Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[7.10.2oo8] WtoreK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#181 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:24

Aniu, sama nie wiem
wiesz mój miał taki pomysł żeby pochodzić na siłownie i zapytał się mnie czy bede z nim chodzic powiedziałam ze tak, a co bede w domu robić
i tak chodzimy już 3 dzień
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#182 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:26

wiesz mój miał taki pomysł żeby pochodzić na siłownie i zapytał się mnie czy bede z nim chodzic powiedziałam ze tak, a co bede w domu robić
i tak chodzimy już 3 dzień

a no to fajnie jak tak sobie razem chodzicie,moj L nie chcial ze mna chodzic bo stwierdzil,ze tam u mnie sprzet dla bab tylko i on nie ma tam co robic <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#183 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:27

angik1683, u nas taka siłka wiesz bardziej wioskowa jest, to wiesz nikogo tam nie ma jak my jesteśmy
wiec totalny luzik
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#184 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:53

Ja juz uciekam spac, padnieta jestem, milej nocki wszystkim zycze <buzki></span>
Dołączona grafika

#185 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 21:17

Ale mi smaka narobilyście tym pisaniem o zupce chińskiej.....
Pół kuchni przeszukałam...i znalazłam, zaraz będę szamać... :mrgreen:

Madzia81, cieszę się, że jest ok...ale glukoza paskudna, co? ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#186 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 21:26

:-D heh właśnie mój brat też teraz wcina zupkę chińską, wszystkim jedzącym życzę smacznego :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#187 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 21:30

Karolina86, dzięki i smacznego dla brata.... :-D
Ale pyszna jest...tym bardziej, że o tej porze... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#188 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 21:33

Kahela, ja po @, a mimo to mam wilczy apetyt. Jak pomyślę, ile pyszności jest w lodówce, które mogę mieć na wyciągnięcie ręki... Ale za późno ;) A Tobie smacznego życzę :]

#189 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 21:39

Kahela, a dziękuje w imieniu brata, ja dorwałam się do chrupek kukurydzianych :-) hehElodi, ja mam zawsze przed @ taką ciogotę do jedzenia szczególnie do słodyczy :-) wtedy to ja zawsze unikam takich miejsc gdzie sa pokusy :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#190 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 października 2008 - 21:45

asia21_87, super :D a wiesz mysle ze to swietny pomysl zeby chodzic reazem na silke :D my wlasnie dzis dostalismy na zachete takie talony na caly dzien w takim centrum fitnesu i chcemy isc zobaczyc jak to wyglada i moze tez zaczniemy chodzic ;)
bardzo bym chciala bo troche ruchu by sie przydalo

z Tomkiem gadalam chyba sie telepatycznie porozumiewalysmy :P
nie wytrzymalam i mu wszystko powiedzialam ze czytalam te maila itp...
i zaczol sie tlumaczyc i niby jakos nawet mialo to rece i nogi no nie wiem dlaczego moze jestem glupia ale wierze mu w to co mowil
a z drugiej strony gdyby nie to ze znalazlam kilka takich rozmow to nasz zwiazek jest boski :P mysle ze nie znalazlabym innego tak kochanego :P

ale to co napisala Kahela chyba wezme sobie bardzo do serca :!:
on musi byc o mnie zazdrosny :mrgreen: jeszcze nie wiem co wymysle ale na pewno sie dowiecie :P

ogolnie dzisiaj ogladalismy baaardzo fajny film :!:
Hancock naprawde rewrlacyjny chociaz na poczatku mi sie nie podobal.... ale dobrze ze przetrwalam pierwsze 15 minut bo poznie zaczxal sie swietny film...

polecam :!: :!:

#191 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 października 2008 - 21:57

<hello></span>

jak tam dzionek :) smiechawe złapałam ze heeeej ;P bo jak wytłumaczyć w domu że dziekanatu nie zamykają o 15 tylko o 21 ... ??? <umieraam></span>

teraz czas dla was ale nie za długo ... jutro zajęcia od rana właściwie pierwsze odpuszczam drugie też zjawie sie po południu ale i tak cza bedzie sie na uczenie rano wybrac <bezradny></span>

hmmm ... sama sie nie do końca rozumiem <hmm></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#192 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:00

sama sie nie do końca rozumiem <hmm></span>

Ja również :P
Witaj :) Ja właśnie zbieram sie powoli na jakieś spanie, bo jutro z rana włoski trzeba umyć i wypić obowiązkowo kawę! Dzisiaj nie do życia byłam... Szczerze mówiąc mam już dość tego tygodnia, a jutro środa... To moje marudzenie :P

#193 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:03

Elodi, no to jak nic połowa tygodnia bedzie jutro za nami :D ja tam piątku wyczekuję :) i to nie ze względu na weekend ;)

P.S. czyżbyś rano kawy nie wypiła ??? jak to tak ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#194 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:06

czyżbyś rano kawy nie wypiła ???

A no właśnie nie było czasu, bo wstałam 20 minut przed wyjściem :P I potem chodziłam jak zombie. A jak już przyszlam do domu to kawa nic mi nie pomogła, tylko zaraz kima i przez 3h mnie nie było...

ja tam piątku wyczekuję :)

Ja również, ale własnie ze względu na weekend :)
A ty na co? :D

#195 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:06

Elodi, no to jak nic połowa tygodnia bedzie jutro za nami :D ja tam piątku wyczekuję :) i to nie ze względu na weekend ;)

i ja też czekam na pt.

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#196 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:07

i ja też czekam na pt.

Ja żyję swoim mottem "Byle do piątku" i trzymam się tego od trzech lat.

#197 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:11

20 minut przed wyjściem

ja ostatnio rekord pobiłam zbierając się (i wypijając kawę !!!)
w 10 minut, ale jakoś nikt mi nie chce uwierzyć...a ja mam na to świadków :mrgreen:

chodziłam jak zombie
a było wypić kawe ...nawet w 20 min sie da

A ty na co?

a bo nadzieja umiera ostatnia albo co do mnie bardziej pasuje nadzieja matką głupich ... dlatego jestem sierotą ;)
mam ciągle nadzieję że uda mi sie w końcu z M pogadać ... :roll: wiem ... beznadziejny przypadek za mnie... <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#198 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:13

Ba pt. jak dla mnie najlepszy dzień w tygod. potem sobota(zawsze coś się dzieje) i środa bo to oznacza pół tygod. w d..... :mrgreen: heh

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#199 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:14

w 10 minut, ale jakoś nikt mi nie chce uwierzyć...a ja mam na to świadków :mrgreen:

Wiem, że to możliwe, bo również mi się zdarzyło ;)

a było wypić kawe ...nawet w 20 min sie da

Hmm, tak się ociągałam, że pewnie bym nie zdążyła :P

beznadziejny przypadek za mnie... <bezradny></span>

No, no, żebyś zaraz po dupsku nie dostała za te teksty :> Jak w coś mocno wierzysz, to się spełnia :]

#200 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:15

Karolina86, każdy dzień dobry poza poniedziałkiem, wtorkiem, środączwartkiem, połową piątku :mrgreen: jak byłam mała to marzyłam żeby wakacje trwały 10 miesięcy a szkoła 2 ... teraz mam podobnie tylko że z tygodniem ... :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych