właśnie przełączyłam na ten mecz...myślałam, że będe oglądać Barwy szczęscia a tu ni ma bo meczP.S. dogrywka
![]()
haha kara
Napisano 02 października 2008 - 19:15
właśnie przełączyłam na ten mecz...myślałam, że będe oglądać Barwy szczęscia a tu ni ma bo meczP.S. dogrywka
![]()
Napisano 02 października 2008 - 19:17
Napisano 02 października 2008 - 19:17
Napisano 02 października 2008 - 19:18
Napisano 02 października 2008 - 19:19
Napisano 02 października 2008 - 19:19
Napisano 02 października 2008 - 19:20
Napisano 02 października 2008 - 19:20
PdM a oglądaj sobie chłopcze oglądaj
![]()
![]()
![]()
![]()
kibicuj, kibicuj
Napisano 02 października 2008 - 19:21
Napisano 02 października 2008 - 19:23
a jak postawileskupon już wlazł
![]()
Kurde, 3;2
Napisano 02 października 2008 - 19:25
Donn oglądaj oglądaj.
Napisano 02 października 2008 - 19:26
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych