen czy basenu to podobnie jak u mnie ......... byłam dwa razy jakis miesiąc temu i na razie na basen mi sie nie chce <bezradny></span>

leniuszki z nas ;-) Ale czasu tez brakuje <bezradny></span> Przed slubem chcialbym sobie tak regularnie pochodzic na aerobik, ale za chwile przez te wszystkie przygotowania, jak juz sie na dobre zaczna, to czasu tez nie bedizemy mialy za wiele ani glowy do tego ;-)
Dołączona grafika

#179 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:21

ale za chwile przez te wszystkie przygotowania, jak juz sie na dobre zaczna, to czasu tez nie bedizemy mialy za wiele ani glowy do tego ;-)
_________________

też prawda :lol:

W ogóle końcówka roku zapowiada sie dla mnie pracowicie strasznie bo najpierw nauki potem to wesele kuzynki a na koniec wiadomo grudzien gdzie na poczcie pracy od groma a potem świeta i zleci ani sie obejrze a trzeba bedzie załatwiac do slubu cała resztę
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#180 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:22

yo yo yo

witam sie juz (albo dopiero) z domku :mrgreen:

Asiu a skad ty motywacje bierzesz?pozycz troche entuzjazmu do tych cwiczen,bo u mnie podobnie jak u Kity - mobilizacji brak :-P
niedawno mi sie umowa na silowni skonczyla i stwierdzilam,ze nie przedluzam bo przez rok czasu lacznie bylam tam moze ze 30 - 40 razy :mrgreen:

czekam az maz sie wypluma i chyba obejrzymy jakis filmik :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych