Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.10.2008] Czwarteczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
330 odpowiedzi w tym temacie

#241 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:49

no i Lech wydymał Austrie W. brawo. ;-)

<jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <dupki></span>
Dołączona grafika

#242 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:49

dla kogo

chyba dla Polski skoro u mnie się tak cieszą :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#243 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:49

witam sie wieczorową porą :-)

lekko chora ale juz sie grzeję w domku i mam net :-) wiec czytam co napisaliście :-)

#244 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:49

Donn, ja nawet nie wiedziałam, że jakiś mecz ma dziś byc :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#245 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:50

znów gol :-P

dla kogo :?: <bezradny></span>

nie mam pojęcia :roll:
hehe :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#246 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:50

helooo,
ja dopiero wrocilam z pracy :-?

kupilam dla siebie i dla MEZA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: actimelki,zebysmy sie nie rozchorowali,bo zimnoooo <zimnoo></span>

co tu sie kreci na tych pogaduchach,co?romanse w rodzinie,grube portfele i nie wiadomo co jeszcze,pijanstwo w bialy dzien, balagan normalnie :-P

:mrgreen:
macie jeszcze jakies piwko?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#247 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:51

macie jeszcze jakies piwko?

a prosze bardzo <piwo></span>
Dołączona grafika

#248 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:51

malenka, fajna babka, witajcie


a swoja droga to jest jakis zart :?: az nie moge uwierzyc ze polacy potrafia jeszcze wygrac w pilke <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

#249 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:51

z nie moge uwierzyc ze polacy potrafia jeszcze wygrac w pilke <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

bo to LECH POZNAN :!: :!: :!:
Dołączona grafika

#250 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:51

angik1683, widzisz co te kobiety tu wyrabiają normalnie patologia. :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#251 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:52

angik1683, witaj :* my tez pijemy kazdego dnia aktimeli :P i chyba pomagaja dobry wybor trzeba dbac o zdrowko :mrgreen:

#252 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:53

pijemy kazdego dnia aktimeli :P


Nie chce mi sie wierzyc że to pomaga :> :P

#253 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:53

Kita, a dal mnie piwo też sie znajdzie ?

#254 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:53

No widzisz PdM, a mnie cały dzień (prawie) nie było...żebyś nie mówił mi potem, że rozpijam towarzystwo :-P :mrgreen:

Wpadłam na chwilkę, ,bo akurat oglądamy z dziewczynami Piratów z Karaibów...po raz nie wiem który zresztą... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#255 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:54

Kahela, witaj :*
Czemu nie na dłużej zawitasz? Za mało Cię dzisiaj było :P

#256 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:54

Kahela, nie powiem. :-P

fajna babka,maleńka witam witam. :-D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#257 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:55

Nie chce mi sie wierzyc że to pomaga :> :P

mi tez :P ale co robi dobre nastawienie :mrgreen: a poza tym to bardzo lubie smak aktimelka ale tylko tego naturalnego ;)

oprocz tego bierzemy jeszcze witaminki ;)

#258 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:55

widzisz co te kobiety tu wyrabiają normalnie patologia.

dobra dobra,ja widzialam kto serwuje te driny :-P

a prosze bardzo <piwo></span>


a dziekuje bardzo i na zdrowko <piwo></span> :mrgreen:

Olciamy to jednak wiemy co dobre :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#259 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:56

Donn herbatka taka zwyczajna ale obowiązkowo z cukrem

apropo tego gola to własnie robiłam herbatę a tu z drugiego końca korytarza słysze w pokoju jakies krzyki ( to tato z Mikołajem ) pies wystraszony :shock: :shock: bo mu spać nie dają
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#260 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:58

Elodi - ja z doskoku, bo młode jeszcze nie śpią... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych