Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[7.10.2oo8] WtoreK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#1 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 października 2008 - 23:07

Już wtorek 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#2 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 06 października 2008 - 23:24

a gdzie sie wszyscy podziali ?? ... <hmm></span> no to ja też znikam ... miłego wtorku :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#3 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 06:58

Witam dziewszynki!
Zimno dzisiaj <zimnoo></span>
Mam nadzieję, że wkońcu wyjdzie słoneczko.
Jestem w Peru...

#4 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 06:58

witam się z Wami wtorkowo <hello></span>
ja juz w pracy <maniak></span>
dzis w miare dobry humor, bo wczoraj to jakis koszmar byl <zleee></span>
pogoda za oknem ok, tzn.dosyc cieplo, ale jakos dzis dlugo ciemno jest, ze chce sie spaciu <spie1></span>

#5 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:00

Witaj 666ilonka777,
Jak zwykle ciężko pracujesz?
Jestem w Peru...

#6 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:00

malutka-iwona, cześć
666ilonka777, cześć

witam również

u mnie też zimno
ale mysle ze pozniej to sloneczko bedzie teraz mgła nastała
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:02

asia21_87, cześć

mówią, że potem ma być ciepło
zobaczymy
Jestem w Peru...

#8 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:03

malutka-iwona, musi być
bo mnie jakaś chandra bierze :roll: :roll: :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:05

witajcie <hello></span>

asia21_87, co sie dzieje dlaczego taki kiepski humorek masz?

#10 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:07

malutka-iwona, tak tak pracy tyle, ze ho ho :mrgreen:

asia21_87, nie smuc sie, znajdz sobie jakies zajecie to pomaga, ja wczoraj mialam taki nastroj, wiec wiem jak to jest :-/

#11 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:08

Dzień dobry dziewczyny. ;-)

Miłego i spokojnego wtorku życzy pan R. ;-)

U mnie 3 stopnie brrrr, fajnie by było jeszcze wpaść pod ciepły kocyk no ale niestety. :->

a na lepszy humorek dla pań kwiatek :-P <rozyczka></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#12 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:10

asia21_87, kawka, ciastko i zobaczysz, że będzie lepiej :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-07, 08:11 ]
PdM, dzięki, wzamian dostaniesz piwo, ale wieczorem :-D
Jestem w Peru...

#13 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:12

oj nie wiem
wczoraj miałam kiepską sytuacje z A. ale dzis jest ok a ja dalej myślę :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:12

PdM, dziekujemy za kwiatka, tylko 3 stopnie :?: :shock: to albo u mnie jest tak cieplo, ale tylko mi jest tak cieplo

#15 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:13

asia21_87, mam nadzieje ze to nic takiego i ze jakos sie wszystko ulozy i wyjasni ;) <pocieszacz></span>

#16 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:14

asia21_87, mam nadzieje ze to nic takiego i ze jakos sie wszystko ulozy i wyjasni ;) <pocieszacz></span>

juz sie wszystko ułożyło
tylko wiesz te głupie myslenie zostaje dalej

PdM siemka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#17 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:15

te głupie myslenie zostaje dalej

no wiem wiem jak to jest bo ja ostatnio tez mam glupie mysli tylko nie mam pojecia jak to wyjasnic....

#18 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:19

Olciiia, wiesz wszystko sie wyjaśnia
tylko trzeba czasu :-)

a ten czas to może <bezradny></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#19 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:24

asia21_87, czasami sie zastanawiam po co to sie dzieje ale nie umiem odpowiedziec sobie na pytanie na ktore powinien odpowiedziec mi Tomek a z tym jest juz gorzej.... bo ta sprawa byla juz wyjasniona nie raz i obiecal ze sie zmieni a robi to dalej tyle ze teraz sie ukrywa - a to jeszcze gorsze.... :-(

nie wiem co robic.... <bezradny></span>

#20 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 07:28

obiecal ze sie zmieni

niestety, zawsze kończy się na obietnicach. Dorosłego faceta nie da się zmienić :-?
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych