[7.10.2oo8] WtoreK
#182
Napisano 07 października 2008 - 20:26
a no to fajnie jak tak sobie razem chodzicie,moj L nie chcial ze mna chodzic bo stwierdzil,ze tam u mnie sprzet dla bab tylko i on nie ma tam co robicwiesz mój miał taki pomysł żeby pochodzić na siłownie i zapytał się mnie czy bede z nim chodzic powiedziałam ze tak, a co bede w domu robić
i tak chodzimy już 3 dzień
#185
Napisano 07 października 2008 - 21:17
Pół kuchni przeszukałam...i znalazłam, zaraz będę szamać...
Madzia81, cieszę się, że jest ok...ale glukoza paskudna, co?
#186
Napisano 07 października 2008 - 21:26
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#187
Napisano 07 października 2008 - 21:30
Ale pyszna jest...tym bardziej, że o tej porze...
#188
Napisano 07 października 2008 - 21:33
#189
Napisano 07 października 2008 - 21:39
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#190
Napisano 07 października 2008 - 21:45
bardzo bym chciala bo troche ruchu by sie przydalo
z Tomkiem gadalam chyba sie telepatycznie porozumiewalysmy
nie wytrzymalam i mu wszystko powiedzialam ze czytalam te maila itp...
i zaczol sie tlumaczyc i niby jakos nawet mialo to rece i nogi no nie wiem dlaczego moze jestem glupia ale wierze mu w to co mowil
a z drugiej strony gdyby nie to ze znalazlam kilka takich rozmow to nasz zwiazek jest boski
ale to co napisala Kahela chyba wezme sobie bardzo do serca
on musi byc o mnie zazdrosny
ogolnie dzisiaj ogladalismy baaardzo fajny film
Hancock naprawde rewrlacyjny chociaz na poczatku mi sie nie podobal.... ale dobrze ze przetrwalam pierwsze 15 minut bo poznie zaczxal sie swietny film...
polecam
#191
Napisano 07 października 2008 - 21:57
jak tam dzionek
teraz czas dla was ale nie za długo ... jutro zajęcia od rana właściwie pierwsze odpuszczam drugie też zjawie sie po południu ale i tak cza bedzie sie na uczenie rano wybrac
hmmm ... sama sie nie do końca rozumiem
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#192
Napisano 07 października 2008 - 22:00
Ja równieżsama sie nie do końca rozumiem
Witaj
#193
Napisano 07 października 2008 - 22:03
P.S. czyżbyś rano kawy nie wypiła
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#194
Napisano 07 października 2008 - 22:06
A no właśnie nie było czasu, bo wstałam 20 minut przed wyjściemczyżbyś rano kawy nie wypiła
Ja również, ale własnie ze względu na weekendja tam piątku wyczekuję
A ty na co?
#195
Napisano 07 października 2008 - 22:06
i ja też czekam na pt.Elodi, no to jak nic połowa tygodnia bedzie jutro za nami
ja tam piątku wyczekuję
i to nie ze względu na weekend
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#196
Napisano 07 października 2008 - 22:07
Ja żyję swoim mottem "Byle do piątku" i trzymam się tego od trzech lat.i ja też czekam na pt.
#197
Napisano 07 października 2008 - 22:11
ja ostatnio rekord pobiłam zbierając się (i wypijając kawę !!!)20 minut przed wyjściem
w 10 minut, ale jakoś nikt mi nie chce uwierzyć...a ja mam na to świadków
chodziłam jak zombie
a było wypić kawe ...nawet w 20 min sie da
a bo nadzieja umiera ostatnia albo co do mnie bardziej pasuje nadzieja matką głupich ... dlatego jestem sierotąA ty na co?
mam ciągle nadzieję że uda mi sie w końcu z M pogadać ...
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#198
Napisano 07 października 2008 - 22:13
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#199
Napisano 07 października 2008 - 22:14
Wiem, że to możliwe, bo również mi się zdarzyłow 10 minut, ale jakoś nikt mi nie chce uwierzyć...a ja mam na to świadków
Hmm, tak się ociągałam, że pewnie bym nie zdążyłaa było wypić kawe ...nawet w 20 min sie da
No, no, żebyś zaraz po dupsku nie dostała za te teksty :> Jak w coś mocno wierzysz, to się spełnia :]beznadziejny przypadek za mnie...
#200
Napisano 07 października 2008 - 22:15
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















