[7.10.2oo8] WtoreK
#102
Napisano 07 października 2008 - 11:48
#103
Napisano 07 października 2008 - 11:50
to też dobra wiadomość, że dzidzia rośnie zrdowo
a jak Cię malutka kopie to szczęście wielkie - niech kopie mocniej
dużo cierpliwości Ci życzę i zdrówka do szczęśliwego rozwiązania - będzie dobrze
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#105
Napisano 07 października 2008 - 12:04
dobra wracam do roboty bo muszę wszytko zrobić dziś jutro idę pierwszy dzień do pracy z tym chłopcem autystycznym zobaczymy jak będzie
#106
Napisano 07 października 2008 - 12:28
#107
Napisano 07 października 2008 - 12:35
Muszę upiec jakieś ciasto a zbytnio tego nie pubię
#108
Napisano 07 października 2008 - 12:39
#109
Napisano 07 października 2008 - 12:56
#110
Napisano 07 października 2008 - 13:05
#111
Napisano 07 października 2008 - 13:14
#112
Napisano 07 października 2008 - 13:18
#113
Napisano 07 października 2008 - 13:23
#114
Napisano 07 października 2008 - 13:27
#115
Napisano 07 października 2008 - 13:30
#116
Napisano 07 października 2008 - 13:40
Strasznie męczący dla mnie dzień, jestem kompletnie niewyspana, więc i bez drzemki się za jakieś 30 minut nie obejdzie. Wszystko mnie dziś denerwuje, każdy głos, prośba. Niech ten wtorek się skończy
#117
Napisano 07 października 2008 - 13:58
to chyba tyle bo dzisiaj strasznie nerwowa jesteś.
#118
Napisano 07 października 2008 - 14:02
Kwiatek miły na poprawę humoru
#119
Napisano 07 października 2008 - 14:03
a u mnie jakoś dzisiaj very nice, pogoda piękna oby tak do końca dnia a najlepiej tygodnia
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#120
Napisano 07 października 2008 - 14:03
Elodi Nie Ty jedna dzisiaj jesteś taka

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










