Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[7.10.2oo8] WtoreK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#101 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:47

Madzia81, ciesze sie ze wszystko ok i ze skonczylo sie tylko na strachu :->
Wszystko bedzie dobrze tylko wypoczywaj duzo i dbaj o siebie i o córe :->
Dołączona grafika

#102 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:48

Madzia81, milo, ze wpadlas, a dzis to nawet zastanawialy sie dziewczyny co z Toba, bo dlugo nic nie pisalas. Dobrze, ze z dzidzia wszystko ok, na pewno bedzie wszystko w porzadku, trzymamy kciuki ;-)

#103 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:50

Madzia81 jaka ulga, że nie masz cukrzycy ciążowej :-)

to też dobra wiadomość, że dzidzia rośnie zrdowo :-D
a jak Cię malutka kopie to szczęście wielkie - niech kopie mocniej :-D
dużo cierpliwości Ci życzę i zdrówka do szczęśliwego rozwiązania - będzie dobrze <przytul></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#104 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 października 2008 - 11:54

Madzia81, jak dobrze, ze wykluczono cukrzyce ciazowa, odpoczywaj kochana, dzidzia najwazniejsza, super, ze rosnie zdrowo, oby tak do porodu...no i po porodzie oczywiscie tez :-) . Trzymajcie sie ksiezniczki ;*
Dołączona grafika

#105 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 07 października 2008 - 12:04

Madzia81, miło że napisałaś tęskniłyśmy tu za tobą :-) ciesze sie że nie masz cukrzycy nie martw sie będzie dobrze .... musi być :*taki oglądanie dziecka przez usg jest strasznie wciągające a maleństwa na nich tak fajnie wyglądają :-) .... jej jaka ona musi być słodka :-) moja siostra była na 3d usg i nagrała sobie filmik i potem aż do porodu oglądała sobie często głaskając brzuszek :-) posyłam gorącego buziaczka małej książnice i jej mamusi :* trzymacie sie cieplutko i dbajcie o siebie :*

dobra wracam do roboty bo muszę wszytko zrobić dziś jutro idę pierwszy dzień do pracy z tym chłopcem autystycznym zobaczymy jak będzie :-)

#106 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 12:28

Kupiłam sobie jednak gorący kubek, włąśnie pomidorowa, i słonecznik, ale i tak czuję jakiś niedosyt... :-/

<ookk>


#107 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 października 2008 - 12:35

Roxi, ja też wcinam pomidorówkę :mrgreen:
Muszę upiec jakieś ciasto a zbytnio tego nie pubię :-/
Jestem w Peru...

#108 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 12:39

raz w życiu upiekłam ciasto, hahaha, ciasto czekoladowe bardzo proste, ale nie pamiętaj już jak się je dokłądnie robiło, hihihi, ale zakalca nie było, teraz planuję strogonowa zrobić mojemu lubemu, jak wróci, czyli w piątek. :lol:

<ookk>


#109 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 października 2008 - 12:56

A ja zaraz obiadek gotuje :mrgreen: Musze miesko rozmrozic.

#110 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:05

Boszzzz ja już tu jestem 4,3 godz!!!!! kiedy to minęło:) dobrze że w pracy luzy :mrgreen:

<ookk>


#111 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:14

Roxi, ja tez mam luzy w pracy dlatego mam czas na BS

#112 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:18

666ilonka777, czym się zjamujesz? gdzie pracjesz?

<ookk>


#113 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:23

Roxi, pracownik administracyjny w starostwie, ale w takim dziale, ze kompletnie nic sie nie dzieje :-/ stad te luzy :mrgreen:

#114 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:27

no to fajnie i na państwowej posadce:)

<ookk>


#115 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:30

Roxi, niby fajnie niby nie, wszyscy mowia:"fajnie masz, malo robisz, niczym sie nie martwisz", ale ja wolalabym cos jednak wiecej porobic, bo jak sie tak siedzi bezczynnie to naprawde nieraz ciezko wytrzymac te 8 godzin :-?

#116 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:40

Witam się popołudniowo ;) :*
Strasznie męczący dla mnie dzień, jestem kompletnie niewyspana, więc i bez drzemki się za jakieś 30 minut nie obejdzie. Wszystko mnie dziś denerwuje, każdy głos, prośba. Niech ten wtorek się skończy ;/

#117 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 13:58

hej Elodiusz :-P <rozyczka></span>

to chyba tyle bo dzisiaj strasznie nerwowa jesteś. ;)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#118 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:02

Kwiatek miły na poprawę humoru :P Ale dokończę kawę i na BSie do wieczora lub do jutra mnie nie będzie. Pewnie kima i nauka, bleh.

#119 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:03

Witam i o zdrowię pytam :mrgreen: heh

a u mnie jakoś dzisiaj very nice, pogoda piękna oby tak do końca dnia a najlepiej tygodnia :mrgreen:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#120 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 07 października 2008 - 14:03

Witam i ja :->

Elodi Nie Ty jedna dzisiaj jesteś taka ;-) ja tez cały dzień spie z otwartymi oczami.. może dlatego, ze sie nie wyspalam i rano juz czasu nie mialam na kawe :->
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych