Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[7.10.2oo8] WtoreK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#81 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:57

nie wiem co brałas ale powera to miałas niezłego

no mój power to mój mąż który siedział przed kompem i powiedział że mi nie pomoże bo jest zmęczony po pracy....
Ja dźwigałam, on grał, a potem poszedł na siłownię :shock:
Mógł poćwiczyć przy meblach, nie..?
A PdM się dziwi, że miałam ochotę go strzelić... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#82 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:57

cerrata, znowu wymyślasz... ;-)


e-e

:P

cerrata, nie będę się licytować, ale... :-P

to rób takie rzeczy codziennie ;-)

poza tym, przesuwanie to co innego niż przenoszenie :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#83 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:00

cerrata, ja nie przesuwałam, tylko przestawiałam :-P
raz jeden bok, raz drugi, raz jeden, raz drugi...robota głupiego!

Idę tą kawę sobie zaparzyć, bo nie mogę odejść od kompa... :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#84 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:05

tylko przestawiałam :-P

ale nie nosiłaś :P

hehe

bo nie mogę odejść od kompa... :-D

ja też, a do pracy za chwilę.......
nie ma mnie tu i nie będzie.

#85 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:10

cerrata, to wpadnij po pracy... ;-)
na plotki...
na czata...
może strus znowu radio zapuści na czacie...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#86 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:12

Kahela, nie wiem czy dam radę
kończę po 20:00
zabieram się za robienie kalendarza
Jakąś ramkę muszę zrobić
mam drewienko na podstawkę
Przecież nie zwiążę tasiemką jak tam motory są itd, to muszę kupić takie... sruby :P nie wiem jak one się nazywają :P

...
eee nie ważne :P
zrobię zdjęcia jak będzie gotowe :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#87 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:13

zrobię zdjęcia jak będzie gotowe

koniecznie, bo zapowiada się nieźle.
Bardzo mi sie podoba że ten kalendarz taki...surowy :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#88 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:15

no mi też bardzo dobry pomysł. ;-)

Kahela może po małym forumowym piwku? <piwo></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#89 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:17

może po małym forumowym piwku?

chętnie, ale później...
Spadam, żeby ogarnąć to moje pobojowisko po przemeblowaniu :-P
Wpadnę później...
Miłego dnia :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#90 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:21

okey to do później, też zwijam żagiel. :mrgreen:

miłego. 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#91 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:42

Witam wszystkie Forumki i Forumków :-P
Ja włąśnie skończyłąm śniadanko, zjadłam bułkę serówkę * 2 i słodką bułkę z jabłkiem, kurcze odkad nie palę to takie śniadania to standard :-/ Mam nadzieję ze nie utyję hihih, jest tam ktoś jeszcze?
<hello></span>

<ookk>


#92 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:50

Witaj Roxi,
ja też podjadam, ale już drugie śniadanie :mrgreen:
Jestem w Peru...

#93 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:09

Własnie sie dowiedziałam , że to wesele które w mojej rodzinie będzie w listopadzie związane jest z tym , że moja kozynka w ciazy jest .............

Zaraz zmykam do pracy ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#94 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:10

malutka-iwona, kurcze chyba pojdę po zupkę chińską, ja jestem miłośniczką tych zupek, wiem że są niezdrowe ale co tu zrobuić <bezradny></span>

<ookk>


#95 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:11

pojdę po zupkę chińską, ja jestem miłośniczką tych zupek

tez bardzo lubię :lol: :lol: chcoiaz kiedys był czas , że codziennie była obowiązkowo teraz troche rzadziej
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#96 lowca_motyli

lowca_motyli
  • Użytkownik
  • 360 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:13

kurcze chyba pojdę po zupkę chińską, ja jestem miłośniczką tych zupek, wiem że są niezdrowe ale co tu zrobuić


ja po jedzeniu codziennie przez jakieś pół roku takich zupek tylko je widze i mi sie niedobrze robi... ;-)
"Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy." Andrzej Klawitter

#97 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:29

lowca_motyli, calineczka, Bo mam takiego pypcia, tylko że nie wiem na co się zdecydować tylko ta zupka mi do głowy przychodzi, a może Wy coś zaproponujecie? :-P

[ Dodano: 2008-10-07, 12:32 ]
A propos pogody, bo wcześniej o niej była rozmowa, to dziś ma być jeszcze lipnie na dworze (np. u mnie pada) ale za to jutro pięknie ponoć łoneczko i 16 stopni w Polsce centralnej, że już o weekendzie nie będę wspominać <jupi></span> z reasztą sami zobaczcie :
http://pogoda.onet.pl/miasta.html

<ookk>


#98 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:36

ja jestem miłośniczką tych zupek

ja też lubię. Jak pracowałam, to wcinałam je codziennie. Teraz raczej sobie gotuję (najchętniej pomidorówkę), ale na wszelki wypadek, zawsze mam jedną w szufladzie :mrgreen:
Jestem w Peru...

#99 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:41

hej.
trochę mnie nie było. ostatnie dni nie należały do najprzyjemniejszych. wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem cukrzycy ciążowej. miałam zły wynik po wypiciu glukozy i gin mnie wysłał na diagnostykę. dużo stresu, nerwów :-/ zakończyło się tylko na strachu. cukrzycy nie mam :) mogę jeść wszystko, na co mam ochotę :)
ale problemem jest i tak skrócona dość mocno szyjka macicy :-/ dostałam już więcej leków, dużo odpoczywam. ale nie wiem, czy muszę tylko leżeć, czy mogę trochę siedzieć, trochę się po mieszkaniu pokrzątać...do swojego gina idę 16 października i wtedy będę wiedzieć więcej.

ale najważniejsze, że malutka zdrowo rośnie :) ma 900g :) i widziałam na usg jak mnie kopała :) ruchliwa ta moja córcia bardzo :)

no i tak to. nastawiam się już na robienie większości zakupów dla Małej na allegro, bo wiem, że włóczenie się po sklepach jest niewskazane.
i tak chciałabym przyspieszyć czas. do 36 tygodnia chociaż. a potem niech się dzieje co chce.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#100 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:44

Madzia81, Dobrze, że się wszystko ułożyło <pocieszacz></span> bardzo mnie to cieszy ;-)

[ Dodano: 2008-10-07, 12:46 ]

najchętniej pomidorówkę


To moja ulubiona zupa, no i też już mi sie nie raz zdarzyło, że D. ja ugotowałąm takie wieelki gar, który w większościa sama zjadłam, ale teraz D. nie ma więc siedzę w domu, a tam mama gotuje i dawno już pomidorówki nie było :/

<ookk>





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych