będe potem miała o czym z Tobą porozmawaić na gg
![]()
no no no ;> ;>Donn, o Lechu nie będziemy rozmawiać
Napisano 02 października 2008 - 19:27
hehe no cóż mamy zrobić...Nie moge na forum o meczach w domu mecze masakra ide stąd
![]()
Napisano 02 października 2008 - 19:27
będe potem miała o czym z Tobą porozmawaić na gg
no no no ;> ;>Donn, o Lechu nie będziemy rozmawiać
Napisano 02 października 2008 - 19:29
a o czym? :->Donn, o Lechu nie będziemy rozmawiać
Napisano 02 października 2008 - 19:29
Napisano 02 października 2008 - 19:29
Widze , że romansik sie kroi Pdm, Donn ;> ;> przyznać się
![]()
jakies rozmowy na gg co to w ogole ma znaczyć
![]()
Napisano 02 października 2008 - 19:30
Napisano 02 października 2008 - 19:30
Napisano 02 października 2008 - 19:31
Napisano 02 października 2008 - 19:32
0.o nic mi o tym nie wiadomo....calineczka, to mój brat
Napisano 02 października 2008 - 19:33
Napisano 02 października 2008 - 19:34
Napisano 02 października 2008 - 19:34
Napisano 02 października 2008 - 19:36
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych