zawsze wiesz kończy się na tym, że jednak bardzo go kocham i chcę z nim byc i mieszkac, ale te głupie rozkimny moje mnie rozwalają...
[02.10.2008] Czwarteczek
#141
Napisano 02 października 2008 - 18:46
zawsze wiesz kończy się na tym, że jednak bardzo go kocham i chcę z nim byc i mieszkac, ale te głupie rozkimny moje mnie rozwalają...
#142
Napisano 02 października 2008 - 18:46
#145
Napisano 02 października 2008 - 18:50
wróciłam dopiero do domku
strzyżenie mi sie udało choc pare błedów malutkich było ale jest ok
#147
Napisano 02 października 2008 - 18:53
asia21_87, może krzyżóweczki albo sudoku, hehe
#148
Napisano 02 października 2008 - 18:54
dzis byl baaardzo mily dzionek Tomek zaprosil mnie na obiadek do restauracji
bylo baaardzo milo
a teraz mamy zamiar spedzic mily wieczorek bo kupilismy sobie takie wielkie Puzzle
i chcemy je ukladac
a jutro mamy wolne bo jest swieto zjedmoczenia berlina i obalenia muru berlinskiego
#150
Napisano 02 października 2008 - 18:55
#151
Napisano 02 października 2008 - 18:57
a teraz mamy zamiar spedzic mily wieczorek bo kupilismy sobie takie wielkie Puzzle
i chcemy je ukladac
Jak ja bym chciała taki sobie wieczorek z K. zrobić... dla niego pewnie to dziecinne i by mnie wyśmiał chyba
a jutro mamy wolne
To sobie będziemy na pogaduchach plotkować
#152
Napisano 02 października 2008 - 18:57
Super, ze taki mily dzionek mieliscie i na dodatek jutro wolne
My w sobote na wesele sie wybieramy i zamierzamy tak zabalowac, ze w poniedzialek sobie wolne robimy
#155
Napisano 02 października 2008 - 18:59
to pewnie będziesz w domu oblewać z T.obalenia muru berlinskiego
a była jakaś szczególna okazja na obiadek w restauracji?
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#157
Napisano 02 października 2008 - 19:00
po skonczonych trzech latach użerania sie z bardziej lub mniej rozgarnietymi prowadzącymi ... chyba znalazłam coś co mi odpowiada
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#158
Napisano 02 października 2008 - 19:00
wiadomkaTo sobie będziemy na pogaduchach plotkować
wiem wszyscy mowia ze puzzle sa dziecinne ale ja je lubie a z reszta nie ukladalam ich od chyba 10 lat
KITA wiem bo ja tez musze WLOSKI UMYC
asia21_87, to wy sobie remoncik robicie ? super
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











