Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.10.2008] Czwarteczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
330 odpowiedzi w tym temacie

#141 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:46

Elodi, my powoli przygotowujemy się do zamieszkania razem i przychodzą te rozkminy czy to ten itp...
zawsze wiesz kończy się na tym, że jednak bardzo go kocham i chcę z nim byc i mieszkac, ale te głupie rozkimny moje mnie rozwalają...
:-?
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#142 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:46

A ja mam taki problem, bo mam prace inzynierska, rysunek w AutoCadzie a nie mamy zajec takich wogole.. Bo tak pozmieniali. I pojde chyba jutro dopromotora, nie wiem czy mi temat zmieni, czy co.. <bezradny></span> Niebardzo wiem co teraz robic. Bez sensu zebym sama sie programu uczyla. Jak sadzicie?

#143 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:47

Kita, witaj Kochana :*

szkoda ze lecisz już , bo mi sie nudziło :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#144 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:49

asia21_87, czesc slonko, bede wpadac co jakis czas, zaraz Ci jakies zajecie wymyslimy ;> <tancza3></span>
Dołączona grafika

#145 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:50

hello :)
wróciłam dopiero do domku :) spędziłam miło troche czasu z D :) :*
strzyżenie mi sie udało choc pare błedów malutkich było ale jest ok :)

#146 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:52

Kita, no wpadaj wpadaj

ja sie nudze bo mój remont kuchni robi


a ja siedze i czekam az skończy i zrobie mu kolacje
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#147 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:53

krowka17, cześć :)

asia21_87, może krzyżóweczki albo sudoku, hehe :P Za 20 min. "Na Wspólnej" ;)

#148 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:54

hej dziewczynki :* i chlopczynki ;* :P

dzis byl baaardzo mily dzionek Tomek zaprosil mnie na obiadek do restauracji :P
bylo baaardzo milo <love></span> <serduszka></span>
a teraz mamy zamiar spedzic mily wieczorek bo kupilismy sobie takie wielkie Puzzle :P
i chcemy je ukladac :mrgreen:

a jutro mamy wolne bo jest swieto zjedmoczenia berlina i obalenia muru berlinskiego <jupi></span> nie idziemy do pracy jupi :mrgreen: :!:

#149 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:54

Elodi, nie wole nie
jakos teraz nie mam glowy do myslenia

kurcze i zgłodniałam :-?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#150 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:55

asia21_87, fajnie, ale taki totalny remont z nowymi meblami czy np. malowanie tylko. Tak czy siak fajnie, ze mozecie cos zmienic, my w wynajmowanym mieszkaniu, to nie bardzo mozemy sobie pozwolic na to co chcemy <bezradny></span> . Ale po slubie zabieramy sie za szukanie wlasnego mieskzanka :-D
Dołączona grafika

#151 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:57

a teraz mamy zamiar spedzic mily wieczorek bo kupilismy sobie takie wielkie Puzzle :P
i chcemy je ukladac :mrgreen:


Jak ja bym chciała taki sobie wieczorek z K. zrobić... dla niego pewnie to dziecinne i by mnie wyśmiał chyba :roll:

a jutro mamy wolne


To sobie będziemy na pogaduchach plotkować :D

#152 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:57

Olciiia, czeeeeeesc :!: :!: :!: zgadnij jaka czynnosc mnie czeka dzisiaj, do ktorej zaczynam sie przymierzac :?: ;>

Super, ze taki mily dzionek mieliscie i na dodatek jutro wolne <dreams></span>

My w sobote na wesele sie wybieramy i zamierzamy tak zabalowac, ze w poniedzialek sobie wolne robimy <jupi></span> . Taki jeden wolny dizen a jak cieszy :mrgreen:
Dołączona grafika

#153 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:57

Kita, wiesz to jest tak
mój A. pomalował najpierw kuchnie oczywiescie tata mu pomógł
a teraz wstawiaja nowe meble z drewna normalnie ładne

kiedys zrobie zdjecia i wam wastawie

bo mój A. jest w ogóle stolarzem i dlatego tak z cała z drewna

Ola cześć laska :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#154 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:58

Gooooooooooool :!: :!: :!:
Dołączona grafika

#155 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:59

obalenia muru berlinskiego

to pewnie będziesz w domu oblewać z T. :mrgreen:

a była jakaś szczególna okazja na obiadek w restauracji? :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#156 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 18:59

asia21_87, ja uwielbiam drewno, piekna musi byc ta wasz kuchnia, nie moge sie fotek doczekac :mrgreen:
Dołączona grafika

#157 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:00

czeeesc :) nadrobiłam zaległości w czytaniu :)

po skonczonych trzech latach użerania sie z bardziej lub mniej rozgarnietymi prowadzącymi ... chyba znalazłam coś co mi odpowiada :) szkoda ze tak późno no ale ... całkiem możliwe że po prostu trafiłam na fajnego wykładowce po prostu. w każdym badx razie jestem zadowolona z dzisiejszych zajęć :arrow: ciekawe były :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#158 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:00

To sobie będziemy na pogaduchach plotkować :D

wiadomka

wiem wszyscy mowia ze puzzle sa dziecinne ale ja je lubie a z reszta nie ukladalam ich od chyba 10 lat :P

KITA wiem bo ja tez musze WLOSKI UMYC :P :mrgreen: :mrgreen: no ja jeszcze troche poczekam bo na razie mi si enie chce moze za godzinke :P :lol:

asia21_87, to wy sobie remoncik robicie ? super :mrgreen:

#159 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:01

Kita, jak bedzie juz gotowa to na pewno popstrykam fotek i sie pochwalę


Gooooooooooool :!: :!: :!:

a ten gol rozumiem dla poznania

[ Dodano: 2008-10-02, 20:01 ]
nie(d)oceniona, cześć


asia21_87, to wy sobie remoncik robicie ? super :mrgreen:

no taki tam wiesz odświeżenia kuchni he he
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#160 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:02

Olciiia, ja za to musze sie zabrac za chwile, bo jutro troche wczesniej do pracy jade :-/ , wiec wczesniej wstac musze a co za tym idzie wczesniej spac trzeba isc :mrgreen:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych