[7.10.2oo8] WtoreK
#1
Napisano 06 października 2008 - 23:07
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#2
Napisano 06 października 2008 - 23:24
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#3
Napisano 07 października 2008 - 06:58
Zimno dzisiaj
Mam nadzieję, że wkońcu wyjdzie słoneczko.
#4
Napisano 07 października 2008 - 06:58
ja juz w pracy
dzis w miare dobry humor, bo wczoraj to jakis koszmar byl
pogoda za oknem ok, tzn.dosyc cieplo, ale jakos dzis dlugo ciemno jest, ze chce sie spaciu
#5
Napisano 07 października 2008 - 07:00
Jak zwykle ciężko pracujesz?
#7
Napisano 07 października 2008 - 07:02
mówią, że potem ma być ciepło
zobaczymy
#9
Napisano 07 października 2008 - 07:05
asia21_87, co sie dzieje dlaczego taki kiepski humorek masz?
#10
Napisano 07 października 2008 - 07:07
asia21_87, nie smuc sie, znajdz sobie jakies zajecie to pomaga, ja wczoraj mialam taki nastroj, wiec wiem jak to jest
#11
Napisano 07 października 2008 - 07:08
Miłego i spokojnego wtorku życzy pan R.
U mnie 3 stopnie brrrr, fajnie by było jeszcze wpaść pod ciepły kocyk no ale niestety. :->
a na lepszy humorek dla pań kwiatek
#12
Napisano 07 października 2008 - 07:10
[ Dodano: 2008-10-07, 08:11 ]
PdM, dzięki, wzamian dostaniesz piwo, ale wieczorem
#14
Napisano 07 października 2008 - 07:12
#15
Napisano 07 października 2008 - 07:13
#17
Napisano 07 października 2008 - 07:15
no wiem wiem jak to jest bo ja ostatnio tez mam glupie mysli tylko nie mam pojecia jak to wyjasnic....te głupie myslenie zostaje dalej
#19
Napisano 07 października 2008 - 07:24
nie wiem co robic....
#20
Napisano 07 października 2008 - 07:28
niestety, zawsze kończy się na obietnicach. Dorosłego faceta nie da się zmienićobiecal ze sie zmieni
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












