Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.10.2008] Czwarteczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
330 odpowiedzi w tym temacie

#161 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:03

to pewnie będziesz w domu oblewać z T. :mrgreen:

eee tam, mnie nie obchodzi ten mur ani ich swieto :-P :mrgreen:
mnie obchodzi to ze mam wolne :mrgreen:

a była jakaś szczególna okazja na obiadek w restauracji? :-)

no wlasnie nie bylo no moze dlatego ze tomek sprzedal dosc drogi sprzet na allegro i troche na tym zarobimy :P

pierwszy raz mnie zaprosil sam z wlasnej woli :P okazja dziwna ale co tam jedzonko bylo dobre :P

#162 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:04

a ten gol rozumiem dla poznania

oczywiscie :mrgreen: Ja bardzo lubie pilke nozna, co prawda bardziej mnie interesuja mecze reprezentacji, ale jak nasz poznanski Leszek gra, to tez lubie popatrzec :-)

nie(d)oceniona, witaj
Dołączona grafika

#163 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:04

wiem wszyscy mowia ze puzzle sa dziecinne ale ja je lubie a z reszta nie ukladalam ich od chyba 10 lat :P


Dziecinne, ale integrujące :D Mi brakuje takiego układania puzzli z 1000 elementów :P Sama bym sobie taki wieczorek zrobiła, ale niestety...

asia21_87, nie męczy Cię ten remont?

#164 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:04

Olciiia każda okazja jest dobra 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#165 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:05

Kita, jejku to o ktorej musisz wstac? <olaboga></span> ;-)

asia21_87, ale fajnie ze chociaz cos zmieniacie i ze wam sie chce ;D

#166 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:06

Ja bardzo lubie pilke nozna,

kibicka z Ciebie widze :lol:
ale co tam jest takiego...gonią za tą piłką tylko :-P sama nuda :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#167 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:06

Olciiia, wstaje jutro o 5:40, normalnie ok. 6 wstaje, wiec to tylko 20 minut, ale z samego rana to jest zawsze AZ 20 minut :mrgreen: , ale na szczescie to juz piatek <tanczy7></span>
Dołączona grafika

#168 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:08

u mnie niedługo remonet będzie :-/ bedą nowe meble wstawiac malowac pokój i panele kłaśc :-/ nie nawidze remontow :-/

#169 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:08

ale na szczescie to juz piatek

piątek i weekend 8-)
i my też oblewać bedziemy jak niemcy mur :-D tylko, że my weekend a oni mur nie Olka :?: haha :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#170 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:08

kibicka z Ciebie widze :lol:
ale co tam jest takiego...gonią za tą piłką tylko :-P sama nuda :-D

hehe, no troche kibicuje, pamietam zawsze z tata ogladalam, bo on wielki kibic, a teraz z Marcinem sobie ogladamy. Czesto, jak gra reprezentacja to sobie taka wielka ekipa gdzies do knajpek chodzimy :mrgreen: Lubie to :-)
P.S. dogrywka ;-)

[ Dodano: 2008-10-02, 20:10 ]

piątek i weekend 8-)
i my też oblewać bedziemy jak niemcy mur :-D tylko, że my weekend

ma sie rozumiec :mrgreen:
Ja na sobotnim weselu Wasze zdrowie wypije...no i mlodych oczywiscie tez ;-) :-P
Dołączona grafika

#171 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:11

wstaje jutro o 5:40

:shock: o matyldo :-P ja najwczesniej wstaje o 7 ;-)

#172 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:12

Kita napisał/a:
wstaje jutro o 5:40
:shock: o matyldo :-P

hehe, mozna sie przyzwyczaic do wstawania o 6, a jutro to wyjatek, ze wczesniej, jakos powinnam dac rade. bardziej martwi mnie perspektywa mycia wlosow :-P
Dołączona grafika

#173 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:12

ja najwczesniej wstaje o 7 ;-)

a ja o 6 wstaje i mi Pan Bóg daje :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#174 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:13

Powiem Wam szczerze, że mam ochotę wstać jutro sobie tak wcześnie :P Nie wiem co miałabym robić, ale doszło do mnie, że tracę dzień, wstając o 9 czy 10... A tak o 6, 7 zawsze sobie popatrzę przez okienko, wypiję kawkę, z rańca fajne rzeczy lecą w TV :] Chyba na głowę dostaję :P

#175 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:13

i mi Pan Bóg daje :mrgreen:

a co :?: ;-) :-P
Dołączona grafika

#176 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:13

a co :?: ;-) :-P

nie nie tak mi sie napisało
zeby było wesoło
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#177 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:13

Madziu81 trzymam za Ciebie kciuki abys dzielnie zniosła te utrudnienia ciązowe ;* ;*

Olciiaromantyk z tego Tomka :lol:
Ja po pracy po kolacyjce zmęczona ale zadowolona ,. że jutro mniej godzin i do tego piatek

<huraaaaa></span> <huraaaaa></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#178 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:14

asia21_87, no ja tez tak zapytalam, dla zartow :-P ;-)
Dołączona grafika

#179 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:14

P.S. dogrywka ;-)

właśnie przełączyłam na ten mecz...myślałam, że będe oglądać Barwy szczęscia a tu ni ma bo mecz :evil: :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#180 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:15

Kita, no to żeśmy sie zgrały

a do mnie zaraz przyjdą siostry na piwko
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych