eee tam, mnie nie obchodzi ten mur ani ich swietoto pewnie będziesz w domu oblewać z T.
mnie obchodzi to ze mam wolne
no wlasnie nie bylo no moze dlatego ze tomek sprzedal dosc drogi sprzet na allegro i troche na tym zarobimya była jakaś szczególna okazja na obiadek w restauracji?
pierwszy raz mnie zaprosil sam z wlasnej woli






Temat jest zamknięty













