Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[7.10.2oo8] WtoreK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#61 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:38

PdM, naprawde jest ladna :-D


no przecież wiem. :lol: ;-) ale wiesz jak to z kobietami... marudzenie i wymyślanie im ciągle w głowie. :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#62 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:40

Dołaczam do grona wcinających sniadanko :lol:

Kahela te meble to nowe czy tylko przestawiałas bo nie nie doczytałam wczesniej :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#63 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:41

ja na chwilke,

kurcze mam nawał w pracy nie mam czasu z wami posiedzieć :-(
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#64 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:42

calineczka, A to tez smacznego ;-)

#65 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:42

Mirabelka__22, wiem, zauważyłam... ;-)

Idę sobie kawkę strzelić (jeszcze jedną) bo piłam rano parzoną i się nie napiłam ;-)
Muszę skoczyć do sklepu, bo mi się moja rozpuszczałka skończyła, a w sklepie obok mojego domu nie maję takiej jaką ja piję i muszę lecieć na wiochę....
To zrobię to później, idę sobie zrobić zwykłą..

A w ogóle 1 klawisz mi się wykrzywił w lapku... <hmm></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#66 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:42

calineczka, przestawianie mebli to hobby Jagody. ;)

hej cerratka :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#67 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:42

calineczka, A to tez smacznego

<dziekujee></span> <dziekujee></span> <dziekujee></span>


asia21_87, miłej pracy :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#68 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:42

o śniadanko...

trzeba by coś zjeść ;-)
chyba nie zdążę, bo znając życie będę tu siedziała ryzykując spóźnienie do pracy :P

[ Dodano: 2008-10-07, 10:43 ]

hej cerratka :-P

o!
jestem w szoku :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#69 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:44

cerrata, jesli masz Microspoft office to mozesz to importowac jako pdf, powinno wszystko wyjsc.

#70 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:45

o!
jestem w szoku :P


oho że niby co!? zawsze się z Tobą witam co to za wymyślanie!? :lol:

Jagoda weź mi kup snikersa. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#71 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:45

calineczka, nie, nie nowe, stare przestawiałam i rozkręcałam i w ogóle...
Uwielbiam przemeblowania, tylko że muszę to robić sama, bo nikt inny nie ma takiego jobla... :-P
Troszkę się nadźwigałam wczoraj...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#72 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:47

cerrata, jesli masz Microspoft office to mozesz to importowac jako pdf, powinno wszystko wyjsc.

ee nie będę kombinowała, mamuśka zeskanowala i mi wysłała na pocztę
jest dobrze
nie ma tylko tych kresek w środku :P
ramka jest ;-)

wygląda dobrze :)



zawsze się z Tobą witam co to za wymyślanie!? :lol:

bo "nikt mnie nie zauważył :( :( :( "

:P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#73 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:48

bo "nikt mnie nie zauważył :( :( :(

co za pipka <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#74 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:48

Troszkę się nadźwigałam wczoraj...

ja codziennie się nadźwiguję :P
Radek wczoraj znosił skrzynki z owocami i warzywami do środka sklepu jak już zamykaliśmy.. i pyta "Ty to sama codziennie nosisz? :shock: "

wbrew pozorom trochę to warzy.. pełna skrzynia jabłek, 30-40 kg, mam takich 10 lub i więcej :P


cerrata napisał/a:
bo "nikt mnie nie zauważył :( :( :(
co za pipka <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

rasowa
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#75 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:50

bo "nikt mnie nie zauważył :( :( :( "

:P


widzisz a na mnie zawsze możesz liczyć :mrgreen:

Kahela czytaj co do Ciebie pisze! ;)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#76 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:52

widzisz a na mnie zawsze możesz liczyć :mrgreen:

z krową też się tak witasz? :P
bo ona zawsze pisze że "nikt jej nie zauważył :( :( :( :( "

a jak słyszę 'Mój D' to mnie skręca :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#77 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:53

cerrata, znowu wymyślasz... ;-)

rób ten kalendarz rasowa cerratko. :-D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#78 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:53

cerrata, nie będę się licytować, ale... :-P
Ja wczoraj przestawiałam 2 komody i szafkę pod telewizor, naszą kanape w inne miejsce, biurko i fotele tez.
Wyrzuciłam materac na którym spaliśmy, ale żeby go wynieść z pokoju musiałam najpierw z korytarza wynieść dużą szafę na ciuchy do innego pomieszczenia bo nie przelazłabym z materacem...
Po wyniesieniu materaca musiałam spowrotem przestawić szafę do korytarza, potem u siebie przestawiałam kanapę...i jeszcze 80litrowe akwarium pełne wody bo ie chciało mi się odlewać...
Masakra!
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#79 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:54

Kahela, nie wiem co brałas ale powera to miałas niezłego <ookk></span> <ookk></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#80 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:55

Czytam PdM, ale do sklepu idę za godzinę dopiero...albo dwie... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych