no i Lech wydymał Austrie W. brawo.
[02.10.2008] Czwarteczek
#242
Napisano 02 października 2008 - 19:49
chyba dla Polski skoro u mnie się tak ciesządla kogo
#243
Napisano 02 października 2008 - 19:49
lekko chora ale juz sie grzeję w domku i mam net
#244
Napisano 02 października 2008 - 19:49
#245
Napisano 02 października 2008 - 19:50
nie mam pojęciadla kogoznów gol
![]()
hehe
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#246
Napisano 02 października 2008 - 19:50
ja dopiero wrocilam z pracy
kupilam dla siebie i dla MEZA
co tu sie kreci na tych pogaduchach,co?romanse w rodzinie,grube portfele i nie wiadomo co jeszcze,pijanstwo w bialy dzien, balagan normalnie
macie jeszcze jakies piwko?
#248
Napisano 02 października 2008 - 19:51
a swoja droga to jest jakis zart
#250
Napisano 02 października 2008 - 19:51
#251
Napisano 02 października 2008 - 19:52
#252
Napisano 02 października 2008 - 19:53
pijemy kazdego dnia aktimeli
Nie chce mi sie wierzyc że to pomaga :>
#253
Napisano 02 października 2008 - 19:53
#254
Napisano 02 października 2008 - 19:53
Wpadłam na chwilkę, ,bo akurat oglądamy z dziewczynami Piratów z Karaibów...po raz nie wiem który zresztą...
#255
Napisano 02 października 2008 - 19:54
Czemu nie na dłużej zawitasz? Za mało Cię dzisiaj było
#256
Napisano 02 października 2008 - 19:54
fajna babka,maleńka witam witam.
#257
Napisano 02 października 2008 - 19:55
mi tezNie chce mi sie wierzyc że to pomaga :>
oprocz tego bierzemy jeszcze witaminki
#260
Napisano 02 października 2008 - 19:58
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













